Бо було якось печально, створювала раніше тему, нила, що не знаю як далі бути. Думаю, над столом бракує абажура низького.
З меблями кухонними також вже визначилась, плінтус поміняємо.
Проблема з текстилем на вікна поки зовсім нема ідей.
Можливо, хтось щось підкаже, буду вдячна)
Ответ дляКовбой Хагис
А відзніміть кухню в перспективі, якщо можливо- щоб побачити простір навколо вікна- чи стіл із стільцями близько до вікна, так простіше порадити щось, коли бачиш цілу картину.
Завтра спробую)
Ми стіл переставили вже в центр, під стіною з шпалерами має бути диванчик, поміняю на старому оббивку, або лавки прованс з накладками кольоровими під велюр.
Паспортный стол• 14 мая 2020
Ответ для vihola
В мене блакитні стіни. Планую перемалювати в білий, вийшло якось простакувато, мама каже як колись вапном з синькою білили)
Хоча, колір сам гарний, але з шпалерами не заграв.
Мені взагалі забагато синьо-зеленого. Хочеться коралу ще. Може диванчик велюровий.
Ще в мене є буфет салатовий, схожий як на фото. але без скла і вужчий.
Думаю, теж кудись його втисну)
Диванчик уже искали?
Лень гуглить• 16 мая 2020
Ответ дляМастерЮля
Прикольно, живенько!
Единственное, форма ножек у стола не гуд
У нас такой:
Где можно купить такой стол? Мне очень понравился)