Неваляшкина• 16 мая 2020

Як сказати чоловіку, що я хочу розлучення?

Як? Він зараз закордоном. приїде через тиждень - місяць.
Я вже все вирішила.
Не знаю, як сказати. Як буде гуманніше, чекати, чи рубати вже...
П. С. Зради немає, принаймні, з моєї сторони точно
курасаны• 16 мая 2020
Ротом
Чебураха с перцем• 16 мая 2020
Так и сказать. Ртом. Когда приедет, но не с порога.
Бабка в тапках• 16 мая 2020
Сообщить сейчас, когда человек далеко, неуважение как минимум...
На границе• 16 мая 2020
Так и скажите, при чем тут гуманность, вы ж не лопатой по башке ему стукнуть собираетесь.
Добрая свекровь• 16 мая 2020
Просто приедет и сказать - прости, но я подаю на развод. Причины такие-то.
Сегодня я не я• 16 мая 2020
Вам не обязательно что-то говорить, вы можете просто подать заявление.
автор Неваляшкина • 16 мая 2020
Ответ дляБабка в тапках
і я так думаю, не знаю, як поведеться, нічого поганого йому не хочу.
Бабка в тапках• 16 мая 2020
Ответ дляКусочек Сыра
То чекайте приїзду. І вдома поговорите.
ПростоБелка• 16 мая 2020
Ответ дляКусочек Сыра
А чому вирішили розлучитися?
Під анонімом же ж всеодно.
автор Неваляшкина • 16 мая 2020
Думаю, може почекати якогось грандіозного скандалу, коли приїде?
І тоді ’Все, сил моїх немає, я подаю на розлучення’
А він такий: ’ То і котись нах..’
І збирає речі і йде.
І всі щасливі...)
Хепі енд
Пишущаяся• 16 мая 2020
Ответ дляКусочек Сыра
А він такий: ’ То і котись нах..’
І збирає речі і йде.
І всі щасливі...)
Хепі енд
нет)другой сценарий будет) вам написать?
Вкаблучках• 16 мая 2020
Ответ дляКусочек Сыра
А він такий: ’ То і котись нах..’
І збирає речі і йде.
І всі щасливі...)
Хепі енд
Вы думаете он вам изменяет ?
сказочное_Бали• 16 мая 2020
У меня когда-то давно была такая ситуация. Правда это не муж был, просто отношения, он уехал в другой город, и спустя время я поняла что отношения себя исчерпали. Решила, что по телефону это говорить будет некрасиво, а как раз через месяц я должна была к нему ехать. Дождалась-приехала, сразу решила ничего не говорить, типа ж давно не виделись, а я с порога - мы расстаёмся.
Так вот это было самое нелепое, что я делала в своей жизни. Во-первых, месяц на телефоне приходилось врать, типа люблю-скучаю.. во-вторых по приезду вот эта неловкость.. он меня в конце спросил, зачем я вообще приехала, лучше бы по телефону сказала.
Ошеламиссимо• 16 мая 2020
Ответ дляКусочек Сыра
А він такий: ’ То і котись нах..’
І збирає речі і йде.
І всі щасливі...)
Хепі енд
Можете поступить с позиции мужика, они никогда и ни в чем не признаают своей вины, начинайте с придирок, провоцируйте скандалы, включайте обиженку, потом скажете что разочаровались в нем и уйдете. Но если вы совестливая, то так не сможете)
Здесь на минутку• 16 мая 2020
Лучшая защита это нападение скажите что узнали о его похождениях на стороне или вы думаете он там вам верность хранит
ТелаЧьи нежноСти• 16 мая 2020
Тупо ждать его приезда, он будет готовить подарки, ждать встречи, рассчитывать на яркий секс после разлуки. Опять таки - врать ему по телефону, как девушка выше написала. Скажите сейчас.
автор Неваляшкина • 16 мая 2020
Ответ дляПростоБелка
А чому вирішили розлучитися?
Під анонімом же ж всеодно.
Причин багато.
Остання капля - гроші.
У нього є можливість залишитись довше, і ще щось заробити
Але він дуже скучає. Так нас з дитиною любить, що не може добути 3 міс., кидає все і їде додому.
Їде з пустими кишенями, так як трохи не платили, трохи пробухали (вони там з корєшами), трохи він потратив бо були об*єктивні причини.
За 2,5 міс я отримала аж 6 000 грн.
Які, по суті, пішли на погашення кредитки, в яку ми залізли, коли він був ще вдома без роботи.
Я працюю, і живу на СВОЇ гроші.
Але він добитчик і кормІлєц. Ага.
При чому, що він приїжджає, на роботу іти не збирається, бо її для нього тут немає.
І я теж попадаю на гроші, так як коли він приїде, змушена на 14 днів іти за свій рахунок - Самоізоляція з контактною особою.
Тобто він мене не забезпечує і не дає заробити на себе самостійно.
Чукча Мукча• 16 мая 2020
Ответ дляВкаблучках
Вы думаете он вам изменяет ?
Мне кажется изменяет автор, но очень хочет развода типа по вине мужа. Такое впечатление сложилось у меня.
автор Неваляшкина • 16 мая 2020
Ответ дляПишущаяся
Давайте - дуже цікаво
автор Неваляшкина • 16 мая 2020
Ответ дляОшеламиссимо
я занадто совісна, блін
ТРЕБА
автор Неваляшкина • 16 мая 2020
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
хотіла би.
Але
Те що він забухає - це 100%.
Чужа країна.
Мало лі. Вішатись піде по п´яні чи ще щось в тому роді.
Не хочу гріх на душу брати.
Та й взагалі мені його жаль.
А не треба
viter33• 16 мая 2020
Ответ дляКусочек Сыра
Причин багато.
Остання капля - гроші.
За 2,5 міс я отримала аж 6 000 грн.
Я працюю, і живу на СВОЇ гроші.
Але він добитчик і кормІлєц. Ага.
Причина достатня (якщо вже раніше озвучували свої претензії і він не змінюється).
Але принаймі чітко пояснити при зустрічі можна причини розлучення.
Тим більше, якщо ви з неповнолітньою дитиною, до доведеться розлучатися через суд, подальші аліменти та ін.
Так що дома нормально все розкажете і оголосите своє рішення (авось він змінить своє ставлення до роботи і заробітків, хоча надії - мізер).
П.С. зараз по телефону абсолютно не обов’язкоово розповідати, як ’Ви його любите і жити без нього не можете’, але бажано щодня нагадувати про відсутність грошей на життя.
Здесь на минутку• 16 мая 2020
Ответ дляКусочек Сыра
хотіла би.
Але
Те що він забухає - це 100%.
Чужа країна.
Не хочу гріх на душу брати.
Та й взагалі мені його жаль.
А не треба
Вы за него не в ответе . Или он с диагнозом недееспособный?
Здесь на минутку• 16 мая 2020
Я так понимаю квартира Ваша . Поэтому так просто Вы от него не избавитесь
СкиниУскачи!• 16 мая 2020
Ответ дляКусочек Сыра
Причин багато.
Остання капля - гроші.
За 2,5 міс я отримала аж 6 000 грн.
Я працюю, і живу на СВОЇ гроші.
Але він добитчик і кормІлєц. Ага.
Тогда говорите ему сейчас.
Попросите денег и срочно. Он естественно не даст ну и вуаля- скандал готов и вы ему все говорите
автор Неваляшкина • 16 мая 2020
Ответ дляЧукча Мукча
Враження у вас правильне, окрім того що автор - не зраджує.
У автора секс - на 10 місці..
На першому місці - у автора гроші, так так, саме вони, так як автор вважає, що право трах..сь має людина тільки після того, як вона зможе себе забезпечити. А якщо ця людина - має сім´ю, то в першу чергу, вона має думати, як забезпечити сім´ю, а не про те, що, пробачте, піс... свербить
ТелаЧьи нежноСти• 16 мая 2020
Ответ дляКусочек Сыра
хотіла би.
Але
Те що він забухає - це 100%.
Чужа країна.
Не хочу гріх на душу брати.
Та й взагалі мені його жаль.
А не треба
Вы не несёте ответственность за взрослого человека.
автор Неваляшкина • 16 мая 2020
Ответ дляЗдесь на минутку
Квартира орендована - але мною, і за мої ж гроші.
Чоловік навіть з власниками квартири не знайомий...
ПолБатона• 16 мая 2020
Ответ дляКусочек Сыра
Причин багато.
Остання капля - гроші.
За 2,5 міс я отримала аж 6 000 грн.
Я працюю, і живу на СВОЇ гроші.
Але він добитчик і кормІлєц. Ага.
ну так и озвучьте ему все это сейчас по телефону. Возможно он не понимает все ситуации и у него есть шанс задуматься над этим.
Так и скажите ему - Вася, те за 2,5 мес ты умудрился заработать аж 6 тыс грн, которые пошли на погашение кредитки, при том что я в это время зарабатывала на себя и нашего ребенка, а сейчас ты хочешь вернуться и лишить и меня возможности зарабатывать?
Если это так, то возвращайся, а я обращаюсь в суд и подаю на развод и алименты.
Я так понимаю, он в вашей квартире живет?
Здесь на минутку• 16 мая 2020
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
Какие подарки ? Свою шишку? Мужчина который с заработков привёз 250$ за несколько месяцев ?