Миледи• 12 апреля 2020

Etsy. Проблеми зі створенням магазину, ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА...

Добрий день.
Зробила спробу створити магазин на Etsy (шию іграшки з фетру, мобілі).
З англійським в мене проблематично, користувалась перекладачем онлайн. Також використовувала відео з ютуба, інструкцію однієї майстрині hand made.
Ніби все робила, як вона показувала, в процесі додала 1 свій товар з фото, описом. Вкінці коли вносила дані PayPal щось пышло не так. Пысля зареэструвалась на сайты Seller-online, там все ок. Знайшла ссилку правильну цього посередника, ввела її, додала дані своєї карти, натискаю "створити магазин" і щось не так. Не відкриває Шол Менеджер. По тексту пише, що призупинено мій обліковий запис. Ось так:

"Your account is currently suspended.
Please check your email for a message explaining why, and how to restore your account. If you have further questions, contact Etsy support.
Set up billing
Let us know how you´d like to pay your Etsy bill.
Stock up! Adding 10 or more listings gives buyers more opportunities to find your shop. Add more listings"
автор Миледи • 12 апреля 2020
Я писала в підтримку, там по суті нічим не допомогли. що я зробила не так?
може видалити все, якщо це можливо? а потім знову спробувати створити...
Танцепесенная• 12 апреля 2020
В Украине нельзя принимать платежи через ПэйПал.
автор Миледи • 12 апреля 2020
Ответ дляТанцепесенная
так, я розумію. я писала вижче, що потім зареєструвалась на сайті посередника Селлер онлайн, там все получилось. А коли спробувала внести їх ссилку (селлер онлайн) на сайті Etsy, ніби все внеслось, а вкінці всерівно не працює...Не дає зайти в Шоп менеджер і пише, що обліковий запис призупинено
автор Миледи • 12 апреля 2020
Танцепесенная• 12 апреля 2020
Ответ дляМиледи
Пишите в саппорт и спрашивайте причину. У меня такое бывало через ресурсы, которые многие используют. Из-за НП шоппинг забанили мне аккаунт на ебей, но восстановили потом)
Мишка-шалунишка• 12 апреля 2020
Всем банят новые магазины сейчас пишите в поддержку еще раз с фото, как вы изготавливаете игрушки, полное описание, видео, и с планом, для чего вам магазин и как вы планирует еи хотите продавать, что это важно, что это ваша жизнь и т.д Должно сработать
автор Миледи • 12 апреля 2020
Ответ дляМишка-шалунишка
це зараз на Etsy так банять? як жалко, 3 день мучусь, передивляюсь ютуб, ніби все правильно ввела...
дякую Вам велике
автор Миледи • 12 апреля 2020
Ответ дляТанцепесенная
дякую Вам велике
Мишка-шалунишка• 12 апреля 2020
Ответ дляМиледи
дякую Вам велике
Всех банят и уже с год как, почитайте форумы, там каждое второе сообщение с такими жалобами, открыть магазин сейчас очень сложно, НО! если будете настойчивы и пришлете им все, что я написала выше, должны разбанить. Увы, такая сейчас у них политика и причина не в вас, так точно.
Плакат с автографом зимы• 12 апреля 2020
Ответ дляМишка-шалунишка