01 июня 2020

Фейсбук став «чорним»

Я проти будь-якого притиску, домінування чи зневажливого ставлення до людей з іншим кольором шкіри, іншої національності, віровчення і тд.
Але мародерство.... Це інше. Це не рух чи протест, який хоче щось відстояти.
І ми на порозі знову якогось незрозумілого дійства...
Советничаю тут 01 июня 2020
У меня не чёрный!⭐
Карта мордвы 01 июня 2020
Нарисовалось 01 июня 2020
у меня синий как и был
автор ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ 01 июня 2020
Ответ дляСоветничаю тут
У меня не чёрный!⭐
автор ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ 01 июня 2020
https://m.facebook.com/facebookapp/
За посиланням. На офіційній сторінці. І читаючи коменти під ним....
Миллениалка 01 июня 2020
Ответ дляКошкинДом
https://m.facebook.com/facebookapp/
За посиланням. На офіційній сторінці. І читаючи коменти під ним....
Фіолетово мені. Дивіться що у вас під носом, а не десь там за океаном. І тоді по іншому жити будемо. А вони без нас розберуться.
автор ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ 01 июня 2020
https://www.facebook.com/20531316728/posts/1015970...
Біль минулого тижня нагадує нам, наскільки далеко має йти наша країна, щоб дати кожній людині свободу жити з гідністю та миром. Нам ще раз нагадує, що насильство чорні люди в Америці живуть сьогодні - це частина довгої історії расизму та несправедливості. Ми всі маємо відповідальність творити зміни.

Ми стоїмо з чорною спільнотою -- і всі ті, хто працює над справедливістю на честь Джорджа Флойда, Бреонна Тейлор, Ахмода Арбері та занадто багато інших, чиї імена не забудуть.

Щоб допомогти в цій боротьбі, я знаю, що Facebook має зробити більше для підтримки рівності та безпеки для Чорної спільноти через наші платформи. Так само важко було дивитися, я вдячна, що Дарнелла Фрейзер опублікувала у Facebook своє відео вбивства Джорджа Флойда, тому що нам усім потрібно було це побачити. Треба знати ім ´ я Джорджа Флойда. Але це зрозуміло, що Facebook також має більше роботи, щоб зберегти людей та забезпечити, що наші системи не посилюють упередження.

Організаціям, що борються за справедливість, також потребують фінансування, тому Facebook виділяє додаткові 10 мільйонів доларів для груп, які працюють над расовою справедли Ми працюємо з нашими радниками з громадянських прав та нашими працівниками для ідентифікації організацій локально та на національному рівні, які могли б максимально ефективно використовувати це прямо зараз.

Я знаю, що 10 мільйонів доларів не можуть це виправити. Це потребує отриманих, довгострокових зусиль. Одна з районів Прісцила і я особисто працювали і де расизм та расові диспущення найбільш глибокі в системі кримінальної юстиції. Я не багато говорив про нашу роботу над цим, але ініціатива Чан Цукерберга є одним з найбільших фондів, інвестуючи ~$ 40 мільйонів щорічно протягом декількох років в організаціях, що працюють над подолати расову несправедливість. Ми з Прісциллою прагнемо цю роботу, і ми очікуємо, що буде в цій боротьбі протягом багатьох років. Цей тиждень зрозумів, скільки ще треба зробити.

Маю надію, що як країна ми зможемо об ´ єднатися, щоб зрозуміти всю роботу, яка ще попереду і зробити те, що потрібно, щоб донести справедливість -- не тільки для сімей та громад, які сумує зараз, а й для всіх, хто несе тягар Нерівність.
Цукерберг
автор ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ 01 июня 2020
Ответ дляМиллениалка
Фіолетово мені. Дивіться що у вас під носом, а не десь там за океаном. І тоді по іншому жити будемо. А вони без нас розберуться.
То чому Ви зайшли в цю тему? Хочемо ми чи ні, але ми не живемо в вакуумі.
Луноходик_Ик 01 июня 2020
Там сейчас почти по сценарию майдана всё проходит.К обычным протестующим присоединились радикалы.Демократы не хотят,чтобы Трамп на второй срок прошёл.
Миллениалка 01 июня 2020
Ответ дляКошкинДом
То чому Ви зайшли в цю тему? Хочемо ми чи ні, але ми не живемо в вакуумі.
Бо так мені захотілося. Добре що решта світу живе по відношенню до нас у вакуумі. А оце наше притворне співчуття дратує.
Миллениалка 01 июня 2020
Ответ дляКошкинДом
https://www.facebook.com/20531316728/posts/1015970...
Біль минулого тижня нагадує нам, наскільки далеко має йти наша країна, щоб дати кожній людині свободу жити з гідністю та миром. Нам ще раз нагадує, що насильство чорні люди в Америці живуть сьогодні - це частина довгої історії расизму та несправедливості. Ми всі маємо відповідальність творити зміни.

Ми стоїмо з чорною спільнотою -- і всі ті, хто працює над справедливістю на честь Джорджа Флойда, Бреонна Тейлор, Ахмода Арбері та занадто багато інших, чиї імена не забудуть.

Щоб допомогти в цій боротьбі, я знаю, що Facebook має зробити більше для підтримки рівності та безпеки для Чорної спільноти через наші платформи. Так само важко було дивитися, я вдячна, що Дарнелла Фрейзер опублікувала у Facebook своє відео вбивства Джорджа Флойда, тому що нам усім потрібно було це побачити. Треба знати ім ´ я Джорджа Флойда. Але це зрозуміло, що Facebook також має більше роботи, щоб зберегти людей та забезпечити, що наші системи не посилюють упередження.

Організаціям, що борються за справедливість, також потребують фінансування, тому Facebook виділяє додаткові 10 мільйонів доларів для груп, які працюють над расовою справедли Ми працюємо з нашими радниками з громадянських прав та нашими працівниками для ідентифікації організацій локально та на національному рівні, які могли б максимально ефективно використовувати це прямо зараз.

Я знаю, що 10 мільйонів доларів не можуть це виправити. Це потребує отриманих, довгострокових зусиль. Одна з районів Прісцила і я особисто працювали і де расизм та расові диспущення найбільш глибокі в системі кримінальної юстиції. Я не багато говорив про нашу роботу над цим, але ініціатива Чан Цукерберга є одним з найбільших фондів, інвестуючи ~$ 40 мільйонів щорічно протягом декількох років в організаціях, що працюють над подолати расову несправедливість. Ми з Прісциллою прагнемо цю роботу, і ми очікуємо, що буде в цій боротьбі протягом багатьох років. Цей тиждень зрозумів, скільки ще треба зробити.

Маю надію, що як країна ми зможемо об ´ єднатися, щоб зрозуміти всю роботу, яка ще попереду і зробити те, що потрібно, щоб донести справедливість -- не тільки для сімей та громад, які сумує зараз, а й для всіх, хто несе тягар Нерівність.
Цукерберг
І ??? Голосіть голодування, щоб Америку не спалили.
автор ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ 01 июня 2020
Мої друзі з США розділилися на два табори. І там досить напружена ситуація.
Запароленое одеяло 01 июня 2020
Ответ дляМиллениалка
Фіолетово мені. Дивіться що у вас під носом, а не десь там за океаном. І тоді по іншому жити будемо. А вони без нас розберуться.
+ миллион
Вряд-ли неграм из Атланты есть дело до нас ,у нас и пострашнее замес был .!(
Маша хороша 01 июня 2020
Ага, особенно ’незрозуміле дійство’ будет актуально в Украине? Может, хватит этих теорий заговора?
Миллениалка 01 июня 2020
Ответ дляЗапароленое одеяло
+ миллион
Вряд-ли неграм из Атланты есть дело до нас ,у нас и пострашнее замес был .!(
І не кажіть, а автор притворно соплі пускає.
наКоблучках 01 июня 2020
В Украине фейсбук должен быть зеленым.
Миллениалка 01 июня 2020
Ответ длянаКоблучках
В Украине фейсбук должен быть зеленым.
Та нічо ніде не має бути. Доставка цього впливу на людей.
Запароленое одеяло 01 июня 2020
Ответ длянаКоблучках
В Украине фейсбук должен быть зеленым.
А шоколадным был?
Миллениалка 01 июня 2020
*досить
автор ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ 01 июня 2020
Ответ дляМаша хороша
Ага, особенно ’незрозуміле дійство’ будет актуально в Украине? Может, хватит этих теорий заговора?
Це новини світу. Це не зговір, це реальність. Ми живемо далеко не у вакуумі. І наша країна не є процвітаючою. Зараз іде якийсь перерозподіл на політичній арені в світі. І ми хочемо чи ні ті коливання вплинуть на всесвітню економіку. А ми є самостійна одиниця? Ми зможемо випливати?
Запароленое одеяло 01 июня 2020
Ответ дляКошкинДом
Мої друзі з США розділилися на два табори. І там досить напружена ситуація.
Это их боль ,нам что до этого ! У нас свой головняк ,урожая фруктов в этом году не будет ,овощи тоже не растут из-за холода ,обещают с октября подорожание отопления ,курс гривны не стабилен .
Продолжать!?
автор ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ 01 июня 2020
Ответ длянаКоблучках
В Украине фейсбук должен быть зеленым.
Чому? Тут хтось притісняє з певними політичними поглядами?
Миллениалка 01 июня 2020
Ответ дляКошкинДом
Це новини світу. Це не зговір, це реальність. Ми живемо далеко не у вакуумі. І наша країна не є процвітаючою. Зараз іде якийсь перерозподіл на політичній арені в світі. І ми хочемо чи ні ті коливання вплинуть на всесвітню економіку. А ми є самостійна одиниця? Ми зможемо випливати?
В що ви зміните?? Побідкаєтеся? Чи може хочет сім’ї постраждалого передати допомогу??
автор ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ 01 июня 2020
Ответ дляЗапароленое одеяло
Это их боль ,нам что до этого ! У нас свой головняк ,урожая фруктов в этом году не будет ,овощи тоже не растут из-за холода ,обещают с октября подорожание отопления ,курс гривны не стабилен .
Продолжать!?
І чого це курс гривні не стабільний? По відношенню до чого?
Миллениалка 01 июня 2020
Ответ дляКошкинДом
Мої друзі з США розділилися на два табори. І там досить напружена ситуація.
Я вас прошу. Кожному все одно. Які табори?
Миллениалка 01 июня 2020
Ответ дляКошкинДом
І чого це курс гривні не стабільний? По відношенню до чого?
До негрів, напевно.
автор ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ 01 июня 2020
Ответ дляМиллениалка
В що ви зміните?? Побідкаєтеся? Чи може хочет сім’ї постраждалого передати допомогу??
Я якраз проти протестів і мародерства. І не підтримую ці дійства
Маша хороша 01 июня 2020
Ответ дляКошкинДом
Це новини світу. Це не зговір, це реальність. Ми живемо далеко не у вакуумі. І наша країна не є процвітаючою. Зараз іде якийсь перерозподіл на політичній арені в світі. І ми хочемо чи ні ті коливання вплинуть на всесвітню економіку. А ми є самостійна одиниця? Ми зможемо випливати?
Мы с Вами лично не сможем ничего изменить, остаётся только наблюдать.
Миллениалка 01 июня 2020
Ответ дляКошкинДом
Я якраз проти протестів і мародерства. І не підтримую ці дійства
Їдьте на Донбас - там цвіте буйним цвітом. Турбуйтеся про своє.
автор ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ 01 июня 2020
Ответ дляМаша хороша
Мы с Вами лично не сможем ничего изменить, остаётся только наблюдать.
Так. От і спостерігаю. І не розумію чому ці погроми називаються боротьбою за права