Неваляшкина• 16 мая 2020
Як сказати чоловіку, що я хочу розлучення?
Як? Він зараз закордоном. приїде через тиждень - місяць.
Я вже все вирішила.
Не знаю, як сказати. Як буде гуманніше, чекати, чи рубати вже...
П. С. Зради немає, принаймні, з моєї сторони точно
Я вже все вирішила.
Неваляшкина
• 16 мая 2020
Ответ дляСкиниУскачи!
Тогда говорите ему сейчас.
Попросите денег и срочно. Он естественно не даст ну и вуаля- скандал готов и вы ему все говорите
варіант...
Вкаблучках• 16 мая 2020
Ответ дляКусочек Сыра
Квартира орендована - але мною, і за мої ж гроші.
Чоловік навіть з власниками квартири не знайомий...
Нах он нужен? Простите.
Если вы готовы терпеть , терпите и примите - люди не меняются
Но я бы сразу сказала,что если такая фигня , денег нет , приедешь- подам на развод.
Кормить ,содержать тебя не смогу
Здесь на минутку• 16 мая 2020
Ответ дляКусочек Сыра
Так Вы себя пожалейте и ребенка . Он на заработках себе любимому все позволял , а вам копейки , даже на харчи не привёз
А каких страданиях идёт речь он любит только себя.
Подумывающая• 16 мая 2020
Ответ дляКусочек Сыра
Причин багато.
Остання капля - гроші.
У нього є можливість залишитись довше, і ще щось заробити
Але він дуже скучає. Так нас з дитиною любить, що не може добути 3 міс., кидає все і їде додому.
Їде з пустими кишенями, так як трохи не платили, трохи пробухали (вони там з корєшами), трохи він потратив бо були об*єктивні причини.
За 2,5 міс я отримала аж 6 000 грн.
Які, по суті, пішли на погашення кредитки, в яку ми залізли, коли він був ще вдома без роботи.
Я працюю, і живу на СВОЇ гроші.
Але він добитчик і кормІлєц. Ага.
При чому, що він приїжджає, на роботу іти не збирається, бо її для нього тут немає.
І я теж попадаю на гроші, так як коли він приїде, змушена на 14 днів іти за свій рахунок - Самоізоляція з контактною особою.
Тобто він мене не забезпечує і не дає заробити на себе самостійно.
Остання капля - гроші.
За 2,5 міс я отримала аж 6 000 грн.
Я працюю, і живу на СВОЇ гроші.
Але він добитчик і кормІлєц. Ага.
Автор то як таке діло то гооріть йому зараз і прямо чого тянути. Можливо тоді він лишиться надовше і всі виграють. А так приїде і будете скандалити сутками. І звинуватить вас в тому що роботу покинув типу ради вас а міг би лишитися. Краще тоді чітко і по ділу зараз.
Вкаблучках• 16 мая 2020
Ответ дляЗдесь на минутку
Вот-вот. Где деньги?
Небось по барам прогулял заграничным . Там ему раздолье...
Та ну нах такого мужа
Подумывающая• 16 мая 2020
Ответ дляКусочек Сыра
хотіла би.
Але
Те що він забухає - це 100%.
Чужа країна.
Мало лі. Вішатись піде по п´яні чи ще щось в тому роді.
Не хочу гріх на душу брати.
Та й взагалі мені його жаль.
А не треба
Але
Те що він забухає - це 100%.
Чужа країна.
Не хочу гріх на душу брати.
Та й взагалі мені його жаль.
А не треба
І що йому мішає тут забухати і вішатися? Прямо дома при вас? Якшо так жаль живіть далі і годуйте за власний кошт - він же без вас ніяк... Щось мені підказує що тема понити просто. Приїде вам стане ще жлкіше ви найдете привід жити далі з ним.
Здесь на минутку• 16 мая 2020
Ответ дляВкаблучках
Вот-вот. Где деньги?
Та ну нах такого мужа
да ну треш какой-то .
Автор подавайте на алименты и расторжение в одном иске .
Здесь на минутку• 16 мая 2020
Ответ дляПодумывающая
Это уже созависимость , как жены алкашей не бросают . Как же он пропадёт без спасительницы)))
Неваляшкина
• 16 мая 2020
Ответ дляЗдесь на минутку
прям зрите в корень)
Здесь на минутку• 16 мая 2020
Ответ дляКусочек Сыра
прям зрите в корень)
Тогда несите корону гордо . Вам без него скучно будет .
Неваляшкина
• 16 мая 2020
Ответ дляЗдесь на минутку
так несу вже довго.
шия ламається від тої корони.
не можу більше
шия ламається від тої корони.
не можу більше
Неваляшкина
• 16 мая 2020
Ответ дляПолБатона
ну так и озвучьте ему все это сейчас по телефону. Возможно он не понимает все ситуации и у него есть шанс задуматься над этим.
Так и скажите ему - Вася, те за 2,5 мес ты умудрился заработать аж 6 тыс грн, которые пошли на погашение кредитки, при том что я в это время зарабатывала на себя и нашего ребенка, а сейчас ты хочешь вернуться и лишить и меня возможности зарабатывать?
Если это так, то возвращайся, а я обращаюсь в суд и подаю на развод и алименты.
Я так понимаю, он в вашей квартире живет?
Дякую.
Так і скажу
Доставучая• 16 мая 2020
Ответ дляСегодня я не я
Вам не обязательно что-то говорить, вы можете просто подать заявление.
Я так сделала, меня считают многие жестокой после этого, но я не нашла сил сказать, потому что боялась
Челюскина• 16 мая 2020
Ответ дляКусочек Сыра
Причин багато.
Остання капля - гроші.
За 2,5 міс я отримала аж 6 000 грн.
Я працюю, і живу на СВОЇ гроші.
Але він добитчик і кормІлєц. Ага.
Остання капля - гроші.
За 2,5 міс я отримала аж 6 000 грн.
Я працюю, і живу на СВОЇ гроші.
Але він добитчик і кормІлєц. Ага.
При таких раскладах писать сейчас.
Мои аргументы :
1) он ленивый, такие не меняются. Кормить его- наращивать убытки
2) он бухает
3) если скажете сейчас, есть вероятность, что не приедет. Значит сэкономите денег на отсутствии само изоляции
Причина: Вася, извини, мы разводится. Я убедилась в том, что плевать тебе на семью и ребенка. Кореши тебе дороже. И я не имею возможность содержать еще и тебя, когда ты свалиться нам на голову.
Я понимаю, работать никто не любит. Но ты не инвалид, поэтому адьо.
Мои аргументы :
2) он бухает
Любавишна• 16 мая 2020
Ответ дляВкаблучках
Вот-вот. Где деньги?
Та ну нах такого мужа
По барам?))) В общаге бухал)) Откуда у него деньги на бары.?
Автор, я не пойму, Вы много лет молчите, о том, что он Вас вообще не устраивает и не знаете как это сказать? Так и говорите: Вася, а за что ты жить здесь собираешься и где работать? Ребёнку надо купить одежду, игрушку, оплатить школу и т.п. - сумма и номер карточки.
Неваляшкина
• 16 мая 2020
Ответ дляДоставучая
Дякую.
Мене дуже цікавить реальний досвід жінок, які вже пройшли через розлучення
Доставучая• 16 мая 2020
Ответ дляКусочек Сыра
Дякую.
Понимаю вас, ничего страшного в этом нет, это нужно пережить.
Любавишна• 16 мая 2020
Ответ дляКусочек Сыра
Дякую.
Вы приколистка) У вас даже чувств к человеку нет))) Вы какую-то чушь придумали себе и с ней носитесь)) Вам действительно без него скучно будет, придётся новую причину страданий искать
Неваляшкина
• 16 мая 2020
Ответ дляЛюбавишна
Ви праві, які там бари) День народження одного тиждень відмічали,
приїзд іншого - ще тиждень, новий телефон - тиждень +
Зараз не святкують нічого, тому як недавно приїждав власник, і сказав, що навіть авнс не дадуть, якщо побачить когось з перегаром.
...може це і є реальна причина, чого мій муж так спішить додому(((
-------
Я не мовчу - просто я зараз стала на ноги, відносно... і дитина підросла, все прозаїчно...
-------
Здесь на минутку• 16 мая 2020
Автор , какая разница кто и что подумает о вас или о том каким способом вы расстались .
80 % браков заканчивается разводом ,а от того что кто-то подумает о вас не очень хорошо у вашего ребёнка меньше еды станет или Одежды?))
И правильно нам девочки говорят разрулите тебе ситуацию так что он будет виноват .
Неваляшкина
• 16 мая 2020
Ответ дляЛюбавишна
Ви думаєте, що я ходжу і всім розказую, яка я бідна-нещасна?
Я тільки тут така геройка, під анонімом.
Ви всі - мій найкращий психолог і порадник, дякую ще раз велике навіть за самі гидкі коментарі.
Так, я його більше не люблю.
Крім всього іншого.
Так, я його більше не люблю.
Крім всього іншого.
Здесь на минутку• 16 мая 2020
Ответ дляКусочек Сыра
Так, я його більше не люблю.
Крім всього іншого.
Так, я його більше не люблю.
Крім всього іншого.
Так и он вас не любит потому что любовь это забота в первую очередь.
Неваляшкина
• 16 мая 2020
Ви знаєте, хочеться заснути, прокинутись - і тут гоп, я вже розлучена,
мій, вже КОЛИШНІЙ чоловік живе собі спокійно з якоюсь дівахою, чи зустрічається, чи вже женився.
Приходить інколи до дитини, вони собі зідзвонюються час від часу і всі щасливі.
А ще якщо аліменти платить, то взагалі кайф.
Візуалізація))
Рожайтретьего• 16 мая 2020
Ответ дляКусочек Сыра
Думаю, може почекати якогось грандіозного скандалу, коли приїде?
І тоді ’Все, сил моїх немає, я подаю на розлучення’
А він такий: ’ То і котись нах..’
І збирає речі і йде.
І всі щасливі...)
Хепі енд
А він такий: ’ То і котись нах..’
І збирає речі і йде.
І всі щасливі...)
Хепі енд
Зачем вам его котись нахрин?
Неваляшкина
• 16 мая 2020
Ответ дляРожайтретьего
Зачем вам его котись нахрин?
Тому що можливі ще два інші варіанти (які ми вже проходили):
1. Падає н коліна, цілоує ноги, плаче (реально), каже, що він все осознав, і просить дати ще один шанс
2. напивається в 0 і обіцяє щось собі зробити, демонстративно вигрібає таблетки, і т. д. Ад, коротше
Рожайтретьего• 16 мая 2020
Ответ дляКусочек Сыра
Тогда должно быть пофиг на театр. Какая уже разница, если вы все решили и вместо планов на будущее застряли на его реакции.
выходные пролетают• 16 мая 2020
Ответ дляЧебураха с перцем
Так и сказать. Ртом. Когда приедет, но не с порога.
Девочки, как и чем это немного разное!!
Ответ дляКусочек Сыра
Причин багато.
Остання капля - гроші.
За 2,5 міс я отримала аж 6 000 грн.
Я працюю, і живу на СВОЇ гроші.
Але він добитчик і кормІлєц. Ага.
Остання капля - гроші.
За 2,5 міс я отримала аж 6 000 грн.
Я працюю, і живу на СВОЇ гроші.
Але він добитчик і кормІлєц. Ага.
І це він так кохає? Тобто він безвідповідальний нероба , який прикривається любов´ю , щоб сісти Вам на шию? Вирішувати Вам, але краще сказати зараз і дуже твердо. До речі, чоловіки під час розлучення стають дуже агресивними, тому краще це зробити зараз і уникнути зустрічі.
МУСЯкомарова• 16 мая 2020
Ответ дляКусочек Сыра
А він такий: ’ То і котись нах..’
І збирає речі і йде.
І всі щасливі...)
Хепі енд
А він такий: ’ То і котись нах..’
І збирає речі і йде.
І всі щасливі...)
Хепі енд
Вариант хороший
Ушла и Пришла• 16 мая 2020
Ответ дляПолБатона
+++
Самый логичный совет.