Ра ру ра ру ра• 16 июня 2020
Запамороченя в дитини
6 років. Місяць тому переївся піци, почало крутитись в голові і сильна рвота. Потім через два дні знову, через тиждень знову... Посадили на строгу дієту, але знову те саме вже двічі. Починається з того, що крутиться в голові, блідне, темп. 36, лежить, рвота раз чи два, і потім все проходить.
В лікаря, звісно, були, педіатр, невропатолог, нічого не бачать. Тільки знайшли аскариди. Але пропили двічі з інтервалом два тижні таблетки, а через тиждень після другого разу знову було погано.
Чому пишу, може в когось у дітей було щось подібне, і таки докопались, що виявилось? Вже боюсь вести на тренування, дати щось не те з´їсти, кудись поїхати.
Ра ру ра ру ра
• 16 июня 2020
Ответ дляЛизочек
ЭЭГ делали? Исключайте эпилепсию
Здається робили,але ще в вересні по іншій причині. Може повторити? Така шапочка на голову, це ж воно?Невропатолог дивився Мрт, від серпня минулого року, сказав, що син не його пацієнт.
Ра ру ра ру ра
• 16 июня 2020
Ответ дляНевидимка Майя
а сорбенты пили?
Пили два дні смекту ще як перший раз отравився. Але хіба це може бути через отруєння? Між третім і четвертмм разом, коли йому було погано пройшло більше двох тижнів.
Мона_Лиса• 16 июня 2020
Ответ дляРа ру ра ру ра
А при чем сентябрь и и август прошлого года,если проблемы начались недавно?
Лучше продублировать исследования.
Ответ дляРа ру ра ру ра
Повторить. Только не 20 минут в поликлинике, ищите нормальный мониторинг. МРТ не надо. Начните с ЭЭГ
Ра ру ра ру ра
• 16 июня 2020
Ответ дляЛизочек
Дякую! Буду шукати.
Мечты сбываются• 16 июня 2020
Мы с ребенком лежали в неврологии, был мальчик с вашими симптомами, тоже думали эпилепсия, а оказался гастрит, сдали на хеликобактер -положительно. Вам нужно к гастроэнтерологу. Симптомы, повторюсь, один в один с вашими. Здоровья ребенку
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 16 июня 2020
Ответ дляРа ру ра ру ра
да, шапочка на голову это оно. Гм, МРТ год назад почти, а обмороки недавно начались, странно, что невропатолог так сказал. Обычно, если что-то в организме происходит, то нужны свежие обследования, максимум, месячной давности.
Но с учетом того, что приступы связаны с едой, склонна согласиться с мнением ниже, что стоит посетить гастроэнтеролога. И еще, сахар проверяли? П.С. я не врач
Ра ру ра ру ра
• 16 июня 2020
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Так, цукор в нормі. Педіатр і невропатолог одні з найкращих в місті, не знаю чому так. Спробую записатись кудись на еег, якщо приймуть без направлення, бо діагноз ’епілепсія’ звучить дуже страшно.
ТочноБудет• 16 июня 2020
Послухаю, у дитини підростка таке бувало і головні болі, аналіз показав низький ферритин, не хоче істи м’ясо,гемоглобін на нижній границі, пропив залізо 2 міс -стало набагато краще, ще п´є віт Д,
порадьтеся ще в ендокринолога
Ра ру ра ру ра
• 16 июня 2020
Всім дякую. Записались на ЕЕГ. Якщо все буде добре, наступним будем перевіряти серце і судини, каже лікар це теж може давати такі симптоми.