ГендиреХтор• 1 час назад

А вам подобається відпочинок у форматі котедж подобово?

Мова йде про те чи дійсно ви можете відпочити у котеджі, шале десь на лоні гарної природи, або у селі в Капатах, наприклад, де теж є гарні краєвиди, але близько магазини, розваги, є екскурсії?
Якщо все таки відповідь так, то чи напрягає вас побут, який у вас неодмінно буде, це приготування їжі, миття посуду, закупка продуктів? Бо у мене після двох тижнів у селі в горах є відчуття, що треба ще їхати відпочивати у готель, де все зроблять. І ще питання чи не нудьгують ваші діти віком 10-14 років у такому варіанті відпочинку.
З бісиками• 1 час назад
Ответ дляГендиреХтор
Як виявилось, земля в заповідних Карпатах не завжди дуже дорога. Знайомий купив старий будинок із землею у селі на території Ужанського національного природного парку за 7 тис.
та ні, я про дачу під Києвом. В Карпатах мені дача ні до чого)

автор ГендиреХтор • 1 час назад
Ответ дляЗ бісиками
А може, навпаки, ураховуючи те, що Київ під прицілом?
З бісиками• 1 час назад
Ответ дляГендиреХтор
робота, школа, спорт дітей, мама. На скільки їхати? На місяць чи до кінця війни?
Знати б що ця війна до весни закінчиться, то може і поїхала б. А так вже 5-й рік( Ну і на дачі відносно безпечно, принаймі вибухів там чутно лише зрідка, але шахеди дирчали раніше.
автор ГендиреХтор • 1 час назад
Ответ дляЗ бісиками
В такій ситуації лише сильне вольове рішення.
З бісиками• 1 час назад
Ответ дляГендиреХтор
а причому тут воля?
Баба Йога• 1 час назад
Ответ дляГендиреХтор
О це нормально, тільки таке не зустрічала. До речі, зараз модні шале високо в горах, типку хижка, або вище неба, або будиночок на дереві, куди треба діставатись на спецавто. В той же час ціна там часто сягає 6-10 тис.на добу. І готуй собі сам що хочеш, а з по продукти їдь сам за 15 км. Не розумію таких рішень, хоча природа мене надихає.
Мені здається те що ви описали це більше відпочинок для закоханих суть якого сутками секситися в красивому місці під вино полуницю і сир, а не для сімʼї з купою дітей, важлива складова якого їсти всяко різно і багато
автор ГендиреХтор • 1 час назад
Ответ дляЗ бісиками
а причому тут воля?
Воля це елемент психіки. Для складних рішень ( залишаюсь тут в небезпеці або їду в невідомість щоб вижити) необхідне волевиявлення.
З бісиками• 1 час назад
Ответ дляГендиреХтор
Якщо вже на те пішло, то воля - це психічна функція, яка дозволяє людині стримувати свої імпульси і бажання, які перешкоджають досягненню її довгострокових (чи короткострокових) цілей.
Тому в вашому контекті вольове рішення для кожного буде різне.
Воля блокує імпульсивні оборонні реакції (бажання втекти чи сховатися) заради вищої мети.
А так, як мета у кожного різна, то і прикладання вольових зусиль буде різне.
Трохи злякана• 59 минут назад
Я змирилась з тим, що з дітьми це не відпочинок. Це просто зміна обстановки. Якби без дітей, то нащо мені те шале. Я й дома перед ноутом і відпочину і висплюсь))

автор ГендиреХтор • 58 минут назад
Ответ дляЗ бісиками
Я коли бачу новини про дітей із Сум, інших прифронтових міст, то мимоволі думаю про те, що якби мами цих дітей слідували би своїм материнським інстинктам, страхам, то діти залишились би живими.
З бісиками• 58 минут назад
Ответ дляГендиреХтор
мабуть що так, але всі не виїдуть з України і всі не помруть.
автор ГендиреХтор • 57 минут назад
Ответ дляТрохи злякана
Так це ясно, тільки куди їж подіти? Це нормально їхати зі своїми дітьми.
автор ГендиреХтор • 55 минут назад
Ответ дляЗ бісиками
Але тут причинно-наслідковий зв´язок ясний і зрозумілий.
Трохи злякана• 54 минуты назад
Ответ дляГендиреХтор
Ну тоді яка різниця подобається вам такий формат чи ні?))) головне щоб дітям весело й пізнавально було. Я ось на море з дитиною їздила і одразу налаштувалася на те, що це не намазався кремом і лежиш засмагаєш, це не поплавав толком, це просто прислуга мама те, мама се, туди, сюди і так по колу. Ніяких очікувань, ніяких розчарувань)))
автор ГендиреХтор • 52 минуты назад
Ответ дляТрохи злякана
Море це все, якби я поїхала на море, я була би щаслива незалежно від побуту і служіння дітям.
Дама-мадама• 52 минуты назад
Не люблю формат готелів в принципі. Тому за можливості, обираю винаймати окремий будинок. З їжею не паримось: можу приготувати легкий сніданок, все інше їмо в місцях громадського харчування; можемо взяти на собою щось із швидкого приготування. Але в мене немає дітей, тому це полегшує справу.
Трохи злякана• 51 минуту назад
Ответ дляГендиреХтор
У вас діти старші, а в мене геть малеча)
автор ГендиреХтор • 50 минут назад
Ответ дляДама-мадама
Конечно, немає дітей, цим все сказано. Поговоримо, коли у вас будуть.
З бісиками• 49 минут назад
Ответ дляГендиреХтор
ну то прийміть це вольове рішення і їдьте за кордон чи в Карпати, чи вам для цього треба перконати в його правильності ще когось?))

Всюди влазю• 43 минуты назад
На пару дней интересно было бы. Больше вряд ли. Не хочу напрягаться бытом.
Одно дело дома готовить со своими девайсами и посудой, другое дело на чужой кухне, где многого может и не быть вообще. Тащи из магазина все - от бутылки масла до соли.
Дама-мадама• 36 минут назад
Ответ дляГендиреХтор
Ох, ви так пишете, наче я вам зі своїм «нема дітей» поперек горла стала)) Ну, в когось нема, а в когось є - це особиста справа кожного. Якщо вас цікавить думка лише сімей з дітьми, вкажіть це у старпості - та й по всьому)
90x60x90• 33 минуты назад
Ответ дляПупуговка
Я если планирую апартаменты, то расчитываю один прием пищи в день где-то. Завтрак это что-то по типу творога или йогурта, остается только обед, причем простой, мясо и салат или спагетти с чем-то. Короче, не вижу смысла напрягаться.
Саме так. Їдемо в Іспанію, будиночок в кемпінгу біля моря. Дітям є розваги, басейн, анімація. Пару раз сходимо в ресторан. Сніданок вдома і обід. В обідню жару все одно сидимо в тіні чи під кондером, то не проблема зварити макарони, курку, салат. Як не крути їда - саме дороге. І є різниця віддати 2000 тис чи 3500 за відпочинок.
А на алл інн на 3-5 днів я поїду з подружками в низький сезон, не на канікулах.
90x60x90• 30 минут назад
Ответ дляГендиреХтор
Я ніби налаштувалася, що цей раз буде так, бо нам всім набридли готелі з натовпами чужих людей поряд, захотілося своєї приватності, відчути себе ніби у себе на дачі ( бо у нас ніколи не було дачі), але зараз жалкую трохи, нехай було би менше днів, але все включено.
Та буде супер. Ми так багато раз їздили. Брали батьків, котрі живуть окремо і бачимось рідко. Будиночок на 3 спальні. Довгі посиденьки ваечері на веранді за вечерою, вино, фрукти. В шумному буфеті алл ін чи тісному номері готелю все не так було б.
Дама_из_рекламы• 22 минуты назад
В мае ездили именно в домик в Верховине, настроены были именно на такой отдых- подальше от цивилизации. Ну очень понравилось. Можно самому готовить, есть и кухня, барбекю, мангал, а можно и в кафе на территории
автор ГендиреХтор • 6 минут назад
Ответ дляДама_из_рекламы
Тобто на території крім вашого будиночку є ще кафе та інші будиночки?
автор ГендиреХтор • 3 минуты назад
Ответ дляВсюди влазю
А взагалі був такий досвід?
автор ГендиреХтор • только что
Ответ для90x60x90
У вас сам початок речення прекрасний- їдемо в будиночок в Іспанію...
Далі можна не читати, адже я згодна щодня готувати у будиночку біля моря в Іспанії