Ми тут не про нашого Петю. Ви уважно цифри подивилися у моєму посиланні? Де там зростання рейтингу позитивного ставлення ?
так там все намішано рейтинг між двома кандидатами в вересні і рейтинг в березні між чотирма кандидатами. Що відповідає рейтингу у першому турі. Я вам вже все пояснила, дала посилання на статтю з поясненням, цитату принесла і все ніяк
Вважаю, що ваша інформація оманлива. Або ж ви просто бачите те, що вам хочеться бачити.
Я бачу рейтинг понад 40% відсотків. Між чотирма кандидатами. Який відповідає минурочіному рейтингу 30% Це значить, що зріс понад 10%, за різними опитуваннями від 12% до 15% От і все)
Там нічого не намішано, навчіться вже, нарешті, бачити не тільки те, що подобається. Зокрема, там показано, як змінилося ставлення з вересня минулого року по березень нинішнього.
Мне Вы всегда нравились , но сейчас Вы не правы. Не надо ее обсуждать, видно что она нездрава. Не смешно и не приятно читать от Вас такое. Не надо с ней Вам общатся.
Я з нею і не спілкуюсь, жодного слова їй у відповідь написала. Навіть визнала, що гарно на свій вік виглядає)
Щодо ’виборчого’ рейтингу, то так, як ви написали, це не працює. Це вже інші дослідження, більш ретельні. Якби в нинішньому році провели знову вибори, то частина електорату проголосувала б вже за інших кандидатур. Але вже при будь-яких обставинах. Розподіл голосів, вірогідно, був би дещо іншим навіть у першому турі. Щодо другого туру, звісно, Зеленський теоретично мав би лідуючі позиції. Проте, без значної частини голосів від тих, хто ’абинепетро’. Але це все теорія. Найбільш показовим є поточний рейтинг довіри аьо ставлення до політиків. Саме його я вам і навела.
За вашими таблицями, коли в Зеленського було 73%, в Порошенка 25%, зараз в Порошенка 9,7 % Що трапилось? Яка причина такого обвалу? Якщо у них двох рейтинг настільки впав, то в кого зріс? Хто зайняв ці відсотки?
А трапилось те, що ви намагаєтесь порівняти дані другого туру 2019( де змагалось два кандидата) з даними гіпотетичного першого туру 2020, де змагається більше двох кандидатів.
За таблицею чітко вказана динаміка рейтингу ставлення до конкретних політиків. У Зеленського ще в вересні минулого року було 74, у березні нинішнього - 46. До чого ви і тут Порошенка згадуєте?
Потому у вас и уточнили - а не в экселе ли все это нарисованно? Если нет - то нужно ответить ’нет, не в экселе’) элементарные правила общения, прозрачность, только прозрачность!
Вы чего-то берега путаете, не находите? ’нужно ответить’ По поводу элементарных правил общения - вы промахнулись адресатом.
Я вам вже пояснила, скільки можна повторювати
«Владимир Зеленский стал первым президентом в истории Украины, политический рейтинг которого за год у власти не уменьшился, а, наоборот, вырос — в марте 2020-го за Зеленского были готовы проголосовать 40,4% граждан.
Год назад, 23 апреля 2019-го, Центральная избирательная комиссия официально объявила Зеленского победителем президентских выборов. Во втором туре он победил Петра Порошенко, получив 73,22% голосов. Но социологи считают, что считать надо по первому туру — в нем Зеленский набрал 30,24% голосов.»
Она даже не потрудилась прочесть, что я ответила И сразу же указала, кому и как нужно отвечать. Правда, перепутала нас. Как и в принципе, не по адресу ’жизни учить’ начала)
40%, 42%, 46% за різними даними Це його особистий рейтинг, з багатьох кандидатів, який становив в першому турі минулго року 30%
А 73% це рейтинг між двома кандидатами. 73,22% +24,45% плюс зіпсуті бюлетні=100%
Ок, якщо рахувати по вашому: 45,1% + 12,8% плюс що? Куди поділось 42? Чиї вони тепер? Все вірно. Інших кандидатів з меншим рейтингом. А це значить, що рейтинг відповідає рейтингу першого туру. Про що й роз’яснюється в статті на громадському за посиланням. Скільки можна?)
Я про це мову вела з самого початку. А ви про що? Про теоретичні вибори?
Ви притягнули таблицю в якій зумисно, чи помилково, чи зумисно-помилково, порівнюється рейтинг в другому турі минулого року і гіпотетичний рейтинг в першому турі 2020 року. Розрахований на таких як ви. Які не вміють рахувати, або не хочуть.
Ви взагалі розумієте про що вам пишуть? Я з самого початку писала ось про це. До чого мені ваші теоретичні рейтинги щодо виборів? Ці показники просто так не рахують. Там безліч супутніх досліджень і варіацій. Чому я вам маю повторювати, що особисто для мене це не є показовим?
Так, глибокий. Бо є різниця коли 100% розприділяється між двома. І зовсім інший результат, коли 100% розподіляється між багатьма кандидатами. Тому особистий рейтинг Зеленського був 30%, а став 46% чи скільки ви там готові визнати)
Блін, народ, я не полінувалася, і переглянула на час всіх відповідей автора, цілий день вона відписує з перерировом у 10-15 хв, відлучалася кудись (боюсь уявити куди) тільки на 1 год між 18-19, Авторко, як таке може бути?)) хто ви? що ви? ДЕ ви?))
автор жена и мать детей. больше ничего сказать точно не могу)
Так рейтинги і є теоритичні вибори до першого туру між кількома кандидатами. Якби мова була про другий тур, то в двох лідерів, тобто Зеленського з Порошенком в сумі рейтинги мали б складатись у 100%. Але ж так і близько не виходить. Де решта відсотків? Чиї вони?)
Хто б говорив про вміння рахувати. Відповідати можуть лише абсолютні цифри відсоткам і навпаки. Але 46% ніяк не можуть відповідати 30% в прямому співставленні.