Кофе в лобби• 02 июня 2020

Класні чоловічі кросівки на літо порекомендуйте!!!!!!!!!!!!!!

Легкі з сіткою, зручні з хорошою встілкою, цікавлять фаворити ваших чоловіків?Дякую.
Цветик-семицветик• 02 июня 2020
Skechers Memory Foam

ПодругаМужа• 02 июня 2020
Бабка-ежика• 02 июня 2020
А я прочитала - класні чоловіки на літо. І думаю, чому ж вони для осені чи зими не придатні
Бабка-ежика• 02 июня 2020
А по темі, ій погано носить - всі на 1-2 сезони:(
автор Кофе в лобби • 02 июня 2020
Ответ дляПодругаМужа
модель
Бабка-ежика• 02 июня 2020
ій=мій
ПуГоФФка• 02 июня 2020
Когда то были adidas clime cool. Теперешние модели немного не то. Но в любых кроссовках летом жарко.
Сосиска_Втесте• 02 июня 2020
А собі якраз підбираю.
Бабка-ежика• 02 июня 2020
Ответ дляПуГоФФка
З сіточкою не жарко.сама ношу. В мене є НБ, інші в Декатлоні купувала - там навіть підошва перфорована.

Laponog• 02 июня 2020
Skechers со стелькой memory foam
лаМпочка• 02 июня 2020
Ответ дляПуГоФФка
Особенно в этом году, прям жара.
ПуГоФФка• 02 июня 2020
Ответ длялаМпочка
Особенно в этом году, прям жара.
Ну если так рассуждать, тогда в дождь летние кроссовки с сеткой тоже не нужны. А когда будет +25+30 вспомните свой комментарий))
лаМпочка• 02 июня 2020
Ответ дляПуГоФФка
Мой муж летом ходит исключительно в кроссовках, старшая дочь тоже часто летом носит кроссовки