БезВзяток• 06 июля 2020

Согласны? и не говорите, что в нашей стране не отложить

Результат:
вже голосів: 212
101 (47.64%) Согласна, так и делаю
91 (42.92%) тыц
20 (9.43%) Я все прокурю и просру лучше
Хлопаю ресницами• 06 июля 2020
Ответ дляБезВзяток
вы называете провокаторами тех, кто не лежит на диване, а что-то делает???
Я провокатором называю конкретно вас. Курить конечно не полезно. Но и дом не построишь, отказавшись от сигарет. Но разве что предположить, что семья из 4 человек, включая детей, курит по 2 пачки в день самых дорогих сигарет. Но сколько же лет им надо курить в таком режиме.
Кишмишная Мая• 06 июля 2020
Ответ дляБезВзяток
а на рабочих - а закатать рукава???
Резвитесь? :) давайте я вам апендикс вырежу..
Хлопаю ресницами• 06 июля 2020
Ответ дляУравнобешенная
А не оправдаться,просто есть реально люди живущие в иллюзиях.
Верят,что обычный украинец может пойти и получить землю.
Агов,она давно поделена и продана.
Согласна с вами. Только люди не в иллюзиях. А в параллельной реальности.
Оля_с_киркою• 06 июля 2020
Ответ дляНепогодка
22 р дня*50=1100
12*1100=13200
10%- 13200+1320=14520
15 лет))-217 800 грн
Где миллион?))
Переважна більшість курців курять не тільки в робочі дні, тому за місяць це 1500 грн)). НПФ використовують складний відсоток, тобто сума на яку нараховується відсоток збільшується щодня. Тому накопичена сума складе трохи більше 600 тис. грн. Але оскільки таку суму НПФ буде виплачувати мінімум ще 10 років, то загальна сума виплат складе трохи більше 1млн. грн.
Кишмишная Мая• 06 июля 2020
Ответ дляОля_с_киркою
НЕ так важко відкласти, як змусити себе робити це регулярно і не чіпати те, що відклали. Якщо взяти за основу умовну пачку цигарок (50 грн) і відмовившись від неї відкладати ці гроші, наприклад, на пенсійний рахунок в НПФ, то при дохідності в 10% річних можна з, наприклад 35 років до 50 отримати біля 1 млн. грн. Тобто ви просто перестали курити, або просто щодня кидаєте в банку 50 грн. і ще до пенсії маєте 1 млн. грн. На жаль це роблять одиниці, переважна більшість не вірить жодним фінансовим установам, ще частина не готові відмовлятись від цигарок, алкоголю чи від 50грн.((
Очень интересно вы написали:)) деньги периодически обесценивают, у людей отнимают первичный капитал, а то и вовсе меняют деньги. Ещё часто территория отходит другому государству. Мои бабушки, дедушки, родители копили, налоги платили, рассчитывали на пенсию...
Всё - дурных нема:))
Мой_ужин• 06 июля 2020
я не курю, но зашла посмотрела в онлайн-магазине - пачка сигарет стоит в районе 50 грн.
допустим человек курит пачку в день.
квадратный метр жилья в Киеве стоит условно 20тыс гривен (есть конечно и дороже).
квартира пусть даже а-ля смарт = 30м.
итого 30м * 20,000 : 50 = 12000 дней человеку нужно не курить... разделить на 365 получается почти 33 года. а если этот человек курит по пол-пачки в день, то если бросит - за 66 лет наэкономит на смарт а если параллельно не пить, то и на ремонт останется ))
Оля_с_киркою• 06 июля 2020
Ответ дляКишмишная Мая
Всё - дурных нема:))
На жаль, розраховувати можна лише на себе. Занадто часто у нас змінюється політичний вектор, а разом з ним і економічна ситуація. Тому треба обирати різні валюти накопичення, різні інструменти формування капіталу. І якщо до цього ставитись відповідально, то і результат буде. Просто наші можновладці на своєму прикладі показують, що красти простіше, ніж заробляти та примножувати((
Оля_с_киркою• 06 июля 2020
Ответ дляМой_ужин
допустим человек курит пачку в день.
квартира пусть даже а-ля смарт = 30м.
Ну якщо їх просто складати під матрац, то так Ви взагалі нічого не накопичите)). Елементарно можна використовувати депозит.
Контрольница• 06 июля 2020
угу. я когда-то прочитала статью. что содержание и образование ребенка обходится в +-500тыс убиенных енотов. подхожу к бездетной знакомой и говорю - так где ваши сэкономленные 500 тыщ?
Непогодка• 06 июля 2020
Ответ дляОля_с_киркою
Ещё раз, предоставьте рассчет, а не описание
Я исходила из рабочих дней, ведь именно их оплачивают
Вы же начинаете с погрешностей- курят в выходные
Так курят и по 2 пачки и по 70 и по 30 грн пачки
Это все погрешность
Я же вас 3 раз спрашиваю о реальных цыырах
Сложный % о кот.вы говорите даст средние 12,5%годовых
Мой_ужин• 06 июля 2020
Ответ дляОля_с_киркою
вы правы, переводим в доллары и открываем депозит с ежемесячной капитализацией и пополнением на $57 (50*30:26) под 2% годовых без учета инфляции. итого не 33 года, а 26 лет. совсем другое дело!
Непогодка• 06 июля 2020
Ответ дляМой_ужин
допустим человек курит пачку в день.
квартира пусть даже а-ля смарт = 30м.
Представьте сколько денег накопиться если не есть и не платить комуналку
бифидобактерияЖоржик• 06 июля 2020
Ответ дляОля_с_киркою
Який депозит? 0.5% річних?
Та ще й ризиком, що замість грошей в кінці строку дулю отримаєте, як це вже було?
бифидобактерияЖоржик• 06 июля 2020
Ответ дляМой_ужин
Де це Ви доларові депозити хоча б 2% знайшли зараз? )))
люблю_тортики• 06 июля 2020
Автор, давайте дальше ... что же на коробке остановились. Ведь все самое интересное дальше .
Библиотекарь• 06 июля 2020
Ответ дляМама Карло
А те кто не курит не пьёт и малые доходы то че
Ну вы как маленькая, работать надо больше и лучше. Тут всегда это советуют.
Мой_ужин• 06 июля 2020
Ответ длябифидобактерияЖоржик
на простобанке открыла список с капитализацией и пополнением - от 0 до 2.75 есть варианты, взяла средний.
но я после дельтабанка в эти игры вообще не играю )
Оля_с_киркою• 06 июля 2020
Ответ дляНепогодка
Это все погрешность
Сума вкладу - 1500 грн/міс.
Термін накопичення - 15 років, дохідність фонду 10%.
Внесена сума 270 тис. грн. (1500*12*15)
Накопичена сума при дохідності 10% і складному відсотку - 602 тис. грн.
Виплата з пенсійного рахунку відбувається частинами протягом 10 років, за цей період загальна сума виплачених накопичень складе 1114000 грн.
Библиотекарь• 06 июля 2020
Ответ дляБезВзяток
а на рабочих - а закатать рукава???
Автор, вы много кирпичей купили вместо сигарет и построили домов собственными руками?
Оля_с_киркою• 06 июля 2020
Ответ дляМой_ужин
то відкрийте в гривні, монобак поки ще обіцяє 12%. Я ж нікого не переконую, я лише намагаюсь показати, що це реально))
Непогодка• 06 июля 2020
Ответ дляОля_с_киркою
Сума вкладу - 1500 грн/міс.
Внесена сума 270 тис. грн. (1500*12*15)
Девушка, ещё раз, пожалуйста
% напишите
Который 270 превращает в 600 и волшебное преобразование в миллион
И не забываем, что даже если это 1 114 000, то в год выплата 111400 или 9283 в месяц
При условии нашей инфляции и невероятном условии 15 лет стабильности вклада))
автор БезВзяток • 06 июля 2020
Ответ дляБиблиотекарь
Один дом построила. ЭКО омила на всем. Мне достаточно.
автор БезВзяток • 06 июля 2020
Ответ дляКишмишная Мая
Ещё в 1.5 года вырезали.
Так что оставим это вам.
автор БезВзяток • 06 июля 2020
Ответ дляХлопаю ресницами
Сигареты - это образно.
Кофе, чипсы, кола, кремы, спа - туда же.
бифидобактерияЖоржик• 06 июля 2020
Ответ дляОля_с_киркою
А в гривні інфляція з´їсть ще більше.
Це не реально, це повітряні замки.
Я Вам таких скільки завгодно побудувати можу.
Оля_с_киркою• 06 июля 2020
Ответ дляНепогодка
Девушка, ещё раз, пожалуйста
% напишите
Просто відкрийте будь-який калькулятор складного відсотка онлайн і порахуйте, можна і в екселі, але там складніше побудувати формулу. Дохідність суттєво перекриває інфляцію, тут треба боятись девальвації гривні, бо навіть вартість квартир у нас прив´язують до долара. Тому треба використовувати і валютні вклади.
Оля_с_киркою• 06 июля 2020
Ответ длябифидобактерияЖоржик
А в гривні інфляція з´їсть ще більше.
Це не реально, це повітряні замки.
То якщо гривню з´їсть інфляція, то дохідність долара і евро вже буде не 2%, а плюс відсоток інфляції?
бифидобактерияЖоржик• 06 июля 2020
Ответ дляОля_с_киркою
Ви справді вірите, що банки будуть працювати собі в збиток? )))
Кредити під 40-50%, депозити 7-12%, причому цей відсоток б будь-який момент можуть поміняти у вигідний для себе бік.
Оля_с_киркою• 06 июля 2020
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Ви так відповідаєте, наче я Вас до чогось примушую))) Ні в якому разі, навіть навпаки, якщо Ви не розібрались в доцільності, надійності і в тому як це працює, то краще і не лізти)) А замість пачки цигарок ліпше купити собі фруктів ;-) а от курити точно не раджу!
бифидобактерияЖоржик• 06 июля 2020
Ответ дляОля_с_киркою
Це Ви так пишете, наче це легко та просто, і всі типу радісно побігли мільйони таким чином отримувати.
Я-то прекрасно усвідомлюю підводні камені, а от хтось наївний може і повестися.