Я супер-пупер• 17 мая 2020
Чиї діти відвідували спортивні секції
Що у вас кажуть, на рахунок того, коли відновляться заняття? Під послабення карантинних обмежень з 22. 05 дюсш підпадають? У нас всі діти з нетерпінням чекають відновлення занять, а нічого ще не зрозуміло.
КаРаКаТиЦа• 17 мая 2020
Ответ дляДобра всем!
Канікули будуть літні.Вже з вересня чи жовтня почнуть.
Якщо це не ДЮСШ, то канікул нема.
энциклопУдия• 17 мая 2020
Ответ дляКаРаКаТиЦа
А збори де будуть проводити? Наші в Буковель завжди їздили, а тепер невідомо, що де і як.
У нас в Очакове, там динамовская база.
Глас_Народа• 17 мая 2020
Ответ дляАстоновитесь!
А почему вы этот вопрос своему тренеру не заладите? Вы же у частника
Ви думаєте, що тільки у приватних секціях нема канікул? Помиляєтеся.
У нас державна спортивно-юнацька школа. Влітку тренуємося.
Астоновитесь!• 17 мая 2020
Ответ дляГлас_Народа
Ага,расскажите.ваш тренер просто арендует в дюсш зал.По закону летом у всех отпуск,гос.тренера если работают,то только в аренде зала и если родители оплачивают.Еще скажите что вы в дюшке государственной платно занимаетесь
Я супер-пупер
• 17 мая 2020
Ответ дляАстоновитесь!
Що ви як в бочці затичка?
Яке вам діло : приватна, державна...
Питання стояло в тому коли відновлять можливість офіційно займатися. Не маєте що сказати по суті, не шартеся тут
Яке вам діло : приватна, державна...
Астоновитесь!• 17 мая 2020
Ответ дляЯ супер-пупер
Що ви як в бочці затичка?
Яке вам діло : приватна, державна...
На вы и и... я,давно наверное не тыкались
Астоновитесь!• 17 мая 2020
Ответ дляЯ супер-пупер
Наша бабуся не ’ пожила’, а цілком молода і весь карантин працює з людьми.
Молодая Бабушка санитарка молодой дочки молодого дитятки
Я супер-пупер
• 17 мая 2020
Ответ дляАстоновитесь!
Угу, кому що бракує
Я супер-пупер
• 17 мая 2020
Ответ дляАстоновитесь!
Интелект явно не ваше

Глас_Народа• 17 мая 2020
Ответ дляАстоновитесь!
Я ж написала - ви помиляєтеся!
Нічого тренера не винаймають. Тренуємося восени, взимку, весною та влітку! І уявіть, безкоштовно!
Астоновитесь!• 17 мая 2020
Ответ дляЯ супер-пупер
Интелект явно не ваше

Ну не всем же быть интеллектуалками
вы одна уникальна
Астоновитесь!• 17 мая 2020
Ответ дляГлас_Народа
Я ж написала - ви помиляєтеся!
А тренер что без отпуска работает?
энциклопУдия• 17 мая 2020
Ответ дляАстоновитесь!
А тренер что без отпуска работает?
Наш тренер тоже тренирует летом
Глас_Народа• 17 мая 2020
Ответ дляАстоновитесь!
А тренер что без отпуска работает?
А в школі тільки один тренер працює?
Дітям дають 2 тижні відпочинку - це останні 2 тижня серпня.
От Ви сперечаєтеся, не знаючи багато нюансів.
У колеги син займався плаванням, і, дійсно, басейн липень-серпень не працював.
КаРаКаТиЦа• 17 мая 2020
Ответ дляАстоновитесь!
А тренер что без отпуска работает?
Всі притомні тренери тренують, це ж нк лфк, а спорт, спортсмену досить 2 тижнів, щоб втратити форму.
Глас_Народа• 17 мая 2020
Ответ дляАстоновитесь!
А тренер что без отпуска работает?
От, навіть, зараз син не може відвідувати тренування зранку, бо у нього онлайн-заняття. Він приходить на вечірнє тренування, коли в залі інший тренер, але роботу йому дає його тренер.
Синди Кроуфорд• 17 мая 2020
У нас ДЮСШ, отделение плаванье,пока молчат , нет информации. Думаю, что в этом учебном году занятий уже не будет. Но в июне был запланирован отдых (оздоровление), пока молчат, если и откроют дет. лагеря, то не ранее июля.
Смурфетта• 17 мая 2020
У нас СДЮШОР, обещают вроде с 22 числа. В каждом городе возможно будут смотреть на количество заболевших
Єдина Країна• 18 мая 2020
Ответ дляАстоновитесь!
у нас футбол, ввесь червень взагалі ще тривають турніри, а в серпні готуються до наступних. Заняття обіцяють почати з 22.