Булку Дай• 24 марта 2020
Родтсвенники приезджих
Девчата, кто знает так семьи? Муж сестры приедет завтра из Польши... мама оживт две недели у брата... а о том, чтобы она с сыном съехала хоть на недельку, даже слышать не хочет... сын, к стати приемный, но очень к отчиму привязан, и сам не хочет к дяде... с больными не контактировал, но ведь дорога.... а есл он потребует секса.... боюсь за сестру и она вижу напряжена... кто то можед дать совт
Булку Дай
• 25 марта 2020
Ответ дляСтопудова
Автор, нe звeртайтe уваги.
Якщо є можливість, забeріть сeстру до сeбe на два тижні, або хай до ваших батьків ідe. А та сімeйка з іх бeзпeчністю або вимрe, або пeрeхворіє , або всe будe добрe
Бeрeжіть своіх рідних
Дякую! Батько далеко. Вирішили так, що сестра іде з мамою, а малий залишається. Йому 15, здоровий. В магазин комусь треба буде піти, бо зять планує дотримуватися самоізоляції. Та й з наукою поможе, бо деякі вчителі тільки параграф і вправи дають. І то ж треба було написати пост з поламаного телфону, ще й чужою мовою, щоб зрозуміти, які у нас недалекі, а, найголовіше, підлі люди.... Сотні тисяч заробітчан приїхало в Україну за остані два тижні. Втікайте в росію, поки не пізно.
КрестьянинДиор• 25 марта 2020
Ответ дляМотылек
МожеД вы в школу не ходили? Что за бессвязный бред вы написали?
Я уже думаю, может Автор в школу в Польше ходила?
Ответ дляБулку Дай
Вас ніхто не змушував писати пост чужою мовою