Бо було якось печально, створювала раніше тему, нила, що не знаю як далі бути. Думаю, над столом бракує абажура низького.
З меблями кухонними також вже визначилась, плінтус поміняємо.
Проблема з текстилем на вікна поки зовсім нема ідей.
Можливо, хтось щось підкаже, буду вдячна)
ХикориДикори• 13 мая 2020
Ответ для vihola
Ікея, до речі, досить дешева. Купувала з мінус 15% клубною картою, вийшло щось біля 500 грн. з копійками. За набір 12 приборів. Візьму ще таку бірюзу.
А где?
90x60x90• 13 мая 2020
Ответ для vihola
Є натуральна тюль, бавовняна.
Або бавовна плюс льон з поліестером також мішають. Але виглядає натурально. Важкі молочні штори під льон в мене вже в дитячій висять)
Симпатична кухня. Але бачу що інші кімнати в сучасному стилі, а не в стилі прованс...(
Клептоманка• 13 мая 2020
Ответ дляХикориДикори
А где?
Расскажите пожалуйста как заказывали посуду
Ответ дляЧтооооооооооо?
текстильь под цвет голубого стула
В мене блакитні стіни. Планую перемалювати в білий, вийшло якось простакувато, мама каже як колись вапном з синькою білили)
Хоча, колір сам гарний, але з шпалерами не заграв.
Мені взагалі забагато синьо-зеленого. Хочеться коралу ще. Може диванчик велюровий.
Ще в мене є буфет салатовий, схожий як на фото. але без скла і вужчий.
Думаю, теж кудись його втисну)
100%• 13 мая 2020
Ответ дляЛуноходик_Ик
Например
Там и так перегружено все цветочками и разноцветом, куда ещё это «мереживо»?
Это будет «одела все самое лучшее сразу»
Ковбой Хагис• 13 мая 2020
На вікна щось світле, підбирайте з тих кольорів, що вже є на фото. Теплі кольори і зелений збуджують апетит.
Я такая наивная• 13 мая 2020
Стол со стульями, просто, выше всех похвал, мне прям очень нравятся.
100%• 13 мая 2020
Едимнаморе• 13 мая 2020
Обои ОЧЕНЬ активные, поэтому нужно что-то спокойное однотонное в нежных акварельных оттенках
Ответ для90x60x90
Інші типа в скандинавському, так.
В дитячій буду міняти ще меблі крім ліжок, крісло комп’ютерне теж старе.
Мене це не бентежить, я люблю мішати.
Просто мені давно, років 8-10 хочеться таку кухню)
Хотіла раніше прованс, шеббі-шик, потім бохо більше почало подобатись. От намішаю собі)
Мене це не бентежить, я люблю мішати.