люблю_тортики• 27 апреля 2020

Як попасти на Порадницю на Кідстаффі ?

Хто знає, як попасти на український розділ Совєтчіцьі на цьому сайті?
А то скільки раз намагалися туди зайти, так постійно кидає на російську версію, хоча заходимо на сайт .ua
СМСница• 27 апреля 2020
Ответ длялюблю_тортики
Ну власне те очікувалося, що на російській версії я так і не отримаю людської відповіді на просте питання
Для них українська - як червона тряпка для бика...
Я ж не питаю про польску чи мадярську. А лише про той розділ де можна спілкуватися рідною мовою і не натикатися на оці випорожнення

Крем для арбуза• 27 апреля 2020
Excuse me !!

Where can I find advisechica.net???
Aspire_01• 27 апреля 2020
Ответ дляАйпишница
Удалено администрацией...
Дуже самокритично сказали
Осмоловская• 27 апреля 2020
Ответ длялюблю_тортики
Ну за цією логікою виходить, що ви уніжаєтє росіяноговорящіх
росияноговорящих?
ФсеСама• 27 апреля 2020
Ответ длялюблю_тортики
Удалено администрацией...
Я б таких як ви сажала .
Женщинас• 27 апреля 2020
Ответ длялюблю_тортики
Так я про це і питаю, як мені перейти із російського розділу на український?
Якщо ви не знаєте, то до чого тут ваш совєт
’совєт’.. Вы откуда тррллик?
Aspire_01• 27 апреля 2020
Ответ дляЛуноликая Вика
Я думаю, варто оголосити збір коштів на цю вашу забаганку і створити той сайт, який вас задовільнить. Але мультикультурність- це наша сила, ви завиєте через тиждень на своїй дистильованій порадниці українською.
Мультикультурність - це наше жлобство насправді.
Женщинас• 27 апреля 2020
Ответ длялюблю_тортики
Зачем вам украинская версия, если вы украинского языка не знаете?
Женщинас• 27 апреля 2020
Ответ дляЗефирная попка
Ну так тут повно совєтчиць з Росії
Откуда такая статистика? Мерещится заговор? Лечиться надо. Украина русскоязычная, примите вы уже это. Только ЗУ украиноязычная, центр с жутким суржиком и то, только в селах

А_я_ЛОЖУ!• 27 апреля 2020
провокация межнациональной розни
Aspire_01• 27 апреля 2020
Удалено администрацией...
Женщинас• 27 апреля 2020
Ответ дляAspire_01
Удалено администрацией...
Идите с автором на Порадницю
ФсеСама• 27 апреля 2020
Ответ дляЖенщинас
ЗУ не вся украиноязычная. Закарпатская область это в большинстве венгры,словаки,поляки, цыгане,румуны и все они говорят на русском языке.
Aspire_01• 27 апреля 2020
Ответ дляЖенщинас
Идите с автором на Порадницю
Удалено администрацией...
Тролю как могу• 27 апреля 2020
Ответ длялюблю_тортики
Удалено администрацией...
сверху com.ua Вам ни о чем не говорит?
ФсеСама• 27 апреля 2020
Ответ дляЖенщинас
Идите с автором на Порадницю
А лучше в ,а не на.
Aspire_01• 27 апреля 2020
Ответ дляФсеСама
І всі до всирачки доказують, як на Совєтчиці, що ’русскій язик’ - це їхня рідна мова
ФсеСама• 27 апреля 2020
Ответ дляAspire_01
Удалено администрацией...
Вам бы успокоиться ,и перестать нагнетать. Все сикось накось ,экономика в опе,карантин не понятно чем кончится и что дальше ....Нет же,какой то гадине вздумалось потроллить и поразжигать.
Брюнетка в Мармеладе• 27 апреля 2020
Ответ дляНа морозе
если этот форум переименуют в ПОРАДНЫЦЮ, то меня тут не будет.
как и всех моих знакомых.

не нравится на сайте - уходи.

так нет - лезут со своим уставом
А я буду. И все мои знакомые тоже. У нормальных людей мозга хватает чтоб читать и понимать государственный язык.

Aspire_01• 27 апреля 2020
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Є і нормальні люди.
Зефирная попка• 27 апреля 2020
А чому не можна зробити інтерфейс на вибір? Щоб ті хто хоче читали українською, інші російською..
Aspire_01• 27 апреля 2020
Ответ дляФсеСама
Удалено администрацией...
ФсеСама• 27 апреля 2020
Ответ дляAspire_01
Удалено администрацией...
ідіть кудись.
Лгин• 27 апреля 2020
Ответ дляЗефирная попка
Може тому,що це дорого,та попиту не буде достатньо?)
Ви уявляєте собі,як це перекласти весь інтерфейс,розділи, питання,ніки?І користуватися буде вести цим 5-10 людей.
Aspire_01• 27 апреля 2020
Ответ дляЗефирная попка
Схоже, що до них дійде лише тоді, коли їх почнуть з 1 липня штрафувати кожного дня на 170 тис. грн згідно Закону про мову за відсутність двомовного українського інтерфейсу в українському інфопросторі.
Брюнетка в Мармеладе• 27 апреля 2020
Ответ дляAspire_01
Удалено администрацией...
Зато дети в подавляющем большинстве учатся на украинском и не скучают по пломбиру за 10 копеек. Так что вся надежда на них. Все буде Україна
Лгин• 27 апреля 2020
І користуватися цим всім буде 5-10 людей.Мала на увазі
Aspire_01• 27 апреля 2020
Ответ дляФсеСама
Хто ’гадіна’?
Wind99• 27 апреля 2020
Ответ дляСМСница
+++++
Миллион АлыхРос• 27 апреля 2020
автор, а что вы так переобулись? мы все к советчице привыкли, никогда война не закончится, пока будут такие как автор разжигать конфликты