Мадам Тю-лю-лю• 27 мая 2020
Теперь боюсь метро. Не пользовалась ОТ с начала марта.
Люблю кетчуп• 28 мая 2020
Я теж боятись стала. В магазин ходжу маленький поруч із домом раз на тиждень, всі інше продукти замовляю онлайн. В метро спускатись боюсь, у ліфті з іншими людьми теж дуже некомфортно почуваюсь, у близької людини, з якою живу - астма. Сьогодні їхала на роботу на таксі, але це був одиничний випадок, поки все ще у дистанційному режимі. На море цього року їхати не буду, буду вдома. Гадаю, що реальні цифри від нас приховували і приховують. А, якщо й ні, то 321 хворий щодня - це не 1, як було, коли закрили на карантин. Нехай мене тут назвуть панікером, але байдуже, своє здоров´я і здоров´я рідних важливіше. На мене теж сьогодні скоса дивились, коли я йшла по вулиці у масці і рукавичках. Бережіть себе, спробуйте домовитись про можливість працювати віддалено.
Ответ дляfikke
Перчатки можно купить одноразовые как в аптеке так и в магазине по 100шт. И набрать спирта в распылитель. Очень удобно. Мне конечно в метро спускаться не надо, своя машина. Но выходя из нее, я одеваю маску перчатки. Возвращаясь-обрабатываю перчатки и все до чего касалась спиртом. Потом перчатки выбрасываю. Мне так спокойнее.
Я не выбрасываю,а стираю мыло хозяйственным и на балконе проветриваю. Они дорогие,чтобы их выбрасывать.