Накладная• 17 мая 2020
Плитка пвх-плюси та мінуси
Порадьте:ремонт квартири з нуля.цікавить пвх плитка- для всіх кімнат і для кухні,туалета,ванної(-де буде тепла підлога).
Хочу почути реальні відгуки-плюси та мінуси.де саме у вас постеляна така.
Дякую
Сегодня на диете• 17 мая 2020
10 рокіа назад працювала в фірмі з продажу напольного покриття. Плитка пвх тільки набирала обороти, в нас була постелена зона такою плиткою, дуже класна. Але не підкажу по теплій підлозі. По моєму, в неї погана теплопроводність, але можу помилятись.
Сегодня на диете• 17 мая 2020
Ответ дляШирли-Мырли
Нет, на теплом полу будет выделять всякую гадость
Яка гадость?
Бывает и такое• 17 мая 2020
Особенно цветом:) удачный, грязи не видно. Подогрева нет
А вот в ванной комнате светлая плитка. Убирай не убирай за день пыль видно