Марафетчица• 16 мая 2020

Чи буває, що під час сексу ви збуджуєте себе подумки?

Іноді мене чоловік збуджує недостатньо, і тоді під час прелюдії я починаю подумки уявляти себе героїнею еротичного роману, на кшталт "він зтягнув з неї піжамні штани (не дуже еротично, але я в цей час у піжамі))), повністю оголивши нижче пояса. На ній залишилася лише футболка, яку він задер догори, звільнивши груди..." Ну і так далі по сюжету)) І я дійсно збуджуюсь від цього)) А у вас так буває? Як допомагаєте собі збуджуватися, якщо чоловіка замало?)
Сумчатая кошка• 17 мая 2020
Ответ дляМарафетчица
Прикольно, що вам пішло) Я навіть не терплю, коли чоловік випадково під час сексу торкається цього отвору, бррр
А мне так нравилось раньше, бм обожал меня там тоже ласкать
ЛедиДи• 17 мая 2020
Ответ дляСумчатая кошка
Ну понятно про подготовку)), насмотрелась в порно. Я не пробовала, вот просто думала что женщине нереально получить оргазм при ас..... Мне кажется у вас муж очень чувствительный к вашему телу, если реально понимает как вам получить оргазм ещё и от анального секса.
Ой в порно то реально бридко і різко.Не,то якраз був з першого разу оргазм і без додаткових стимуляції клітора/сосків,хоча як їх стииулюєш то звичайно скорше кінчиш.Я була дуже дуже заведена,попередньо звичайний секс в позах в яких найбільше кінчаю ,ще перед тим 69 і фактично то було продовження вже гарно розігрітого тіла
ЛедиДи• 17 мая 2020
Ответ дляМарафетчица
В нас таке миле спілкування, я навіть не очікувала, думала, зараз, як завжди, набіжать і зафукають)
Я теж приготувалась ловити тапки після слів АСАле в нас тут мила компанія досвідчених дівчат по обміну досвідом
Сумчатая кошка• 17 мая 2020
Ответ дляЛедиДи
Вы наверно худенькая? Я вот даже не представляю сейчас себя в 69, поправилась🤣🤭
Говорят что клитор нужно обязательно стимулировать, вроде так ещё круче. Начиталась я уже)))
Сумчатая кошка• 17 мая 2020
Ответ дляЛедиДи
Та ну..... вы шо.... я вообще не пробовала
автор Марафетчица • 17 мая 2020
Ответ дляЛедиДи
Не консерва, просто треба трошки фантазії підключити щоб таке зорганізувати щоб був новий виток в сексі,відкрийте секс-шоп проглядіть, білизна,порно продивіться якісь новіші цікаві пози/місця.Я наприклад в різних позах отримую задоволення по-різному,відчуття відрізняються,тому варто поекспериментувати
Так, різноманіття завжди добре) А у багатьох із нас і секс за звичкою, і пози за звичкою ((
автор Марафетчица • 17 мая 2020
Ответ дляЦарь-Матушка
Бо ви грамотно і без помилок написали пост)
Дааа, я така))
автор Марафетчица • 17 мая 2020
Ответ дляЛедиДи
Просто давно вже всі перелаялися за той АС, вже не цікаво
автор Марафетчица • 17 мая 2020
Ответ дляСумчатая кошка
У мене теж вага зайва, але 69 практикуємо, норм. До речі, чоловік запропонував не так давно, а я опиралася, якось соромно і незручно було (все-таки є комплекси), але в результаті дуже сподобалося. Тепер практикуємо
Сумчатая кошка• 17 мая 2020
Ответ дляМарафетчица
Да, мне кажется эта поза вот именно насладится друг другом, я тоже когда в браке была постоянно сопротивлялась ... но бм настойчив был и мне потом очень понравилось.
А минет мужу делаете?
автор Марафетчица • 17 мая 2020
Ответ дляСумчатая кошка
А минет мужу делаете?
Так, роблю) Хоча, чесно кажучи, мені це особливо задоволення не доставляє. Але чоловікові подобається, тож роблю йому приємно)
Сумчатая кошка• 17 мая 2020
Ответ дляМарафетчица
А он вам? Мне кажется когда в браке все ок, то и в сексе все гармонично))
автор Марафетчица • 17 мая 2020
Ответ дляСумчатая кошка
Звісно, і він мені) От йому, до речі, це дійсно в кайф.
ЛедиДи• 17 мая 2020
Ответ дляСумчатая кошка
Худенька але я люблю 69 коли я знизу,так що все поправимо
Дівчата незнаю чи відкрию Америку але то мій лайфхак і я недавно то зрозуміла - чимбільше пригинаюсь і підгибаю коліна під себе тим крутіший оргазм.Наприкалд раком коли жінка над чоловіком,раніше часто прпктикували таку позу але от коли більше ноги підібгала в мене завжди один суцільний оргазм,не хвилями а весь час статевого акту,це прям піпєц феєрично.Гарна прелюдія основа.Ще такого плану на столі з ногами догори на чоловіку або одну чоловік рукою притискає мені до живота - не реально не кінчити фантастично.
автор Марафетчица • 17 мая 2020
Все, дівчатка і хлопчики, у мене вже очки закриваються. Усім на добраніч, і солодких еротичних снів))
Сумчатая кошка• 17 мая 2020
Ответ дляЛедиДи
Блин))) классно))
ЛедиДи• 17 мая 2020
Ответ дляМарафетчица
Попробуйте йому мінєт а він вам в цей час пальчиком стимулює клітор,навіть і тій же позі 69 чи просто лежачи поруч,так і буде приємно під час мінєту
Сумчатая кошка• 17 мая 2020
Ответ дляМарафетчица
Спс за ликбез)))
ЛедиДи• 17 мая 2020
Ответ дляМарафетчица
Гуд найт,бажаю вам нового медового місяцю після нашої душевної темки
Сумчатая кошка• 17 мая 2020
Ответ дляЛедиДи
Да уж темка точно душевная))
ЛедиДи• 17 мая 2020
Ответ дляСумчатая кошка
Блин))) классно))
Дада,в нас були статеві кризи коли все сходило на автоматизм то я трохи білизни развратної прикупила ,нові прийомчики типу АС (69 в кого не було ітп) і новий виток в сексі,нові відчуття.Але мені самій то все кайф приносить.Якщо є трохи сором´язливість (хоча після 10років в шлюбі мені здається то нереально) то тяпніть собі винця для согрєва,час від часу з хорошим вином і дітьми в бабусьдідусів дуже навіть круто
Бабка-ежика• 17 мая 2020
Включаю Maruv відеокліпи ) 100% спосіб
автор Марафетчица • 17 мая 2020
Ответ дляЛедиДи
Ну ми так і робимо. Він знизу, а я зверху. Я роблю йому мінет, а він у цей час мені куні. Ну класика, кароч)
автор Марафетчица • 17 мая 2020
Ответ дляБабка-ежика
Включаю Maruv відеокліпи ) 100% спосіб
Марув Безголоса вульгарна тітка
Бабка-ежика• 17 мая 2020
Ответ дляМарафетчица
Марув Безголоса вульгарна тітка
а мені навпаки - супер сексі без вульгарності
ЛедиДи• 17 мая 2020
Ответ дляМарафетчица
Нєнє,це 69,я маю на увазі іменно він пальцями вас стимулює,краще двома одночасно під час мінєту,можна наприклад валяючись в ліжку збоку.69 на інший раз або на закуску
автор Марафетчица • 17 мая 2020
Дівчата, я думаю, нам не дуже хочеться сексу іноді, бо насправді ми мало думаємо про нього, і він займає занадто мало місця в нашому житті. Рутина.
От я згадала, що на морі мені хотілося сексу, бо там сама обстановка сприяє - усі ходять напівроздягнені, ти мимоволі задивляєшся на гарні тіла як чоловіків, так і жінок) В голові стає більше сексу)) Іноді я дивилася на пляжі на гарні пари і уявляла, як вони займаються сексом, і це мене налаштовувало на потрібну хвилю)
Так що, дівчата, у нас просто мало сексу у головах!)
автор Марафетчица • 17 мая 2020
Ответ дляЛедиДи
Я зрозуміла) Ну чоловікові теж іноді хочеться повністю розслабитися і просто отримувати задоволення)
ЛедиДи• 17 мая 2020
Ответ дляМарафетчица
Красиві халатики/ сексуальні піжамки,білизна сприяюча еротична частіше,то справді має значення.Як то кажуть якщо в халаті і бігудях то фантазія канеш буде дрімати.
МадамОхмури• 17 мая 2020
Ответ дляЛедиДи
Ой, я не могу спокойно Вас читать. Что у Вас с написанием украинского языка?! Вы так специально пишите в такой манере, или это Вас так научили, или наоборот НЕ научили?