Разведка Маша• 14 мая 2020

Девочки, вы же добрые, помогите с заданием по рекламному праву. Умоляю!!!

01 квітня Товариство з додатковою відповідальністю звернулось до територіального відділення Антимонопольного комітету України із заявою про вчинення Агентством «А» дій, визначених як недобросовісна конкуренція. Однак, 07 квітня Товариство подало клопотання про відмову від заяви. Антимонопольний комітет розглянув справу та прийняв рішення про накладення на Агентство «А» штрафу. Оцініть ситуацію.

мой ответ : Після надходження від Товариства клопотання про відмову від заяви про вчинення Агентством «А» дій, визначених як недобросовісна конкуренція, Антимонопольний комітет України мав би прийняти рішення про закриття провадження у справі

что-то сильно просто....
Санта Барбара• 14 мая 2020
У разі надходження від заявника клопотання про відмову від заяви про захист своїх прав органи Антимонопольного комітету України можуть прийняти рішення про закриття провадження у справі. - могут, а не обязаны - на рассмотрение антимонопольного

Читайте гл.6 ЗУ Про захист від недобросовісної конкуренції

автор Разведка Маша • 14 мая 2020
Ответ дляСанта Барбара

вот это меня и смущает...