Вам телефонограмма• 29 мая 2020
Електронний учнівський і громадський транспорт (Київ)
Підкажіть, будь ласка, чиї діти навчаються в школах Києва, їм видали нові учнівські? В школі говорять, що нові учнівські будуть уже в вересні, на сайті теж написано, що забезпечення учнівськими планується на початок 2020/2021 н.р. і що старими учнівськими квитками можна користуватися до 01/10/2020. Проте в метро дитину із старим учнівським квитком у вигляді картонної книжечки пропустили "із скрипом" і попередили, що з 01/06 він не діє, лише новий. Про те, що вони дійсні до 01/10 вони і слухати не хотять, говорять, що в них розпорядження - з 01/04/2020 лише електронні учнівські і вони і так пішли на зустріч і дозволили до 01/06. До речі, самойстійно замовити квиток теж нама можливості, сервіс недоступний.
Фруты_Буты• 29 мая 2020
У нас те саме. Місяць не можемо замовити, пише учня не має з такими даними. Я дуже зла, школа теж нічого зробити не може, ніхто зі школи не зміг за мовити.
Фруты_Буты• 29 мая 2020
Ответ дляБарбитта
Нет.Даже зарегистрироватся невозможно.А какой у клас ?
Заходите через банк. Ми закінчили 9
Вам телефонограмма
• 29 мая 2020
Вам телефонограмма
• 29 мая 2020
Школа наче замовила (по крайній мірі так говорить) , але будуть вони не раніше вересня. І наче ж судячи по цьому сайту і старі дійсні, але в метро про це і чути не хочуть. Все як завжди....
Фруты_Буты• 29 мая 2020
Ответ дляВам телефонограмма
До чого тут банк? Зайти в свій кабінет на сайті я можу, а от замовити квиток - ні. Клас - буде 6й
У мене вийшло, тільки що замовила. Дивіться, щоб нижче під замовленням була вказала електронна адреса і телефон
Фруты_Буты• 29 мая 2020
Ответ дляВам телефонограмма
Попробуйте замовити, у мене вийшло
Фруты_Буты• 29 мая 2020
Ответ дляВам телефонограмма
Попробуйте ще раз. Я цього разу заходила з телефону. До цього з ноутбука
Вам телефонограмма
• 29 мая 2020
Ответ дляФруты_Буты
Зайшла, але пише ’за даними параметрами учня не знайдено’ (((. А вам вдалося замовити? І коли і як його можна буде отримати?
Фруты_Буты• 29 мая 2020
Ответ дляВам телефонограмма
так, тільки що. Сама навіть не очікувала! До цього місяць заходила, не могла система знайти учня. Вам потрібно звернутися до класного керівника, щоб вони перевірили дані ваші. Ми з класним керівником були на зв´язку стосовно цих учнівських. Думаю, що передадуть в школу, але точно не знаю.
Фруты_Буты• 29 мая 2020
Ответ дляВам телефонограмма
Якщо школа замовила, то вам потрібно звернутися до класного керівника і все у неї дізнатися. Нам школа теж збиралася замовляти, пересилали їм фото, потім сказали, що все помінялося і потрібно батьками самим через кабінет це робити
Вам телефонограмма
• 29 мая 2020
Ответ дляФруты_Буты
саме цікаве, що спробувала дочці, то пише що замовлення не можливе, бо на цього учня вже є заявка в системі. А от сина не знаходить. Може школа ще не всі відомості внесла. Але в мене питання в тому, що дитину не пустять в транспорт із старим учнівським, бо має бути електронний. Хоча школа говорить, що видача учнівських в серпні-вересні - це рішення КМДА. Виходить, метрополітен не в курсі цих рішень?
Колдунья-вещунья• 29 мая 2020
Система ученика нашла, а после ’Замовити’ пишет ’Помилка створення заявки’.
Вам телефонограмма
• 29 мая 2020
Ответ дляTimber30
Нам выдали в школе ещё месяца 3 назад
напевно ваша школа входила в перелік ’пілотних’
Колдунья-вещунья• 29 мая 2020
Ответ дляСанта Барбара
на каком сайте нужно заказывать? дайте ссылку, пожалуйста
Пишете в Гугле ’замовити учнівський квиток’.
Викасикрет• 29 мая 2020
школа навіть ще не чухалась в напрямку електронного квитка :-(((
треба буде зараза нагадати вчительці
дяк!!!
треба буде зараза нагадати вчительці
дяк!!!
Вам телефонограмма
• 29 мая 2020
Ответ дляВикасикрет
треба буде зараза нагадати вчительці
дяк!!!
треба буде зараза нагадати вчительці
дяк!!!
Угу....зате в метро вже активно почухалися і хочуть їх вже з понеділка