vihola• 13 мая 2020

Здається вже щось вимальовується на моїй кухні.

Бо було якось печально, створювала раніше тему, нила, що не знаю як далі бути. Думаю, над столом бракує абажура низького.
З меблями кухонними також вже визначилась, плінтус поміняємо.
Проблема з текстилем на вікна поки зовсім нема ідей.
Можливо, хтось щось підкаже, буду вдячна)
Я такая наивная• 13 мая 2020
Ответ для vihola
Теж так вважаю)
В мене є дуже гарна тюль бірюза і салатова однотонна, колись давно купувала в дитячу, так і не пошила.
Але вони яскраві і я шось тепер їх боюсь)
Хотела, вам предложить такую картинку, а у вас она уже почти имеется)

автор vihola • 13 мая 2020
Ответ дляГидроусилитель руля
Якщо будете стелити килимок з рогожки то можна і римські штори в такому ж стилі, або такого стилю як пропонує 100% у пості №56, якихось нейтральних ’припилених’ кольорів
В мене зараз ролети старі оливкові окрім тюлі.
Шось не дуже.
А римські штори пропонуєте під мишковину?
автор vihola • 13 мая 2020
Ответ дляЯ такая наивная
В мене є такі)
Але цього разу не склалось)
Фрося_Бурлакова• 13 мая 2020
Ответ для vihola
Такий є, опустимо нижче. Але, чоловік каже, стане менше світла. Треба буде ще якось додати.
Будет меньше,да. но для чего же тогда придумали зонирование светом, делайте еще источники света, настольные, точечные, торшер...
Но с абажуром будет уютней. Это не тупо люстра в середине потолка
автор vihola • 13 мая 2020
Ответ дляФрося_Бурлакова
Так і зробимо, дякую)
автор vihola • 13 мая 2020
Ответ дляЯ такая наивная
В мене навіть є подібні наволочки і покривало на ліжко.
Але покривало списала вже, запране)
Ковбой Хагис• 13 мая 2020
Ответ для vihola
До білої тюлі найбільше схиляюсь. Поки не уявила штор які б вписались мені.
А відзніміть кухню в перспективі, якщо можливо- щоб побачити простір навколо вікна- чи стіл із стільцями близько до вікна, так простіше порадити щось, коли бачиш цілу картину.
Крутышка-Пышка• 13 мая 2020
Ответ дляЛуноходик_Ик
Пёстро слишком.
Мягко сказано
Ms. Любмая жена• 13 мая 2020
Нравится всё, кроме обоев
Но главное, чтобы вам нравилось, это ваше жильё ❤️

Ms. Любмая жена• 13 мая 2020
Ответ дляИрашек
связывают-да,но мне пестрые очень ИМХО
Пестрые согласна с вами полностью. И как по мне не связывают , а утяжеляют всё. На таком фоне много пестрых аксессуаров. А если их оставить, тогда фон нейтральный.
Я такая наивная• 13 мая 2020
вы уже далеко ушли, я бы не остановилась... может шторы такого типа, в цветах столовой группы. И на пол домотканную дорожку.....
Белый Лосик• 13 мая 2020
А про вас писали, что вы склочная и вас забанили навечно. А у вас стульчики очень прикольные
120-120-120 (не худею)• 13 мая 2020
Ответ дляMs. Любмая жена
Предлагаю повесить на стену с обоями какие то спокойные картинки в белых рамках
автор vihola • 13 мая 2020
Ответ дляБелый Лосик
А-х-ха
автор vihola • 13 мая 2020
Ответ дляЯ такая наивная
Дякую, є корал в ікеї і такий колір як посуд.
Хоча в салонах звісно є все на світі)
автор vihola • 13 мая 2020
Мені здається було б ще непогано на шпалери почепити білі панелі.
автор vihola • 13 мая 2020
Ответ для120-120-120 (не худею)
Можливо, дякую)
Це вже будуть останні акценти.
Я зможу підібрати гармонійно щоб око не рвало.
Може не з першого разу, з кількох варіантів, але вдасться)
Гидроусилитель руля• 13 мая 2020
Ответ для vihola
Шось не дуже.
Я б взагалі прибрала тюль, залишила б лише римські штори. Мішковина мені здається, буде занадто грубо, просто тканина схожого відтінку (беж чи сіро-коричневий або припилений рожевий)
Ирашек• 13 мая 2020
Ответ для vihola
білі панелі- це мабуть найкращий вихід

Оскорбляю всячески• 13 мая 2020
Ответ дляС перепою
Вы же в Бане?
Решила отбелиться перед девочками, после позора. И как ни в чем не бывало, предстать белой и пушистой
автор vihola • 13 мая 2020
Ответ дляОскорбляю всячески
Якого «позора»? Що ви несете?
автор vihola • 13 мая 2020
Ответ дляИрашек
білі панелі- це мабуть найкращий вихід
Дякую, це надто помпезно для мене)
автор vihola • 13 мая 2020
Ответ дляГидроусилитель руля
Дякую, подумаю)
Коли прибираю тюль, залишаю ролети, виглядає ніби чогось бракує.
Оскорбляю всячески• 13 мая 2020
Ответ для vihola
Якого «позора»? Що ви несете?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2620098 Забыли последнюю тему? Девушка привела примеры, где вы оклеветали Вашего оппонента и упивались ее беспомощностью, но ... произошло то, чего вы не ожидали и закрыли тему
автор vihola • 13 мая 2020
Ответ дляОскорбляю всячески
Тему закрила не я)
Мені байдуже що там відбулось.
Хочете продовжити, можете створити нову.
Хочете з моєю участю, без анонімів.
Перед натовпом ображених боягузів, які не мають жодного відношення до історії, виправдовуватись не збираюсь)
Оскорбляю всячески• 13 мая 2020
Ответ для vihola
Тему закрила не я)
Мені байдуже що там відбулось.
Хочете з моєю участю, без анонімів.
Да мне, абсолютно все равно на Вашу жизнь и на Вас в том числе. Не люблю людей, у которых стадный инстинкт, Бог Вам судья
автор vihola • 13 мая 2020
Ответ дляОскорбляю всячески
Ви, власне, так і є, яких не любите)
І що байдуже, брешете, інакше б сюди не приперлись)
автор vihola • 13 мая 2020
Така*)
Гидроусилитель руля• 14 мая 2020
Ответ для vihola
Дякую, подумаю)
Мені ще подобається варіант запропонований в пості № 56, і при цьому на підвіконня можна поставити кімнатні рослини в гарних горщиках або якийсь декор
автор vihola • 14 мая 2020
Ответ дляГидроусилитель руля
Так, хороша ідея)
Думаю, так буде цікавіше ніж тюль.
Я все не можу звикнути в голові до варіанту без неї)