Тектоническая расческа.• 27 июня 2020
Де шиють якісну постільну білизну з льону?
Порадьте будь ласка де шиють якісну постільну білизну з льону? За помірну ціну, щоб можна було вибрати колір який подобається. За індивідуальними розмірами, та з додатковими особливостями. Дякую.
Папобус• 27 июня 2020
Я покупала украинскую. Это жесть. Погладить невозможно до ровности. Она жёсткая. Из плюсов, хорошо отшелушивает отмершие чешуйки кожи. Отдала маме. Не моё.