Черпак_для_фантазий• 11 мая 2020
Феритин,залізо і випадіння волосся?
Дівчатка,порадьте з таким питанням,хто стикався з таким.Почало дуже випадати волосся ,вирішила здати аналіз на залізо ,феритин і ін.(пакет анемії),бо колись з таким вже стикалась ,виявили низький феритин,залізо і пила тардиферон.Все наладилось з волоссям .І ось через 2р.знову почався сильний волосопад(((Здала,залізо норма,навіть більше норми,а феритин 31 (норма 5-146).Ось і вагаюсь,ніби і феритин потрібно піднять,а залізо то норма...
Эскиз бесконечности• 11 мая 2020
Ну залізо це показний який у вас зараз. А феритин це запас.
І запасу немає у вас.
В нормі феритин як вага повинен бути
І запасу немає у вас.
В нормі феритин як вага повинен бути
ОноВамнадо• 11 мая 2020
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Залізо в мене 32,а норма до 23
.Вага 54кг
Трансферетин здавали?
Треба шукати причину.
Можливо залізо не може потрапити в клітину, бо низький трансферетин? (Транспортний білок).
Треба шукати причину.
ОноВамнадо• 11 мая 2020
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Ось дівчатка всі показники,фото вище
Дякую. Вам треба попити В12 з метілфолатом. Бо низькі показники. Булоб чудово, як би здали гомоцистеін і церулоплазмін. Якщо в нормі, тоді пити залізо у формі бісгліцинату та запивати вітС для кращого засвоювання. Але! В12 и фолат не можна пити разом, треба разносити прийом: залізо вранці натщесерце, а в12 ввечері. Беріть лінгвальну форму. В12, що розсмоктується під язиком
ОноВамнадо• 11 мая 2020
Не вірно написала :( В12 і залізо не пити разом. А фолат+В12 треба :) На Айхербі є. Вам треба саме у формі метілфолат
Черпак_для_фантазий
• 11 мая 2020
Тобто метілфолат з В12 одночасно,а який курс і схема?Ті попередні показники,які ви порадили здати ,за що вони відповідають?
ОноВамнадо• 11 мая 2020
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Гомоцистеін повинен бути не більше 5 бо інакше ви трансферитин не піднімите.
1-місяць кожного дня, потім 2р на тиждень підтримуюча доза. Через 2-3 місяці здати знову аналіз крові.
А ШОЕ у вас яке?
Раджу цей препарат
А ШОЕ у вас яке?
Раджу цей препарат
ОноВамнадо• 11 мая 2020
І ще дуже важливе. Якій у вас загальний білок у крові? Бо якщо він не на верхній межі, то вам не вистачає білка. І в тому разі ви теж не зможете підняти феритинин, бо трасферитину треба білок для транспортування заліза
Черпак_для_фантазий
• 11 мая 2020
Тобто саме залізо, як так зрозуміла ,не варто приймати ,а віт В і фолієв.к-ту.
ОноВамнадо• 11 мая 2020
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Білок не досліджувала
Вам треба зробити аналіз крові на біохімію, там повинен бути загальний білок також. Треба перевірити печінку.
ОноВамнадо• 11 мая 2020
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Ні. Вам не треба фолієва кислота, можливо ви її неможете засвоїти, тому і кажу про фолат! Фолат засаоюється в усіх.
Залізо вам треба пити, але з´ясувати що перешкоджає засвоюванню.
Бо так можно пити і нічого не отримати
Баба-царьлебедь• 11 мая 2020
Ответ дляОноВамнадо
Трансферетин здавали?
Треба шукати причину.
Ну, хорошо, а, если, вдруг трасферрин низкий будет, что дальше?
ОноВамнадо• 11 мая 2020
Ответ дляБаба-царьлебедь
Здавати аналіз крові на загальний білок. І якщо низький - ви мало їсте білка або він не засвоюється в повній мірі - тоді треба додати до кожної іжі бетаїн (650мг 1таб але доза підбирається індивідуально)
Черпак_для_фантазий
• 12 мая 2020
Ответ дляОноВамнадо
Бо так можно пити і нічого не отримати
Добрий вечір.Ви лікар,з вами можна сплкуватися у повідомленнях?
ОноВамнадо• 12 мая 2020
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
я не даю приватних консультацій, тим більш онлайн. Тільки загальні рекомендації, та можливість подумати у вірному напрямку, зробити додаткові аналізі.
Черпак_для_фантазий
• 12 мая 2020
У мене одне питання,якщо я прийматиму залізо,це ніяк не викличе побічні реаціі,я в тому плані,що феритин низькуватий,але залізо,то більше норми???