vihola• 11 мая 2020

Пише мені модель топ стиліста України...

автор vihola • 12 мая 2020
Ответ дляВбигудях
Ми тут не про нашого Петю.
Ви уважно цифри подивилися у моєму посиланні? Де там зростання рейтингу позитивного ставлення ?
так там все намішано рейтинг між двома кандидатами в вересні і рейтинг в березні між чотирма кандидатами.
Що відповідає рейтингу у першому турі.
Я вам вже все пояснила, дала посилання на статтю з поясненням, цитату принесла і все ніяк

Вбигудях• 12 мая 2020
Ответ для vihola
Що відповідає рейтингу у першому турі.
Я не аналітик, звісно. На відміну від вас.
автор vihola • 12 мая 2020
Ответ дляВбигудях
Вважаю, що ваша інформація оманлива. Або ж ви просто бачите те, що вам хочеться бачити.
Я бачу рейтинг понад 40% відсотків.
Між чотирма кандидатами.
Який відповідає минурочіному рейтингу 30%
Це значить, що зріс понад 10%, за різними опитуваннями від 12% до 15%
От і все)
Вбигудях• 12 мая 2020
Ответ для vihola
Що відповідає рейтингу у першому турі.
Там нічого не намішано, навчіться вже, нарешті, бачити не тільки те, що подобається. Зокрема, там показано, як змінилося ставлення з вересня минулого року по березень нинішнього.
автор vihola • 12 мая 2020
Ответ дляКружите меня,кружите
Мне Вы всегда нравились , но сейчас Вы не правы. Не надо ее обсуждать, видно что она нездрава. Не смешно и не приятно читать от Вас такое. Не надо с ней Вам общатся.
Я з нею і не спілкуюсь, жодного слова їй у відповідь написала. Навіть визнала, що гарно на свій вік виглядає)
черная мамба• 12 мая 2020
куриное побоище
Вбигудях• 12 мая 2020
Ответ для vihola
Я бачу рейтинг понад 40% відсотків.
Між чотирма кандидатами.
От і все)
Щодо ’виборчого’ рейтингу, то так, як ви написали, це не працює. Це вже інші дослідження, більш ретельні.
Якби в нинішньому році провели знову вибори, то частина електорату проголосувала б вже за інших кандидатур. Але вже при будь-яких обставинах. Розподіл голосів, вірогідно, був би дещо іншим навіть у першому турі. Щодо другого туру, звісно, Зеленський теоретично мав би лідуючі позиції. Проте, без значної частини голосів від тих, хто ’абинепетро’.
Але це все теорія.
Найбільш показовим є поточний рейтинг довіри аьо ставлення до політиків. Саме його я вам і навела.
автор vihola • 12 мая 2020
Ответ дляВбигудях
За вашими таблицями, коли в Зеленського було 73%, в Порошенка 25%, зараз в Порошенка 9,7 %
Що трапилось?
Яка причина такого обвалу?
Якщо у них двох рейтинг настільки впав, то в кого зріс?
Хто зайняв ці відсотки?

А трапилось те, що ви намагаєтесь порівняти дані другого туру 2019( де змагалось два кандидата) з даними гіпотетичного першого туру 2020, де змагається більше двох кандидатів.
Вбигудях• 12 мая 2020
Ответ для vihola
Що трапилось?
Яка причина такого обвалу?
Хто зайняв ці відсотки?

За таблицею чітко вказана динаміка рейтингу ставлення до конкретних політиків.
У Зеленського ще в вересні минулого року було 74, у березні нинішнього - 46.
До чого ви і тут Порошенка згадуєте?

Вбигудях• 12 мая 2020
Ответ дляМальчун-задирун
троллит вас). тоньше виолы - не видитесь
Да пусть себе троллит на здоровье)
Негатива от меня все равно не получит. Впрочем, как и позитива)
Вам
Тюрюнь_Тюнь• 12 мая 2020
Ответ длячерная мамба
куриное побоище
Вбигудях• 12 мая 2020
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Потому у вас и уточнили - а не в экселе ли все это нарисованно? Если нет - то нужно ответить ’нет, не в экселе’) элементарные правила общения, прозрачность, только прозрачность!
Вы чего-то берега путаете, не находите? ’нужно ответить’
По поводу элементарных правил общения - вы промахнулись адресатом.
автор vihola • 12 мая 2020
Ответ дляВбигудях
До чого ви і тут Порошенка згадуєте?
Я вам вже пояснила, скільки можна повторювати

«Владимир Зеленский стал первым президентом в истории Украины, политический рейтинг которого за год у власти не уменьшился, а, наоборот, вырос — в марте 2020-го за Зеленского были готовы проголосовать 40,4% граждан.

Год назад, 23 апреля 2019-го, Центральная избирательная комиссия официально объявила Зеленского победителем президентских выборов. Во втором туре он победил Петра Порошенко, получив 73,22% голосов. Но социологи считают, что считать надо по первому туру — в нем Зеленский набрал 30,24% голосов.»

https://www.google.com.ua/amp/s/hromadske.ua/ru/am...
Вбигудях• 12 мая 2020
Ответ для vihola

https://www.google.com/amp/s/www.rbc.ua/rus/news/s...
Вбигудях• 12 мая 2020
Ответ дляМальчун-задирун
не у меня! вы нападаете и потому невнимательны)
Она даже не потрудилась прочесть, что я ответила
И сразу же указала, кому и как нужно отвечать. Правда, перепутала нас. Как и в принципе, не по адресу ’жизни учить’ начала)
Вбигудях• 12 мая 2020
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Ну не у вас, у другого человека спросили) возьмите печеньку за внимательность
Печенька пусть вам достанется. Вы ее впопыхах заслужили.
автор vihola • 12 мая 2020
Ответ дляВбигудях
До чого ви і тут Порошенка згадуєте?
40%, 42%, 46% за різними даними
Це його особистий рейтинг, з багатьох кандидатів, який становив в першому турі минулго року 30%

А 73% це рейтинг між двома кандидатами.
73,22% +24,45% плюс зіпсуті бюлетні=100%

Ок, якщо рахувати по вашому:
45,1% + 12,8% плюс що? Куди поділось 42?
Чиї вони тепер?
Все вірно. Інших кандидатів з меншим рейтингом. А це значить, що рейтинг відповідає рейтингу першого туру.
Про що й роз’яснюється в статті на громадському за посиланням.
Скільки можна?)
автор vihola • 12 мая 2020
Ответ дляВбигудях
Все вірно, 46%, які відповідають колишнім 30%)))
Бо кандидатів не два, а кілька)
Вбигудях• 12 мая 2020
Ответ для vihola
40%, 42%, 46% за різними даними

А 73% це рейтинг між двома кандидатами.

Ок, якщо рахувати по вашому:
Чиї вони тепер?
Скільки можна?)
Я про це мову вела з самого початку. А ви про що? Про теоретичні вибори?

Вбигудях• 12 мая 2020
Ответ для vihola
Бо кандидатів не два, а кілька)
Мда. Глибокий аналіз.
автор vihola • 12 мая 2020
Ответ дляВбигудях
Ви притягнули таблицю в якій зумисно, чи помилково, чи зумисно-помилково, порівнюється рейтинг в другому турі минулого року і гіпотетичний рейтинг в першому турі 2020 року.
Розрахований на таких як ви.
Які не вміють рахувати, або не хочуть.
Твоя подруга• 12 мая 2020
Если открыть первую и последнюю страницу темы, то появляется много вопросов, но я не уверена, что готова услышать ответы
Вбигудях• 12 мая 2020
Ответ для vihola
Розрахований на таких як ви.
Які не вміють рахувати, або не хочуть.
Ви взагалі розумієте про що вам пишуть?
Я з самого початку писала ось про це.
До чого мені ваші теоретичні рейтинги щодо виборів? Ці показники просто так не рахують. Там безліч супутніх досліджень і варіацій. Чому я вам маю повторювати, що особисто для мене це не є показовим?
автор vihola • 12 мая 2020
Ответ дляВбигудях
Мда. Глибокий аналіз.
Так, глибокий.
Бо є різниця коли 100% розприділяється між двома.
І зовсім інший результат, коли 100% розподіляється між багатьма кандидатами.
Тому особистий рейтинг Зеленського був 30%, а став 46% чи скільки ви там готові визнати)
ЧукИГеки• 12 мая 2020
Ответ для vihola
В темі. Не тільки мене. Всіх хто не вірив.
А что вы делали в той теме?
Тюрюнь_Тюнь• 12 мая 2020
Блін, народ, я не полінувалася, і переглянула на час всіх відповідей автора, цілий день вона відписує з перерировом у 10-15 хв, відлучалася кудись (боюсь уявити куди) тільки на 1 год між 18-19, Авторко, як таке може бути?)) хто ви? що ви? ДЕ ви?))
Мальчун-задирун• 12 мая 2020
Ответ длявыходные пролетают
автор жена и мать детей. больше ничего сказать точно не могу)
автор vihola • 12 мая 2020
Ответ дляВбигудях
Так рейтинги і є теоритичні вибори до першого туру між кількома кандидатами.
Якби мова була про другий тур, то в двох лідерів, тобто Зеленського з Порошенком в сумі рейтинги мали б складатись у 100%.
Але ж так і близько не виходить.
Де решта відсотків? Чиї вони?)
Вбигудях• 12 мая 2020
Ответ для vihola
Розрахований на таких як ви.
Які не вміють рахувати, або не хочуть.
Хто б говорив про вміння рахувати. Відповідати можуть лише абсолютні цифри відсоткам і навпаки. Але 46% ніяк не можуть відповідати 30% в прямому співставленні.
автор vihola • 12 мая 2020
Ответ дляЧукИГеки
А что вы делали в той теме?
Проводила час.
А ви що тут робите?)