Марафетчица• 16 мая 2020

Чи буває, що під час сексу ви збуджуєте себе подумки?

Іноді мене чоловік збуджує недостатньо, і тоді під час прелюдії я починаю подумки уявляти себе героїнею еротичного роману, на кшталт "він зтягнув з неї піжамні штани (не дуже еротично, але я в цей час у піжамі))), повністю оголивши нижче пояса. На ній залишилася лише футболка, яку він задер догори, звільнивши груди..." Ну і так далі по сюжету)) І я дійсно збуджуюсь від цього)) А у вас так буває? Як допомагаєте собі збуджуватися, якщо чоловіка замало?)
автор Марафетчица • 17 мая 2020
Ответ дляЛедиДи
Красиві халатики/ сексуальні піжамки,білизна сприяюча еротична частіше,то справді має значення.Як то кажуть якщо в халаті і бігудях то фантазія канеш буде дрімати.
Отож)
автор Марафетчица • 17 мая 2020
Ответ дляМадамОхмури
Ой, я не могу спокойно Вас читать. Что у Вас с написанием украинского языка?! Вы так специально пишите в такой манере, или это Вас так научили, или наоборот НЕ научили?
Ось вона! Таки прийшла!
А така темка була хороша, чемна. І таки одна зануда не втрималася....
МадамОхмури• 17 мая 2020
Ответ дляМарафетчица
Ось вона! Таки прийшла!
Вы меня ждали)
Ваша темка не особо то и развивается - всего то 3 страницы)
Были темы и по более чем эта
Я просекла, что Вы тут ’одна одну дуже розумієте’, и если хотели чтобы это было ваше и только ваше общение, то надо было об этом сразу написать в самой теме)
автор Марафетчица • 17 мая 2020
Ответ дляМадамОхмури
Вы меня ждали)
Были темы и по более чем эта
Ні, вас ми точно ’нє ждалі’. Ідіть своєю дорогою.
Я думала, що розумна людина, якщо нема чого сказати по темі, і сама зрозуміє, що не варто встромляти носа. Але вам очевидно треба натякнути...
МадамОхмури• 17 мая 2020
Ответ дляМарафетчица
Где хочу там и пишу.
И потом Вас и Вашу подругу я не оскорбляла, а Вы уже несколько раз это сделали в свою очередь.
Ваше общение выглядит как анекдот.
автор Марафетчица • 17 мая 2020
Ответ дляМадамОхмури
Где хочу там и пишу.
Ваше общение выглядит как анекдот.
Так ви ж за образами і прийшли, я так розумію?) З чим прийшли те і маєте. Рос. мовою ’какой привет - такой ответ’
МадамОхмури• 17 мая 2020
Ответ дляМарафетчица
Вы читать наверное не умеете.
1. Задала вопрос почему такое написание.
2. Не Вам.
В чем Ваша проблема и почему воспринимаете на свой счет?
автор Марафетчица • 17 мая 2020
Ответ дляМадамОхмури
Вы читать наверное не умеете.
2. Не Вам.
Заспокойтеся і підіть займіться сексом із чоловіком. Ну і занудище
МадамОхмури• 17 мая 2020
Ответ дляМарафетчица
Вот Вы опять. Это у Вас проблемы с этим вероятно, не у меня) иначе бы были дружелюбнее, спокойнее и удовлетворенней)
автор Марафетчица • 18 мая 2020
Ответ дляМадамОхмури
У мене все було чудово, поки одна занудна тьотка не написала занудний комент в моїй темі.
МадамОхмури• 18 мая 2020
Ответ дляМарафетчица
Как легко у Вас сбить ориентиры. Добавьте еще какие-то практики из йоги, чтобы сохранять спокойствие.
автор Марафетчица • 18 мая 2020
Ответ дляМадамОхмури
’Спокойствія’ бажаю вам (цитата: ’о, Боже, я не могу это спокойно читать!...’), щоб ви не кидалися із повчаннями на людей, які хоч якось, але намагаються спілкуватися українською. Тим більше, що вашого рівня знання мови ми не знаємо)
МадамОхмури• 18 мая 2020
Ответ дляМарафетчица
Не поучала, а спросила - разницу чувствуете? Это Вы здесь упражняетесь в украинском языке таким образом? Жах! Вам с подругой нужно взять уроки у репетитора, а то и смех, и грех. Зачем коверкать так язык?! Стыдоба же. Если вы дальше продолжите так и будете таким образом воспринимать критику в свой адрес, то никогда не научитесь и будете безграмотными. Мой уровень позволяет оценить грамотность написания и общения собеседника.
автор Марафетчица • 18 мая 2020
Ответ дляМадамОхмури

Корону не забудьте поправити) Хто ви така, щоб мене оцінювати?) Оцінювачка...
Я чудово розмовляю і пишу двома мовами, до речі, було діло, заробляла написанням статей. Так що всі ваші випади недоречні. Всього найкращого.