Хачапууури• 05 апреля 2020

Чи можливі якісь виплати чи компенсації малому бізнесу??

Чи зможе наша країна допомогти своїм громадянам, які на час карантину були без роботи? Підприємецям, які були зачинені? І тд?
Хтось щось чув?
Сколько_мне_лет?• 05 апреля 2020
Не смешите

Ухтышка_малышка• 05 апреля 2020
Ага, и народу, что сидит в отпуске без сохранения з/п :D
Мотористка• 05 апреля 2020
В нашій державі ні. В інших так..
Сегодня сержусь• 05 апреля 2020
да есть... но там такой механизм.....
Ищу Аленя• 05 апреля 2020
Бугага... Автор, Вы вчера в Украину прибыли и не в курсе наших реалий? Помогать, компенсировать...
МеняАЖтрусит• 05 апреля 2020
https://www.kmu.gov.ua/news/derzhava-dopomozhe-vip...
автор Хачапууури • 05 апреля 2020
Чому песимізм? В інших країнах будуть компенсації.
Просто, якщо ще місяць буде зачинене майже усе, для багатьох це буде плачевно. І не усі зможуть самотужки подолати труднощі.
автор Хачапууури • 05 апреля 2020
Ответ дляМеняАЖтрусит
Дякую! Ось працюють значить у цьому напрямку...
Ищу Аленя• 05 апреля 2020
Ответ дляХачапууури
Это не пессимизм, а объективная оценка реальности. Не путайте Украину с Нидерландами или Германией.

13чудоСВЕТА• 05 апреля 2020
налоговые каникулы на 3 года для малого олигархичного бизнеса, остальные арбайтен нах
Ноу коммент• 05 апреля 2020
Автор не смешите. А пенсионерам ,малоимущим легко живется ? Им еще и копейки не добавили
Мааарковная• 05 апреля 2020
ви самі не підприємець, так?
бо не може бути підприємець таким наївним в нашій країні
без образ...