Мания-Величия• 26 апреля 2020
Депілятор,хто користується?
Всім гарного дня,хто користується депілятором,допоможіть.Скільки раз потрібно Вам пройти по одному місці ,щоб було гладенько?На якій швидкості краще?Скільки часу є ефект?Чи після тривалого застосування волосся менше росте?Дякую за відповіді
Пиу!Пиу!• 26 апреля 2020
У вас неправильные вопросы
Минут 15 на 1 ногу. 100%чисто не будет. Некоторые короткие слишком. Пинцет омар уберете
Расти будут, светлее, раз в 2 недели надо делать.
Могут вростать волосы.
Щепотка_совести• 26 апреля 2020
Вы же не слепая,проведите раз,не все удалили, второй.
Два раза в месяц делаю депиляцию,растут ток же, только тонкие.
Наизнанку• 26 апреля 2020
Користуюсь вже років 10. На ногах було багато темного волосся. З часом стало набагато менше, зараз лише поодинокі волоски. Роблю депіляцію десь через 10-14 днів. Під руками не стало набагато менше, там видаляю десь раз в тиждень.
Швидкість залежить від больового порогу. Я роблю ноги на максимальній, пахви - на середній. Але в мене дуже старий прилад. В нових є різні насадки, можливо там інакше.
Светка-пипетка• 26 апреля 2020
Я блондинка, волос почти за 10 лет выдёргиваний не осталось, делаю раз в неделю, по 1 месту пройтись раза 2 надо