Тетя из министерства• 24 мая 2020
Брати такі босоніжки?
Потрібні комфортні на зизькому ходу. Каблуки, платформи, шпильки маю. Шкіра, ціна халява.
Результат:
вже голосів:
159 (75.71%)
Ні
37 (17.62%)
Так
14 (6.67%)
Не знаю
Мусик Пусик• 24 мая 2020
Ответ дляТетя из министерства
Зараз ніби в тренді взуття на грубій і масивній підошві
Моя сестра таке взуття ОБОЖНЮЄ. Літом кожен день в ньому ходить. Якось позичили в неї, мені було зручно. Але не мій стиль. Тому якщо вам подобається і ціна справді хороша - БЕРІТЬ
Тетя из министерства
• 24 мая 2020
Все порадниці, тему закриваю.
Поки думала, то всі розміри цих страшних босоніжок розібрали