Машка-замарашка• 08 апреля 2020
Розв´яжіть задачу для 4 класу
Петрик задумав ціле число і для кожної пари цифр числа записав на дошці їхню
різницю. Причому, він віднімав від більшої цифр меншу, а якщо зустрічалися рівні
цифри, то він записував цифру
0. Наприклад, для чотирицифрового числа 1106 він
би записав цифри 0, 1, 1, 5, 5, 6. Потім Петрик для свого числа витер декілька
записаних різниць, і на дошці залишились такі чотири цифри:
. Яке
найменше число міг задумати Петрик?
цифри, то він записував цифру
. Яке
найменше число міг задумати Петрик?
Непостоянная постоянность• 08 апреля 2020
Капец( я в шоке... Ну зачем такое детям задавать? Кто такое мог придумать?
Подтяжка• 08 апреля 2020
Ну вы загадали на ночь... Я сегодня делала домашку за 1 и 3 классы, еще маленькая)))
В инете посмотрите решение.
Перемелица• 08 апреля 2020
0 и 0 означает, что было 2 пары равных чисел. пусть это были наименьшее, 1 и 1.
7 получится если от 9 отнять 2. Значит, были 9 и 2.
2 получится, если от 3 отнять один - берем наименьшие варианты
Итого 1,1, 1 3, 2, 9
Наименьшее число
111239
Но по моему какаято ерунда)
Итого 1,1, 1 3, 2, 9
Наименьшее число
111239
Но по моему какаято ерунда)
Бла бла бла• 08 апреля 2020
Автор, це інтелект чи що?
В мене дочка в 4класі, але такого немає. Нормальні задачі про поїзди, швидкості і т.п.
УмничкаМамуличка• 08 апреля 2020
Олімпіада з теорії чисел
Розв’язання задач
4 клас
Відповідь:
11138.
Розв’язання. Те, що число
11138 задовольняє умову задачі, очевидно. Покажемо, що менших
чисел, які б міг задумати Петрик, нема.
Оскільки серед різниць є числа 2 та 7, число повинно мати щонайменше три різні цифри, які б
дали дві різні різниці. А оскільки Петрик записав також і два нулі, серед цифр задуманого числа
повинні бути або три рівні цифри, або дві пари однакових. Значить, число має бути щонайменше
п’ятицифровим і містити саме три різні цифри. Щоби при цьому бути меншим за 11138, число
повинно містити одиницю (яка має стояти на першому місці). Але тоді двома іншими цифрами
числа обов’язково мають бути або 3 і 8, або 6 і 8, і утворити число, менше за 11138, не вдасться.
Розв’язання задач
4 клас
Відповідь:
11138.
Розв’язання. Те, що число
чисел, які б міг задумати Петрик, нема.
ВернитеВалеру• 08 апреля 2020
Ответ дляТетя из министерства
Це інтелект??
[smile]blush smile]
Нет.