РозаФиалковна• 13 июля 2020

А в Ивано-Франковске все говорят на украинском?

Просто интересно что-то стало)) навеяно темой про переезд
Мой завтрак• 13 июля 2020
Ответ дляЗастряла
Кубань
Там є українські школи ?
Ресничный червь• 13 июля 2020
Ответ дляНа иголках
Расскажите это жителям Канады и Швейцарии. Может они не знают, что страна у которой нет своей мовы-не может существовать)))
А чому це в Канаді немає державної мови? Куди ділась англійська? Де французька?!
На иголках• 13 июля 2020
Ответ дляПовелительница лампочек
неправда. вы себя русскоязычную считаете лучше других. может быть вы даже себе в этом не признаетесь, но это так. много раз наблюдала таких как вы. этот пережиток советов еще долго будет отравлять наше общество. даже этот ваш пост пропитан пренебрежением.
Удалено администрацией...
Мой завтрак• 13 июля 2020
Ответ дляЗастряла
Ну англійська, насправді, більш поширена у світі, ніж українська. Якщо добре знаєш англійську, то можливостей більше у житті.
Так, але ж мову країни в якій живеш, потрібно знати.
Ресничный червь• 13 июля 2020
Ответ дляВорую вкусняшки
Ну так західна Україна і не розмовляє українською, здебільшого те що я чую це суржик, або ж на Закарпатті , ближче до Венгріїї - діалект , де змішали венгерські слова і українські.
Експерт?!
Повелительница лампочек• 13 июля 2020
Ответ дляНа иголках
Удалено администрацией...
ничего себе! значит украинский для вас чужой? а что вы тогда делаете в Украине?
автор РозаФиалковна • 13 июля 2020
Ответ дляРесничный червь
Який? Я навмисне написала «володіє», а не « спілкується», але ж кожен бачить те що хоче, чи не так?
Я честно говоря в шоке от того, как развили эту тему. Мне реально интересно стало. А тут такое
На иголках• 13 июля 2020
Ответ дляМаманя
Та дівчина повинна була перейти на українську мову, так як працює в сфері послуг.
Удалено администрацией...
Ресничный червь• 13 июля 2020
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Вы опять про ’нормальность’ заладили. Знать украинский язык и говорить на нем разные вещи.
Я украинка, я ЗА обучение на украинском языке от садика до университета. НО не надо мне и моим детям указывать, на каком языке общаться.
Читали пост на який я відповідала? Прочитайте уважніше, а потім про нормальність мою пишіть!
Ресничный червь• 13 июля 2020
Ответ дляРозаФиалковна
Так я сама не очікувала такої агресії . Правду кажуть: кожен бачить в інших те, що випромінює сам...
Мой завтрак• 13 июля 2020
Кому цікавий Івано-Франківськ, подивіться ’ Дома лучше’ . Я з задоволенням подивилась цю програму. Може в вас трошки зміниться думка про западенців.
На иголках• 13 июля 2020
Ответ дляМой завтрак
Зачем? Что это даёт кроме поддержания традиции? Какая польза мне от общения на украинском?
Играю у края• 13 июля 2020
Ответ дляНа иголках
Удалено администрацией...
Це ваші домисли.

Згідно ж із Мовним Законом:

За замовчуванням обслуговування споживачів (покупця, пацієнтів, пасажирів, відвідувачів кафе) в Україні здійснюється державною мовою.
Ватный Пупс• 13 июля 2020
Ответ дляМаманя
Якщо смішно, то смійтеся.
Очень глубокий ответ, потому что и сказать умного ничего не сможете.
Играю у края• 13 июля 2020
Ответ дляНа иголках
Удалено администрацией...
Між іншим, Київ не російськомовний. Ви це ще не ввесь Київ.
Яжемать Мне можно• 13 июля 2020
Ответ дляВатный Пупс
Вы как не в себе Сначала пишите: «Значний відсоток російськомовних пишуть, що вчити українську мову то , що їх ’падташниваєт’, що ріже вуха, что ані атдают прікази. Звідки стільки жовчі? Ви заздрите, що населення Західної України знає кілька мов, що вони легко можуть спілкуватись в Європі? Що вони успішніші? Що їх не прийшли захищати руські визволителі? Може треба не заздрити, а робити висновки?!» На мой вопрос «чему завидовать?» Вы начинаете расписывать, чем Вам нравится ЗУ, что Вы не завидуете... ШТА? Это тут причем? Вы назвали русскоговорящих жителей завистниками по отношению к жителям ЗУ, а на мой вопрос разлились потоком сознания. Вы вообще забываете, что изначально пишите? Странные у Вас «припущення», русскоговорящее население страны тоже в Европе бывает - сюрпрайз)). А успешность в чем? Тут девочки писали, что приходится на заработки ездить, тк работы в регионе мало - в этом Вы видите успешность? Волшебно
Ви або уважніше читайте, або вчіть українську мову.
’русскоговорящее население страны тоже в Европе бывает - сюрпрайз))’ я не заперечую, просто констатую факт, що населення Західної України знає більше іноземних мов, і їм простіше спілкуватись за кордоном.
Играю у края• 13 июля 2020
Ответ дляВатный Пупс
Не бачу сенсу вам щось доказувати)
На иголках• 13 июля 2020
Ответ дляМаманя
Це ваші домисли.

Згідно ж із Мовним Законом:

Удалено администрацией...
На иголках• 13 июля 2020
Ответ дляМаманя
Везде все говорят по русски. Все!!! Единицы украиномовные, но это приезжие из регионов.
Раздражевская• 13 июля 2020
Ответ дляНа иголках
Удалено администрацией...
Все страны бывшего СССР, Болгария, Турция
Ворую вкусняшки• 13 июля 2020
Ответ дляРесничный червь
Експерт?!
Ні, але маю дуже багато друзів в Ужгороді, Львові, Іршаві, Мукачево, Івано-Іранківську, Стрію, також піжписана на групи у фейсбуці, тому коли спілкуюсь чи читаю , то бачу і чую цю ’українську’ мову ! Сама я з Києва, та на ЗУ буваю часто. Особисто я дитя СССР , тому вільно володію і розмовляю як українською так і російською мовою, мої діти також!
Раздражевская• 13 июля 2020
Ответ дляРесничный червь
На відміну від вас, більшість українців нормальні 😉 і розуміють, що для майбутнього країни треба знати мову цієї країни! А якщо ані ви ані ваші діти свого майбутнього в Україні не бачать- ваш вибір.
Интересно, чего это в Украине на более менее нормальную зарплату всегда требуется английский, а не украинский?!
Играю у края• 13 июля 2020
Ответ дляНа иголках
Це те, що ви хочете бачити. Я ж бачу іншу картину, всі говорять українською.
Пиши-пропало• 13 июля 2020
Нагадалочка.

«Прітєснєніє русскіх» починається в момент, коли у них забирають можливість абсолютного домінування. Про «рівність прав» навіть не йде мови, бо українцям вони ніякої рівності ніколи не видавали. Наше право у їхньому світі - бути периферійно.
Таня Микитенко
І я повністю з нею згідна.
Играю у края• 13 июля 2020
Ответ дляНа иголках
Удалено администрацией...
Ви праві, в Росії в пріоритеті російська, хоча є і українська і китайська і багато інших мов.
Ресничный червь• 13 июля 2020
Ответ дляВорую вкусняшки
А я з ЗУ, тому можу сказати, що нормальна там українська, звичайно, в селах є « цікаві слова», які мені, народженій там та вирослій на ЗУ, теж є незрозумілими, але в контексті легко можна здогадатись. І це притаманне здебільшого старшим людям, молодь розмовляє майже так, як на Київщині)))
Ресничный червь• 13 июля 2020
Ответ дляРаздражевская
Можливо тому, що ті фірми працюють з закордонними партнерами, не думали?
Мама Карло• 13 июля 2020
Ответ дляСундучок с каникулами
Конкретные факты?Пруфы в студию,как говорится?
Я Вам что, информбюро пруфы да еще в студию?

Начните с законопроекта №1015-3 «Про мови в Україні». Ефремова-Симоненка-Гриневецкого,
Позже Кивалова-Колесниченка.
Ватный Пупс• 13 июля 2020
Ответ дляБлoшка-матрешка
Мне нет, но отчитывают же меня как девочку прямо, у меня в доме. Руки в боки ’Чому не сказали?’, і прямо така ОБРАЗА
Пфф, а один раз сказать - «а вам какое дело?»))) Зачем Вы терпите эти отчитывания?
Блoшка-матрешка• 13 июля 2020
Ответ дляВатный Пупс
Примерно так и сказала