Ms. При теле• 05 июня 2020
Масло ши.
Девочки, что с ним делать?
Подарили ведро, а я вообще не в курсе дела
Ms. При теле
• 05 июня 2020
Ответ дляЯ_поехала
Тоді прийдеться довго і часто мастити
Залезла почитать, а там реально вместо крема его использовать нужно. Но литр??? Капец, я конечно девушка не мелкая, но все равно много
Я_поехала• 05 июня 2020
Ответ дляMs. При теле
І коси мастять, і тіло, і зуби... Можна навіть шкіряне взуття змащувати.
Ms. При теле
• 05 июня 2020
Ответ дляЯ_поехала
А зубы зачем?
Я_поехала• 05 июня 2020
Ніби допомагає зміцнити емаль. Я не пробувала. Мабуть комусь теж відро подарували і людина експериментувала)
Ms. При теле
• 05 июня 2020
Ответ дляЯ_поехала
Так если в рот можно, может и картошку на нем жарить можно
Я_поехала• 05 июня 2020
Ответ дляMs. При теле
Загуглила. Таки використовують в кулінарії в африканських країнах. Але у вас мабуть не харчове, а косметичне. Його не варто їсти)
Ms. При теле
• 05 июня 2020
Ответ дляЯ_поехала
Капец, я просто так сказала, в порядке бреда. А передали дда, из Африки.