ОдинРазНадетое• 15 апреля 2020
Виготовлення домашнього сиру. Допоможіть згадати!
Як домашній сир виготовлявся в селі в моєї бабусі - збирались банки з молоком, які природнім шляхом скисали та перетворювались на кисляк. Далі з них збирались вершки, а потім кисляк зливався в одну велику каструлю та виставлявся на цілий день на сонце або на годину в піч. ПИТАННЯ як саме називався цей ПРОЦЕС перетворення кисляку на сир??? Якесь слово, властиве для Чернігівщини, вже декілька днів згадую і не можу згадати (((
Аноним Анонимыч• 15 апреля 2020
розказую : цей кисляк зливаєте в каструлю і ставите на малесенький вогонь. коли підійде все на верх - збираєте.
Борисфенка• 15 апреля 2020
Ответ дляlarisik
Попробуйте спросить у Гугла. 🤗
Гугл половину українських слів не знає.
ОдинРазНадетое
• 15 апреля 2020
Ответ дляОднозначная
відтопити сир;
одтопити сир
Дякую, точно одтопити!