Машка-замарашка• 08 апреля 2020

Розв´яжіть задачу для 4 класу

Петрик задумав ціле число і для кожної пари цифр числа записав на дошці їхню
різницю. Причому, він віднімав від більшої цифр меншу, а якщо зустрічалися рівні
цифри, то він записував цифру
0. Наприклад, для чотирицифрового числа 1106 він
би записав цифри 0, 1, 1, 5, 5, 6. Потім Петрик для свого числа витер декілька
записаних різниць, і на дошці залишились такі чотири цифри:
. Яке
найменше число міг задумати Петрик?
пу_пугренчик• 08 апреля 2020
Будь ласка забыли

ВернитеВалеру• 08 апреля 2020
Интересно какой псих придумывает подобные задачи?
Кокосиха• 08 апреля 2020
ну написать 0
пусть учительница докажет
Хлопаю ресницами• 08 апреля 2020
А решебника по дз в инете нет?это обычный 4 класс?😱
Непостоянная постоянность• 08 апреля 2020
Капец( я в шоке... Ну зачем такое детям задавать? Кто такое мог придумать?
Праздничный сервиз• 08 апреля 2020
92000
Подтяжка• 08 апреля 2020
Ну вы загадали на ночь... Я сегодня делала домашку за 1 и 3 классы, еще маленькая)))
В инете посмотрите решение.
Сондер• 08 апреля 2020
Не переживайте. Как бы Петрик не загадал, лучше деньги ребенку на институт собирайте и учите его как прожить в этом мире порядочным человеком.
Перемелица• 08 апреля 2020
0 и 0 означает, что было 2 пары равных чисел. пусть это были наименьшее, 1 и 1.
7 получится если от 9 отнять 2. Значит, были 9 и 2.
2 получится, если от 3 отнять один - берем наименьшие варианты
Итого 1,1, 1 3, 2, 9
Наименьшее число
111239
Но по моему какаято ерунда)

Тетя из министерства• 08 апреля 2020
Це інтелект?? [smile]blush smile]
Кишмишная Мая• 08 апреля 2020
100027
Кишмишная Мая• 08 апреля 2020
Блинчик)) не то)) утром подумаю
Бла бла бла• 08 апреля 2020
Автор, це інтелект чи що?
В мене дочка в 4класі, але такого немає. Нормальні задачі про поїзди, швидкості і т.п.
кнопкодав• 08 апреля 2020
Це ж п ... Ц якись
УмничкаМамуличка• 08 апреля 2020
Олімпіада з теорії чисел
Розв’язання задач
4 клас
Відповідь:
11138.
Розв’язання. Те, що число
11138 задовольняє умову задачі, очевидно. Покажемо, що менших
чисел, які б міг задумати Петрик, нема.
Оскільки серед різниць є числа 2 та 7, число повинно мати щонайменше три різні цифри, які б
дали дві різні різниці. А оскільки Петрик записав також і два нулі, серед цифр задуманого числа
повинні бути або три рівні цифри, або дві пари однакових. Значить, число має бути щонайменше
п’ятицифровим і містити саме три різні цифри. Щоби при цьому бути меншим за 11138, число
повинно містити одиницю (яка має стояти на першому місці). Але тоді двома іншими цифрами
числа обов’язково мають бути або 3 і 8, або 6 і 8, і утворити число, менше за 11138, не вдасться.
ВернитеВалеру• 08 апреля 2020
Ответ дляТетя из министерства
Це інтелект?? [smile]blush smile]
Нет.
Засомневаю• 08 апреля 2020
https://matholymp.com.ua/2020/03/25/umovy-ta-rozvy...
Тут Ваша задача. С решением.