Марафетчица• 16 мая 2020

Чи буває, що під час сексу ви збуджуєте себе подумки?

Іноді мене чоловік збуджує недостатньо, і тоді під час прелюдії я починаю подумки уявляти себе героїнею еротичного роману, на кшталт "він зтягнув з неї піжамні штани (не дуже еротично, але я в цей час у піжамі))), повністю оголивши нижче пояса. На ній залишилася лише футболка, яку він задер догори, звільнивши груди..." Ну і так далі по сюжету)) І я дійсно збуджуюсь від цього)) А у вас так буває? Як допомагаєте собі збуджуватися, якщо чоловіка замало?)
автор Марафетчица • 16 мая 2020
Ответ дляZaRaZa
Саме так, чоловічої статі))
А кого уявляєте? Акторку якусь, чи реальну знайому?
Сумчатая кошка• 16 мая 2020
Ответ дляМарафетчица
В нас те ж саме... Мабуть темпераменти такі. А може втомлюємося...
Кожного дня у нас було влітку на морі, я хотіла сексу, як скажена. От що значить, жінка ’отдохнувша’))
Это правда))))), на отдыхе всегда так))
Отчебучкина• 16 мая 2020
Ответ дляМарафетчица
В нас діти малі, оце чекати поки заснуть, десь в ванні ховатись, думати, чи не прокинувся хтось і не йде, ні, я таке не люблю. Віддаєм бабусі, тоді й можна, але воно якось по графіку, теж мене напрягає. Але я ніколи особливо секс не любила. Добре, чоловік такий попався)))
ЛедиДи• 17 мая 2020
Ви довго разом,треба трохи освіжити стосунки.У нас це був анальний секс (МЕНІ захотілось нових відчуттів),зараз його практикуємо нечасто,раз в кілька місяців але секс заіграв новими фарбами:).Як альтернатива можна іграшок замовити якихось цікавих,я ще білизну на Алі цікавеньку прикупила.11років у шлюбі і 14разом
Сумчатая кошка• 17 мая 2020
Ответ дляЛедиДи
Говорят что это больно...
автор Марафетчица • 17 мая 2020
Ответ дляЛедиДи
Анал точно не для мене. Іграшка є, чоловік мені подарував, до речі, класна штука, вібратор для клітору, іноді допомагає отримувати класні оргазми)
ZaRaZa• 17 мая 2020
Ответ дляМарафетчица
Можна сказати знайомі, кожного дня на роботі спілкуємося)).
ЛедиДи• 17 мая 2020
Ответ дляСумчатая кошка
Говорят что это больно...
В мене чоловік був дууже уважний і все зробив дуже акуратно,не різко,я навіть не догадувалась що попою, пардон,теж можна кінчатиОбійшлось навіть без лубрикантів.
автор Марафетчица • 17 мая 2020
Ответ дляСумчатая кошка
Говорят что это больно...
Я думаю, що боляче... А ще негігієнічно...
Сумчатая кошка• 17 мая 2020
Ответ дляЛедиДи
Я так понимаю вам понравилось?
Сумчатая кошка• 17 мая 2020
Ответ дляМарафетчица
Я тоже так думаю
автор Марафетчица • 17 мая 2020
Ответ дляZaRaZa
А чому саме вона?) Що в ній такого є, чого нема в дружині?
ЛедиДи• 17 мая 2020
Ответ дляМарафетчица
Прикупіть ще щось для різноманіття,щоб міняти.Сексуальна білизна-на Алі куча за копійки модна взяти.Якщо малі діти і є страх що можуть побачити це канеш отягошающий фактор.Змінити обстановку ніж як зазвичай,нові пози...
Сумчатая кошка• 17 мая 2020
Ответ дляМарафетчица
Это такой как бабочка? Видела в инете
автор Марафетчица • 17 мая 2020
Ответ дляЛедиДи
Прикольно, що вам пішло) Я навіть не терплю, коли чоловік випадково під час сексу торкається цього отвору, бррр
ЕлькиПальки• 17 мая 2020
Ответ дляПышечка
Постер Винника в спальне и вы всегда в боевой готовности
сейчас концерт идет как раз
автор Марафетчица • 17 мая 2020
Ответ дляЛедиДи
Нє, страху, що побачить, нема, хоча сину вже 10 років, спить в сусідній кімнаті. Я, мабуть, у сексі консерва...
ZaRaZa• 17 мая 2020
Ответ дляМарафетчица
В дружині є все, все вона вміє, і все як то кажуть спробували за 22 роки.
автор Марафетчица • 17 мая 2020
Ответ дляСумчатая кошка
Это такой как бабочка? Видела в инете
Ні, ось такий. Називається Satisfayer. Рекомендую)
автор Марафетчица • 17 мая 2020
Ответ дляZaRaZa
Ооо, 22 роки) Ну тоді вам ’простітєльно’) Якщо, звісно, далі думок діло не йде) Вона, мабуть, набагато молодше?)
ЛедиДи• 17 мая 2020
Ответ дляСумчатая кошка
Я так понимаю вам понравилось?
Да,дуже ,оргазм зовсім інші відчуття ,от дуже рада що рішилась бо фактично завжди була проти а тепер нові грані,але балуємось рідко,тут важливо щоб чоловік гарно підготував.Про гігієнічність - у нас ще жодного разу трафунків неприємних не було, чесно от взагалі,але я ввечері в душі дуже ретельно миюсь
Ну і анал вкінці,після нього звичайного сексу немає.
Шальная коклетка• 17 мая 2020
Ответ дляПышечка
Тогда вообще никакого секса. Винник просто антисекс. Фуу. Бее.
автор Марафетчица • 17 мая 2020
Ответ дляСумчатая кошка
Это такой как бабочка? Видела в инете
Оцей наконечник силіконовий, вібрує в 7 режимах інтенсивності, стимулює клітор, можна використовувати, коли чоловік рухається всередині вас. Дуже загострює відчуття.
ЛедиДи• 17 мая 2020
Ответ дляМарафетчица
От я точно такі мала відчуття але по природі я дуже допитлива і фактично то була моя ініціатива, але маю бзік щоб без сюрпризів тому якщо знаю що може щось бути дуже ретельно миюсь в душі.Зараз іграшок всяких багато,модна щось прихопити щоб врізноманітнити секс, бо 10+ в шлюбі трохи термін
автор Марафетчица • 17 мая 2020
В нас таке миле спілкування, я навіть не очікувала, думала, зараз, як завжди, набіжать і зафукають)
ЛедиДи• 17 мая 2020
Ответ дляМарафетчица
Не консерва, просто треба трошки фантазії підключити щоб таке зорганізувати щоб був новий виток в сексі,відкрийте секс-шоп проглядіть, білизна,порно продивіться якісь новіші цікаві пози/місця.Я наприклад в різних позах отримую задоволення по-різному,відчуття відрізняються,тому варто поекспериментувати
Сумчатая кошка• 17 мая 2020
Ответ дляЛедиДи
Ну понятно про подготовку)), насмотрелась в порно. Я не пробовала, вот просто думала что женщине нереально получить оргазм при ас..... Мне кажется у вас муж очень чувствительный к вашему телу, если реально понимает как вам получить оргазм ещё и от анального секса.
Сумчатая кошка• 17 мая 2020
Ответ дляМарафетчица
Ого, даже так...
Отчебучкина• 17 мая 2020
Ответ дляМарафетчица
Бо ви грамотно і без помилок написали пост)
Сумчатая кошка• 17 мая 2020
Ответ дляМарафетчица
Та я так спросила))) из любопытства))
Чето смущают меня эти вибраторы