vihola• 13 мая 2020

Здається вже щось вимальовується на моїй кухні.

Бо було якось печально, створювала раніше тему, нила, що не знаю як далі бути. Думаю, над столом бракує абажура низького.
З меблями кухонними також вже визначилась, плінтус поміняємо.
Проблема з текстилем на вікна поки зовсім нема ідей.
Можливо, хтось щось підкаже, буду вдячна)
Ирашек• 13 мая 2020
*шпалери))отак правильно

Я такая наивная• 13 мая 2020
Ответ дляИрашек
автор,мило,але обої псують всю картину-дуже рябить
на вікна римку ,можна і з тюллю
римка як ромбики на обоях,тюль молочна
Обои, как раз, связывают все в единое целое- цветные стулья, белый стол и акцентную посуду!
Ирашек• 13 мая 2020
Ответ дляЯ такая наивная
связывают-да,но мне пестрые очень ИМХО
автор vihola • 13 мая 2020
Ответ для13чудоСВЕТА
Бабушкины стулья, жесть
Це віденські стільці)
Австрійські, з червоного дерева.
Ну принаймні так мені говорили, коли купувала)
автор vihola • 13 мая 2020
Ответ дляФрося_Бурлакова
Плотную рогожку под стол. В икее видела
Доріжку?
Я аж пішла дивитись що таке рогожка)
Слово чула, а значення не знаю.
автор vihola • 13 мая 2020
Ответ для120-120-120 (не худею)
Текстиль под цвет розового стула
Теж схиляюсь, що треба більше коралу.
МастерЮля• 13 мая 2020
Прикольно, живенько! Единственное, форма ножек у стола не гуд У нас такой:
13чудоСВЕТА• 13 мая 2020
Ответ для vihola
Це віденські стільці)
Австрійські, з червоного дерева.
Я знаю, но похожи на стулья наших бабушек, если их покрасить. И смотрятся , как отреставрированные
автор vihola • 13 мая 2020
Ответ дляЛуноходик_Ик
Например
Дякую, другий варіант точно ні, а над іншими можна подумати)

автор vihola • 13 мая 2020
Ответ дляЛуноходик_Ик
Например
Подобаються ці коротенькі на фото 3.
Але вікно в мене банальне.
Хіба на двері зроблю, планувала раніше.
автор vihola • 13 мая 2020
Ответ дляНовогодняя пальма
Прикольний краєвид за вікном
Дякую, це краєчок лісу за вікном)
автор vihola • 13 мая 2020
Ответ дляКовбой Хагис
На вікна щось світле, підбирайте з тих кольорів, що вже є на фото. Теплі кольори і зелений збуджують апетит.
До білої тюлі найбільше схиляюсь. Поки не уявила штор які б вписались мені.
автор vihola • 13 мая 2020
Вибачте, дорожче*
автор vihola • 13 мая 2020
Ответ дляЯ такая наивная
Стол со стульями, просто, выше всех похвал, мне прям очень нравятся.
Дякую)
автор vihola • 13 мая 2020
Ответ для100%
Либо если не хотите молочный , то действительно, как выше предлагали - под цвет розового стула.
Дякую)
Подумаю, але поки здається що в мене надто негарне вікно для такої моделі.
ХикориДикори• 13 мая 2020
Ответ для vihola
Теж схиляюсь, що треба більше коралу.
Да, поддержать стул...
автор vihola • 13 мая 2020
Ответ дляИрашек
на вікна римку ,можна і з тюллю
римка як ромбики на обоях,тюль молочна
Дякую)
автор vihola • 13 мая 2020
Ответ дляЕдимнаморе
Обои ОЧЕНЬ активные, поэтому нужно что-то спокойное однотонное в нежных акварельных оттенках
Теж так вважаю)
В мене є дуже гарна тюль бірюза і салатова однотонна, колись давно купувала в дитячу, так і не пошила.
Але вони яскраві і я шось тепер їх боюсь)
автор vihola • 13 мая 2020
Ответ дляМастерЮля
Гарний)
Стіл був у нас вже лакований. Перемалював мені чоловік на карантині) Який вже є, не хочеться ще 10 тисяч витрачати)

автор vihola • 13 мая 2020
Ответ для13чудоСВЕТА
Так, колись такі були в кожному селі і мабуть в міських квартирах в пенсіонерів)
Вони були коричнево-червоними, ми перемалювали.
автор vihola • 13 мая 2020
Ответ дляС перепою
Вы же в Бане?
Значить, є правда на світі)
Хоча, одна дівчина, з тих хто мене підтримав, в пожиттєвому. При тому, що правила не порушувала

Про інших не знаю. Не виключаю тепер, що теж мають неприємності.
Але, при нагоді.
Дівчата, хочу всім вам подякувати, я зворушена і ціную.
Шкода, що не знаю ніків ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Ненавязчивый синтезатор• 13 мая 2020
Можу ще Вам фоток накидати, теж хочу міняти текстиль на кухні
Фрося_Бурлакова• 13 мая 2020
Ответ для vihola
Доріжку?
Я аж пішла дивитись що таке рогожка)
Слово чула, а значення не знаю.
Вот такую. Даже цвет такой ищите, будет давать уют. Потому что плитка хорошая но слишком уж глянцевая для вашего прованса..
МастерЮля• 13 мая 2020
Ответ для vihola
В мене блакитні стіни. Планую перемалювати в білий, вийшло якось простакувато, мама каже як колись вапном з синькою білили)
Хоча, колір сам гарний, але з шпалерами не заграв.
Мені взагалі забагато синьо-зеленого. Хочеться коралу ще. Може диванчик велюровий.
Ще в мене є буфет салатовий, схожий як на фото. але без скла і вужчий.
Думаю, теж кудись його втисну)
Как по мне, голубая стена на фото 1 супер! Я бы не перекрашивала.
Фрося_Бурлакова• 13 мая 2020
И если будете вешать над столом абажур, берите максимально спокойный цвет
автор vihola • 13 мая 2020
Ответ дляНенавязчивый синтезатор
Вдячна)
Але це дещо для мене занадто.
Хоча вже є гарні театральні штори, але сумніваюсь, що підійдуть.
автор vihola • 13 мая 2020
Ответ дляФрося_Бурлакова
Такий є, опустимо нижче. Але, чоловік каже, стане менше світла. Треба буде ще якось додати.
автор vihola • 13 мая 2020
Ответ дляМастерЮля
Не знаю, шось мене поки харить)
автор vihola • 13 мая 2020
Ответ дляФрося_Бурлакова
О, клас, дякую)
Вихід з ситуації.
Мене теж вже цей блиск дратує)
Зто б подумав, 9 років тому. Навіть мама поставила собі більш універсальну)
Гидроусилитель руля• 13 мая 2020
Якщо будете стелити килимок з рогожки то можна і римські штори в такому ж стилі, або такого стилю як пропонує 100% у пості №56, якихось нейтральних ’припилених’ кольорів