Vika_toria_lifestyle• 31 марта 2020

Бальзами, маски, кондиціонери для волосся!

Усім привіт🤗
Дівчатка, хочу запитати у вас, чи ці засоби для догляду за волоссям відрізняються? Яка дія кожного із них, та як правильно наносити?!
Тепер трішки про мене...... Все життя я мою волосся лише шампенем для нього!😲 Так так, такі люди існують... Раніше не вірила у цію спеціальних засобів та була впевнена у тому, що нічого кращого після них не відбувається! Але зараз вирішила, що потрібно щось випробувати на собі, так як волося стало сухим та без природнього блиску! Знаю, що роблять маски для волося самостійно з яєчних жовтків. Про бальзами чула, що вони дають неймовірну шовковистість волосся, а ось завдяки кондиціонерам легше розчісуватися!!! Але так це насправді, чи ні, - невідомо.
Отож, поділіться, будь ласка, своїми улюбленими засобами для волосся, рецептами 《еліксирів》для волосся та їхньою дією!
Дуже вам дякую за пораду;)
автор Vika_toria_lifestyle • 31 марта 2020
14 переглядів, і ви що не зрозуміли моє запитання?!

Limonadka• 31 марта 2020
Шампенем для нього? вот тут зависла....
Наташка_я• 31 марта 2020
Натуральную серию попробуйте)
Ответ дляНаташка_я
Натуральную серию попробуйте)
Домашнє?
Ответ дляLimonadka
Шампенем для нього? вот тут зависла....
Ну що ? Відвисли?
Limonadka• 31 марта 2020
Ответ дляVika_toria_lifestyle
Ну що ? Відвисли?
Нормально умеете общаться, не как гопник?
Тогда и отвечать вам будут
Ellai• 31 марта 2020
Насчёт натуральных средств ничего не знаю - сама маски не делала. Когда подобирала себе уход, покупала пробники масок. Многие бренды их выпускают. Так и определила, что мои волосам подходит лучше. Ну и уход одной маской не ограничивается - масла, спреи и другие средства также использую.
Ответ дляEllai
Дякую, що нагадали про обійми в спреях!
Ира Ларина• 31 марта 2020
Тут много факторов... У меня не особо проблемные волосы, но немного пушатся. Сейчас с деньгами так себе, то купила маску и жидкие кристаллы от Нумеро. Нравится, волосы гладкие и шелковистые. Мне парикмахер сказала, что лучше не дорогое, но проф средство, чем дорогое, не масмаркет.

Ответ дляLimonadka
Тогда и отвечать вам будут
Так, нормально. Вас щось не влаштовує?!🤔 Ви написали, що завітали, - я й запереживалася
Ответ дляИра Ларина
Дякую
Mari4ka 25• 31 марта 2020
Меня сейчас зафукают, но мне подошла серия Пантин, и шампунь, и бальзам, и маска, и двухфазник, и масло. Волосы прекрасно себя чувствуют не смотря на частое мелирование и высушивание антижелтыми шампунями.
Из Нумеро маской пользуюсь лет надцать уже, купила ещё их двухфазник, пока все устраивает.
Юлик90• 31 марта 2020
Вы бы хоть ценовую категорию указали. И являетесь ли сторонником органики или возможно есть какие-то пожелания. А также тип волос.
Маряна Семків• 31 марта 2020
Я ополіскую волосся нафтою косметичною.Добре підживлює волосся.
Принцесса24038200• 06 апреля 2020
меня впечатлил этот бальзам
https://krassotka.com.ua/belorusskaya-kosmetika/be...