Я_уеду_жить_в_Лондон!• 14 мая 2020

Син привів дівчину до хати

Син студент, живемо у Львові. Купили йому квартиру на окраїні маленьку, бо уже на останньому курсі і не хочемо щоби їхав. Але він тільки переїхав і вже привів туди якусь дівчину. Прийшла до нього в гості, а вона з брудними ногами. То нормально взагалі? За комуналку не платить. Сама з села під Самбором, я розумію що їй так вигідно квартиру знімати не треба, але батьки що собі думають? Вони планують взагалі вкладатися?
БЦАшка• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ну хочеться звичайно, щоб і з освітою була, і не бідна, хоча б також з квартирою. І точно не з брудними ногами і готувати не вміла. Щоб як у всіх була.
Дочь богатых родителей точно готовить вашему кабанчику не будет. Это фантастика

Ванна Тазиковна• 14 мая 2020
обожаю таких мамок любимых сыночек
и вкладатись должна и ноги быть и не вонять
моя вы дорогая а нах..на вы вообще приперлись? отселили сыночку дайте ему мужиком быть. отпустите от юбки.
БЦАшка• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Йому ще поки що 21
Ему уже 21!!! Целый здоровый лоб! Мужчин в 18 в армию берут и автомат в руки вручают. А вы своему швабру со сковородой не можете доверить. Инфантил 80 уровня!
Кыся-брыся• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
У нього мило є вдома, могла б і помити коли заходить до достойних людей. А не сидіти на дивані, ноги на диван, а вони такі сірі, аж чорні.
Может у нее зрение плохое и она не увидела что ноги грязные, сейчас дожди на улице грязно может запачкала пока шла к вам.
Да и ноги мыть научить можно,главное что бы человек хорошим был)
НичеНипанимаю• 14 мая 2020
Ответ дляКыся-брыся
но тогда у нее и нюх плохой-вонять-то ноги не должны...
Катька Пушкарева• 14 мая 2020
Ответ дляБЦАшка
Родители богатые не захотят сродниться с такой как автор
БЦАшка• 14 мая 2020
Ответ дляКатька Пушкарева
Ну я не хотела автора унижать...
Но даже себе представить не могу, что приходит к нам зять с такой вот мамой... как ее приличным людям показать ?
Кыся-брыся• 14 мая 2020
Ответ дляНичеНипанимаю
Знаете у моей подруги часто воняли ноги,но не потому что не мыла, а проблемы со здоровьем и потливостью((
Только она всегда этого стеснялась, а ваша видимо или слишком проста,или заранка, или ей плевать на вашего сына, к любимому человеку приходят в виде получше,а не как попало
Нежная Лапка• 14 мая 2020
как Вы сына воспитывали, что ему нравятся девченки з грязными ногами? или он и сам таким грешит? тогда все как бы ок.

Стрекозей• 14 мая 2020
Ответ дляКротоТо
Хто вам винен , що ви такий смак йому привили? Значить вона у ліжку кудєсніца
та, не причарувала брудними ногами, тепер зрозуміло, що от він який ексклюзив
Там-тарарам• 14 мая 2020
Автор, шкода котлет-не готуйте. Відпустіть, у Вас же хлопець, за дівчину більше переживаєш, бережеш. Хай сам розрулює, сам обирає брудні/чисті ноги, обід чи краса, чи буде повністю утримувати чи попросить вкладатися і т.д.
Великий сатирик• 14 мая 2020
Автор, радуйтесь, что девушку привёл, мог и мужика с немытыми ногами) надо во всем искать плюсы)
Дежурный по кухне• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Вона була в штанах, але без шкарпеток. Волохатість було важко виявити, а от ноги брудні і вонючі
может ваш сын спецом просит не мыть - а вечером вылизывает ей пятки- есть такое у мужчин - я читала.
не портите сыну СЕКСУАЛЬНУЮ жизнь))
Дежурный по кухне• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Добре що ми перестрахувалися і квартиру на мене записали.
а..так вы не ему - а себе купили- зачем обманываете в первом посте?
автор Я_уеду_жить_в_Лондон! • 14 мая 2020
Ответ длярукиЖимолости
Почему вы с ней не поговорили?не спросили
Я бы сказала спокойно
Не вижу проблемы
Квартира вами заработана,сын пока ещё ,на вашем обеспечении
Имеете полное право обозначить границы
А не здесь темы строчить и обсирать
Взрослая женщина ведь
А що в неї спитати? Не хотіла сваритися при синові. Я ж не можу заздалегідь знати її реакцію на таке питання. От думаю просто натяком купити їй набір для душу.
Дежурный по кухне• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Так ніхто не говорить про кожен місяць. Та й він хлопець недурний, знає як вберегтися. Його не так легко дівчатам надурити.
лучше маки с голубцами - не найдет - не отпускайте бубочку к женщинам - пусть с вами живет.
Скомуниздила• 14 мая 2020
Ответ дляДежурный по кухне
не портите сыну СЕКСУАЛЬНУЮ жизнь))
я написал завуалировано, а Вы откровенно просветили автора о предпочтениях сыночки. Шо ему девичьи ножки вкуснее маминых голубцов.
Мафиозная• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
А сыну вашему ее ноги понравились плохо воспитали)))
Ответ дляМарфушечка душечка
Автор, а я вчора створювала тут тему, що страшно народити дочку. Мене тут не зрозуміли і сказали нема чого хвилюватися.
Тепер прочитавши вашу тему я зрозуміла причину.
Вони виховують голодранок які чекають на чужі гроші.
Тут біда!
Ви не хвилюйтеся, ви добра мама, ваш син має освіту і квартиру! Це дуже багато! 80% форумчанок живуть або коло батьків або на орендованих кварирах. І чекають, щоб їх дочці попався ваш син.
Ви що не бачите голодьбу і бідність?
Ви просто дещо упустили у вихованні.
Ви не пояснили дитині хто йому пара, а хто не пара!
Ви маєте ще час навчити. Хай вибере собі освідчену дівчинку яка має також щось своє. А таких які немають в кишені копійки можна так на одну ніч і не більше. Не вести в квартиру.
Я йому так і пояснювала завжди, і в приклад його однокласницю ставила. У неї батько при посаді і вона за ним завжди була. І гарна дівчина, з порядної сім´ї, його ще зі школи любить. Може він же зверне на неї увагу?
Хотілось би інтелегентну.

Мафиозная• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Підлога була чиста. Але чому син має мити підлогу?
А кто? Квартира ж его? Ну, мойте сами)))
Мафиозная• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Тож вона не шльондра сподіваюсь їй за секс платити.
Шльондрі как раз и не платят,это повії платят. Радуйтесь, что ваша оказалась шльондрой, сэкономили, теперь сын сможет заплатить за коммуналку))
Тролю как могу• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Може й справді треба спробувать. Не знаю, чи дійде, але перед родичами червоніти не хочеться, що невістка не вміє голубців накрутити. Всі з неї сміятися будуть.
Мені 43 роки. Двоє повнолітніх дітей. Я не вмію крутити голубці. Приведіть приклади своїм родичам, посмійтеся разом.
Мафиозная• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Но от грязных ног вас это не уберегло скоро по вашей квартире будет топать ещё не одна пара немытых вонючек)))
Тролю как могу• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ви в своєму розумі? То він їй має готувати? А вона нащо?
Так, він повинен їй готувати. Чого ж ви такого безалаберного сина виховали, що нічого зготувати не може.
Мафиозная• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Умный-умный!! Но с глазомером и обаянием у него беда
Тролю как могу• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ні він сам приїжджає їсть і з собою продукти бере.
Погано виховали, якщо не може приготувати собі, а до маски їздить поїсти. А хто в його квартирі підлогу миє? Теж ви їздите прибирати йому?
Тролю как могу• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ох як з вами важко.
’Так я завжди йому готую і привожу ще й заморожене, або до нас приїжджає їсть. ’
Або я привожу, або до нас приїжджає і їсть у нас. Що тут може бути незрозуміло?
Все зрозуміло. Син не працює, не готує і не прибирає. Виховали інфантила і репетуєте, що він знайшов собі таку саму, як і він.
Ответ дляАноним_Галя
Ще одна чудова свекруха.
А якщо дівчина з освітою, та без квартири? І батьки не в змозі купити їй квартиру у великомі місті? Спалити таку?
Люди одружуються, щоб разом заробляти і купувати. А не дівчина виходить заміж, щоб бути кухаркою, прибиральницею і проститукою в одній особі без права голосу.
З освітою розумна хай би була. Ще й якщо файна господиня, то я би навпаки старалась їй щось купити, якби з бідної сім´ї.
Мафиозная• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Не вздумайте! Она вам воды столько накрутит... Хай ходит немытая!
Борисфенка• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Розумна з освітою не хоче бути прибиральницею і кухаркою у кращі роки студентського життя.
Ваш син знайшов домробітницю за проживання. Вимагати від неї чисті ноги дивно, син від неї вимагає чисті тарілки і борщ, а ноги вже, які є.