Сердючка• 01 июня 2020

Справка 086 063 в школу

Кто сталкивался в 2019 г если у ребенка нет многих прививок,где покупали или приносили заключение лкк
Творческий типаж• 01 июня 2020
Ответ дляСердючка
звонили не мне, а моим соседям классный руководитель и ребёнка постоянно напрягали
Фио классного руководителя

автор Сердючка • 01 июня 2020
Прошу написать только по делу кто знает где сделать справку или метотвод
ничевока• 01 июня 2020
Ответ дляСердючка
А у вашої дитини є всі прививки?Я бачу ви- борець і добиваєтесь чого хочете .Скоріше за все ви просто по графіку зробили всі прививки
На момент зарахування не було дві. За рік так і не зробили.
Медична сестра передавала нагадування. Взяла до уваги.

А на рахунок боротьби- то за що боротися... Мене більше всього вражає відповідь - не візьмуть до школи. Ну нехай.
Я подала б документи ,а вони нехай би не взяли.
Якщо розуму вистачає , то далі справа не пішла б
автор Сердючка • 01 июня 2020
Ответ дляничевока

а у нас багатьох нема,у дитини були медотводи,а потім сказали робіть,розуму вистачає тільки школи переповнені,місць не вистачає в класі по 32 учня вже навіть кабінет у зауча взяли щоб відкрити ще 1 клас,я вже говорила 2 рази з заучем і директором без прививок не беруть,щоб не наражати школу на не безпеку і такі документи треба здати в усіх школах а на 2 прививки вони просто закрили очі,більшість є
тогдалия• 01 июня 2020
Ответ дляСердючка
Напишите в лс
автор Сердючка • 02 июня 2020
Ответ длятогдалия
Напишите в лс
не могу написать закрыто
автор Сердючка • 02 июня 2020
Ответ длятогдалия
Напишите в лс
не могу написать закрыто
тогдалия• 02 июня 2020
Ответ дляСердючка
не могу написать закрыто
Долго думаете-пишите
Турист_ка• 14 июня 2020
Ответ длятогдалия
Напишите в лс
Пожалуйста, напишите мне в лс
У меня не получается
Спасибо)