Марафетчица• 16 мая 2020
Чи буває, що під час сексу ви збуджуєте себе подумки?
Іноді мене чоловік збуджує недостатньо, і тоді під час прелюдії я починаю подумки уявляти себе героїнею еротичного роману, на кшталт "він зтягнув з неї піжамні штани (не дуже еротично, але я в цей час у піжамі))), повністю оголивши нижче пояса. На ній залишилася лише футболка, яку він задер догори, звільнивши груди..." Ну і так далі по сюжету)) І я дійсно збуджуюсь від цього)) А у вас так буває? Як допомагаєте собі збуджуватися, якщо чоловіка замало?)
Марафетчица
• 16 мая 2020
Ответ дляЯ такая боевая
нет, когда прямой эфир, какие фантазии.
до и после, пожалуйста.
Значить, чоловік вас добре заводить сам по собі) Скільки років у шлюбі?
Марафетчица
• 16 мая 2020
Ответ дляПышечка
Вам самой романы писать нужно)
Та ні, надовго мене не вистачає))
Кому там слова не давали• 16 мая 2020
Скільки вам років? далі буде гірше Будете порно дивитись втихаря в ванній перед сексом)))
Марафетчица
• 16 мая 2020
Ответ дляКому там слова не давали
Мені 38, 15 років у шлюбі. Ви знаєте, і таке бувало!
Кому там слова не давали• 16 мая 2020
Ответ дляМарафетчица
мені теж 38 , в шлюбі 16)
Пышечка• 16 мая 2020
Ответ дляМарафетчица
Та ні, надовго мене не вистачає))
Постер Винника в спальне и вы всегда в боевой готовности
Марафетчица
• 16 мая 2020
Ответ дляПышечка
Цей кадр мене точно не збуджує))
бибизяна• 16 мая 2020
Я 11 лет в браке и тоже было как-то , что представляла не мужа в постели , а одного парня , которого видела в тот день в спортзале, где занимаюсь )
Марафетчица
• 16 мая 2020
Ответ дляКому там слова не давали
мені теж 38 , в шлюбі 16)
І як у вас з цим? Чи ви оце із свого досвіду написали, про порно у ванній?
Отчебучкина• 16 мая 2020
В мене буває. Але це в мені причина. Справді хочу сексу раз в місяць. Може якихось гормонів не вистачає, не знаю.
Пышечка• 16 мая 2020
Ответ дляМарафетчица
Цей кадр мене точно не збуджує))
Ну хоть развеселит, а значит продлит молодость и прибавит здоровья)
Марафетчица
• 16 мая 2020
Ответ длябибизяна
Оу, такого у мене не було) про іншого чоловіка не мріяла. Ну і як, це вас збуджувало?
Кому там слова не давали• 16 мая 2020
Ответ дляМарафетчица
звичайно. Спочатку фоток вистачало, тепер тільки під алкоголь і трохи порно перегляду. інакше чолвоік не збуджує. В принципі я не напрягаюсь, не така це важлива справа секс в моєму віці, зараз мене більше турбують бабки і кар´єра, от це мене реально збуджує)))!
Марафетчица
• 16 мая 2020
Ответ дляЦарь-Матушка
У мене коли як, коли може і місяць нічого не хотітися, а коли і декілька днів підряд сексимося) Тут багато факторів - і день циклу, і втома, і поведінка чоловіка може не влаштовувати (коли чоловік тебе бісить, ну який там секс)
Марафетчица
• 16 мая 2020
Ответ дляКому там слова не давали
Ну що ви кажете, 38 - це не такий вже поважний вік)) І я іноді розумію, що це реально проблема(
Марафетчица
• 16 мая 2020
Ответ дляZaRaZa
Буває уявляю іншу, коли не вдається досягти фінішу, який вже дуже близько.
Ви чоловік, чи ’уявляю іншу’, то описка? Чи?...
Отчебучкина• 16 мая 2020
Ответ дляМарафетчица
В мене і чоловік не дуже пристає. Певно і я його не збуджую. Ооо, кожен день ні, це не про нас.
Кому там слова не давали• 16 мая 2020
Ответ дляМарафетчица
Я не вважаю це проблемою. Хто не одружений роками живе без сексу, а тут горить - треба регулярно. Пішли нафіг такі думки. раз в міс. і пофіг, мене це не турбує взагалі
ZaRaZa• 16 мая 2020
Ответ дляМарафетчица
Саме так, чоловічої статі))
ЛеньГуглить_правда• 16 мая 2020
а чоловікові вашому скільки років, яка у нього фізична форма і у вас?)
Марафетчица
• 16 мая 2020
Ответ дляЦарь-Матушка
В нас те ж саме... Мабуть темпераменти такі. А може втомлюємося...
Кожного дня у нас було влітку на морі, я хотіла сексу, як скажена. От що значить, жінка ’отдохнувша’))
Сумчатая кошка• 16 мая 2020
Ответ дляZaRaZa

Марафетчица
• 16 мая 2020
Ответ дляНе пью, не курю
Чоловікові 37. Він в нормальній фізичній формі, гарний мужчина) У мене зайва вага, але він каже, що це його не турбує. Ну і в принципі, у ліжку він дуже уважний до мене, як і раніше)