ГендиреХтор• 2 часа назад
А вам подобається відпочинок у форматі котедж подобово?
Мова йде про те чи дійсно ви можете відпочити у котеджі, шале десь на лоні гарної природи, або у селі в Капатах, наприклад, де теж є гарні краєвиди, але близько магазини, розваги, є екскурсії?
Якщо все таки відповідь так, то чи напрягає вас побут, який у вас неодмінно буде, це приготування їжі, миття посуду, закупка продуктів? Бо у мене після двох тижнів у селі в горах є відчуття, що треба ще їхати відпочивати у готель, де все зроблять. І ще питання чи не нудьгують ваші діти віком 10-14 років у такому варіанті відпочинку.
Баррикадница• 2 часа назад
Звичайно що діти нудьгують. Готовка напрягає, але це ж не єгипет ол инклюзів, якщо їду на таке то морально настроююся. І планую різні активності заздалегідь
черная мамба• 2 часа назад
Когда мы где то отдыхаем, где надо готовить, то готовит мой муж. Поэтому меня ничего не напрягает
Чарівне зіллячко• 2 часа назад
Да меня это напрягает , поэтому ездим загород на базы с питанием, в отелях отдыхают , если никаких развлечений для детей не будет то естественно будут сидеть в телефонах
Біле пальто• 2 часа назад
Шале / коттедж не напрягает, но мы не готовим, куда-то ездим / ходим поесть. Максимум к чаю что-то покупаем
Багиня• 2 часа назад
Чому неодмінно? Ми знімаємо шале в Карпатах, приходь жінка готує і прибирає
Пупуговка• 2 часа назад
Я если планирую апартаменты, то расчитываю один прием пищи в день где-то. Завтрак это что-то по типу творога или йогурта, остается только обед, причем простой, мясо и салат или спагетти с чем-то. Короче, не вижу смысла напрягаться.
Радикальная• 2 часа назад
Ездим на отдых в коттедж у моря, где на территории есть: ресторан, бассейны, боулинг, теннис и т.д. Арендовать дом без «курортной движухи» не вижу смысла, проще остаться в своем доме
Барабасиха• 2 часа назад
Дітей не беру. З їжею не заморочуюся. Або господарі готують, можу сублімовану залити, або десь шукаю заклад поблизу.
ГендиреХтор
• 2 часа назад
Ответ дляБаррикадница
Я ніби налаштувалася, що цей раз буде так, бо нам всім набридли готелі з натовпами чужих людей поряд, захотілося своєї приватності, відчути себе ніби у себе на дачі ( бо у нас ніколи не було дачі), але зараз жалкую трохи, нехай було би менше днів, але все включено.
Кашка-маняшка• 2 часа назад
Все залежить від ціни. В Україні вона зависока, тому спробували пару разів і зупинились. А от за кордоном регулярно.
Дама с заначкой• 2 часа назад
Недавно Їздили з друзями на відпочинок і знімали котедж в Поляниці. Загалом непогано, весело, але мій чоловік після того до сих пір не хоче смажити шашлики, бо вони були майже щодня)))
Вечеря була разом і більше цим займались чоловіки, а ми пили апероль і різали салатики)
Якби їхали вдвох то звісно ніякої готовки, бо це не відпочинок.
ГендиреХтор
• 2 часа назад
Ответ дляБагиня
О це нормально, тільки таке не зустрічала. До речі, зараз модні шале високо в горах, типку хижка, або вище неба, або будиночок на дереві, куди треба діставатись на спецавто. В той же час ціна там часто сягає 6-10 тис.на добу. І готуй собі сам що хочеш, а з по продукти їдь сам за 15 км. Не розумію таких рішень, хоча природа мене надихає.
Kateryna-S• 2 часа назад
Что там готовить? 30 минут и 3 минуты сложить в посудомойку. Дети в летнем лагере развлекаются мы с мужем в домике в лесу. Утром тосты или йогурт, дне гуляем где-то, вечером пришли быстро салат с мясом.
Что за проблемы с готовкой? Домой вернемся будем готовить
Но 2 недели это долго . Мне 7 дней хватает, дальше скучно просто
ГендиреХтор
• 2 часа назад
Ответ дляДама с заначкой
А ви що відпочивали поряд з іншою родиною? Мене таке сильно напрягає.
Не цілуюсь з бодуна• 2 часа назад
Ответ дляГендиреХтор
Саме цікаво, що це не дешевше ніж у готелі.
Мені таке підходииь максимум на 2 ночі.
Дуболом• 2 часа назад
3 год летом снимаем дом в Карпатах. Завтрак в ресторане - входит в стоимость. Обед, ужин- часто в ресторане. В доме есть посудомойка, но мы редко готовим. Уборка - по запросу. Дети не скучают - очень красивая природа, на территории есть бассейн. Минус - это цена.
ГендиреХтор
• 1 час назад
Ответ дляДуболом
О, а де це? Мені таке ідеально підходить:)
ГендиреХтор
• 1 час назад
Ответ дляKateryna-S
У нас немає посудомийки, щодня вручну.
Техпаспорт на медузу• 1 час назад
Ми збудували свій будинок в Карпатах
Коли нас немає, здаємо в оренду.
Всі все підходить , ніхто не нудьгує
Коли нас немає, здаємо в оренду.
Всі все підходить , ніхто не нудьгує
Дама с заначкой• 1 час назад
Ответ дляГендиреХтор
Ми знімали один котедж на три сімʼї. Будинок великий, ніхто нікому не заважав.
ГендиреХтор
• 1 час назад
Ответ дляДуболом
Скогур
Так я і подумала, що Скогур. На 2 тижні ціна не підйомна для нас зараз. В принципі, 12 тис 1 день, то не захмарно, можна назбирати на 7 днів, але ми хотіли 14, щоб без тривог заспокоїтись.
ГендиреХтор
• 1 час назад
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Ми збудували свій будинок в Карпатах
Коли нас немає, здаємо в оренду.
Всі все підходить , ніхто не нудьгує
Коли нас немає, здаємо в оренду.
Всі все підходить , ніхто не нудьгує
А в якому селі у вас?
Воленс-неволенс• 1 час назад
Люблю готовить, в процессе практически медитирую, делаю это быстро и качественно, брезгливая к чужой готовке, поэтому охотно живу в таких условиях
ГендиреХтор
• 1 час назад
Ответ дляВоленс-неволенс
Тоді у вас чудова мотивація є. А я сильно втомлена всім, просто хочу релаксу і місце без тривог.
З бісиками• 1 час назад
є свій котедж в селі, це звісно не Карпати, але мені вистачає.
Я їду на відпочинок в тому числі, щоб і не готувати, бо мене це дуже втомлює і напружує вдома.
ГендиреХтор
• 1 час назад
Ответ дляЗ бісиками
Як виявилось, земля в заповідних Карпатах не завжди дуже дорога. Знайомий купив старий будинок із землею у селі на території Ужанського національного природного парку за 7 тис.