БеллаДонна• 10 мая 2020
Аліекспрес
Хтось замовляв недавно? За скільки часу прийшли покупки?
ТаЕщеОптимистка• 10 мая 2020
Доставка - это всегда лоторея чем , как и когда отправят , али - это множество магазинов с различным географическим расположением и десяток различных перевозчиков.Раз на раз не приходится.
БеллаДонна
• 10 мая 2020
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Я маю на увазі хто замовляв в березні-квітні, чи отримали посилки?
я Кукарача• 10 мая 2020
Товар зі складу в Сінгапурі прилетів за 3 тижні, але тиждень провалявся на Укрпошті, не могли знайти у відділенні на підлозі
Решта приходить за 5-6 тижнів на Нову або Укрпошту однаково. Дорожчі товари трохи швидше, дешеві бува по два місяці вештаються. Як завжди.
БеллаДонна
• 10 мая 2020
Ответ дляБочка порохУ
Сейчас доставка 3 мес
Выбирайте платную доставку-там быстрее
Дякую, терміново треба кілька речей і вагаюся чи замовляти
БеллаДонна
• 10 мая 2020
Ответ дляя Кукарача
Дякую
ТаЕщеОптимистка• 10 мая 2020
Ответ дляБеллаДонна
С дня рождения Али пришли 15 штук , 7 штук ещё в пути .