РозаФиалковна• 13 июля 2020

А в Ивано-Франковске все говорят на украинском?

Просто интересно что-то стало)) навеяно темой про переезд
Почемучечка• 13 июля 2020
Ответ дляСундучок с каникулами
У нас независимость с 91 г.Во всех школах обязательное изучение укр.языка и литературы.Экзамены при поступлении.С какого-то года делопроизводство только на украинском.Мультики и программы на украинском.Где вы берёте людей которые не знают не понимают украинский?Их нет.Другое дело, желание человека говорить на том языке,к которому он привык .Опять.же в сфере обслуживания и гос.учереждениях только украинский.
Но проблема-то в другом!Проблема в том ,что лично вам, и другим вам подобным режет слух, каждое услышанное слово на русском.Ненависть ко всему русскому туманит ваш разум и мешает мыслить адекватно.
+10000!
Пищалка• 13 июля 2020
Ответ дляПочемучечка
А хіба російськомовні не знають української мови? Або без поваги до неї відносяться? Але розмовляти, вчити своїх дітей, читати літературу - вони вважають за краще на рідній мові, але це ніяк не свідчить про те, що вони підтримують окупанта...
А ви прочитайте кілька постів тут, а потім кажть про повагу! Тут 100% зневага.
с_переулочк­а• 13 июля 2020
Ответ дляКожугетовый ансамбль
я рускощелепними поки нікого не назвала, але так кожна людина в Україні повинна знати державну мову, а не я не буду вивчати, ну не будеш вивчати ок, тоді і навяання і роботи нормальної не шукай.
Что-то все украиноязычные работу в Украине не ШУКАЮТЬ, а едут в ЭВРОПУ.
Носки на подтяжках• 13 июля 2020
Для мене просто жах, таке відношення деяких порадниць до російської мови
Почемучечка• 13 июля 2020
Ответ дляПищалка
Я прочитала все... И никакой ’зневаги’ не наблюдаю, простите... А вот, как раз наоборот - к сожалению, да...((( И, в том числе, если ты предпочитаешь общаться на языке, родном для тебя и твоей семьи, то ты, оказывается, являешься пособником оккупанта...(((
Сплюшка• 13 июля 2020
Ответ дляРесничный червь
Мешканці ЗУ вважають тупенькими тих, хто не володіє мовою країни в якій проживає!
А кто владеет, но не хочет на ней говорить?
Блoшка-матрешка• 13 июля 2020
Ответ дляРесничный червь
Це суржик. На Волині кажуть рубота, вурота, гурок і тд. Особливість регіону, вплив окупантів ( їх було чимало)
Про ’гурок’ помню, еще ’КІіїв’, ’ФоткІ’
Видящие_помогите• 13 июля 2020
Ответ дляКожугетовый ансамбль
для чого ви ж все одно все заперечуєте.
Какой поток букв 🙃
Мама Карло• 13 июля 2020
Ответ дляПочемучечка
Що? Що повинні робити всІ українці? ХоватисЯ і боятисЯ? А якщо я хочу жити в країні, в якій не потрібно боятися і ховатися? У країні, в якій кожен може спілкуватися і навчати своїх дітей, на тій мові, на який вважатиме за потрібне?
Не обов`зково ’сЯ’)
А якщо Ви вважаєте за потрібне навчати своїх дітей розмовляти японською?
Навчайте))) чи японська має стати другою державною України?
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 13 июля 2020
Ответ дляПищалка
Покажите пожалуйста?
Сегодня сержусь• 13 июля 2020
Ответ дляПочемучечка
Без проблем. От я вирішила навчати дітей французькою. Я плачу за це гроші кожен місяць і вони навчаються на тій мові на якій мені хочеться. Хто і вам так заважає? Є безкоштовні школи, там навчання українською мовою, а є приватні, там ви можете вибрати мову навчання:турецьку, англійську, німецьку, російську, французьку або польську. Вибирай-те)))
Блoшка-матрешка• 13 июля 2020
Ответ дляЩепотка_совести
Именно.
Вот не перевариваю слово ’пляцок’ нынче популярное. Вот как будто об пол что-то ляпнуло.

Ведь есть чудесное слово ’ласощі, печиво, смаколик’
А ’пранніки’ на все печенье? А ’Пироги’ - на вареники, пирожки?
Сплюшка• 13 июля 2020
Ответ дляКожугетовый ансамбль
ви можете думати що хочите, але факт є фактом.
Володимир Рибак. Вбили за прапор
Степан Чубенко. Вбили за стрічку
Юрій Поправко. Вбили за відмову говорити російською
Есть доказательства за что убили? Или домыслы??
Пищалка• 13 июля 2020
Ответ дляНоски на подтяжках
Звісно, шо ні, але Угорщина та Польща теж при нагоді Західну Україну теж бі не залишили просто так, є момент спільної історіі і так у кожному регіоні. Вас не засмучує той факт, що Угорщина не підтримає членство Укоаїни в НАТО, до тих пір доки будте діяти мовний закон? Хіба це не втручання і не маніпулювання?
Ну так нам потрібно вестись на чужі маніпуляції? А про Польщу й Угорщину не зовсім розумію. Де б залишили? Хіба з боку Польщі були спроби захоплення чужої території? А з боку Рашки є! Тому мовне питання є важливим! Про поправки до російської конституції чули? А про статус у ній російськомовних? От і робіть висновки!
П.С. Чомуь навіть нешановний Жириновський (який озвучує позицію кремля) каже, що при поділі України саме українськомовну західну віддасть Польщі. Тому думайте.
Сегодня сержусь• 13 июля 2020
Ответ дляРогнеда Карповна
Низззззяяяя.
Надо только так, как правильные украинцы считают.
Вы - неправильная украинка.
Дай вам волю, Путина позовете.
Какое-то ограниченное мышление или это была попытка пошутить?
Сегодня сержусь• 13 июля 2020
Ответ дляРогнеда Карповна
Прекрасная пропагандистская речевка.
Если зарифмовать красивенько.
Это неправда?
Пищалка• 13 июля 2020
Ответ дляСплюшка
А ви за порєбріком? Чи без доступу до інформації?
Сплюшка• 13 июля 2020
Ответ дляПищалка
Доступ есть. А вы всем хамите?
Сплюшка• 13 июля 2020
Ответ дляКожугетовый ансамбль
Артем Мірошніченко вбитий в Бахмуті за українську мову, це з недавнього
Это неправда. https://svoi.city/read/monologi/55614/monologi-pod...
Рогнеда Карповна• 13 июля 2020
Ответ дляКожугетовый ансамбль
ви хочите заперечити? У вас є докази що це не так?
Мне достаточно того, что на этой почве Порошенко обострил языковой конфликт. Пропаганда чистой воды. За что их убили никто не знает, и вы не знаете.
Блoшка-матрешка• 13 июля 2020
Ответ дляРогнеда Карповна
Вот этот мем прям в точку. Менталитет такой
Работать надо• 13 июля 2020
Ответ дляМама Карло
Не обов`зково ’сЯ’)
Японский язык - нет, потому что на нем практически никто не говорит в Украине. Русский - да, потому что это основной язык общения в Украине.
Поумничка• 13 июля 2020
Ответ дляПищалка
Не плутайте суржик з діалектом. Це різні речі. А російська по-вашому в Україні ідеальна? Без суржику?) Подивіться лише на цьому сайті: рідко хто пише чистою російською, здебільшого це дикий українсько-російський мікс), такий собі сільський варіант, коли людина або її батьки спілкувались колись українською, а тепер вирішили, що вони гарадскіє). Але прийменники, побудова речень показують реальну картину)
Ні, російська теж неідеальна ).
Хоча не розумію до чого тут російська :)). Чомусь вона вам спокою не дає.
Блoшка-матрешка• 13 июля 2020
Ответ дляМама Карло
Вы живете на ЗУ и очень нелестно отзываетесь о населении.
’Мыши плакали, кололись, но продолжали грызть кактус’, простите.
Вот обсудили уже даже, кто больше пьет)))) а в глаза Вы кстати это людям говорите или тоже, тут, за спиной ?
Откуда Вы знаете, что у соседа появляется вещь, покруче чем у Вас, да еще с целью переплюнуть?)))) Вы тоже отслеживаете? Наверное потом идете к соседу и прямо так... в глаза ему, зачем мол Иван качелю купил круче и дороже чем наша? Или только за спиной, тут?)))
Так там банкет прямо созывают по поводу ремонта и т.д. К нам сестра мужа когда в гости приехала в Днепр, так мне с порога сразу и заявила : ’А чому не сказали , що в ванный ремонт новий, і що телевізор новий у Вас?’ Блимн, а зачем про все отчитіваться, ну сделали и сделали, ну , купили и купили. На ЗУ - это прямо целое событие, показать, прихвастнуть. Машину (буса) новую купили - неделя кутеж, надо по всем родственникам проехаться, напоказ выставить ту машину, разве нет там такого?
Мама Карло• 13 июля 2020
Ответ дляСундучок с каникулами
Вы очень красиво написали.
Зачем же тогда требуют и создают конфликт по поводу статуса второго государственного для русского? Что туманит эти головы?
Никто так и не ответил.
Блoшка-матрешка• 13 июля 2020
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
О ,знайома дописувача .І та сама історія про чоловіка ,який на дух не переносить ЗУ .Не надоїло ще ?
Нет, это пример из жизни. Из песни слов не выкинешь. И как Вы запомнили! Я писала больше месяца назад в другой теме. Это же надо такую память иметь, шо попало запоминать
Потрындельница• 13 июля 2020
Так, в Івано-Франківську розмовляють українською майже всі.
Печенюшка• 13 июля 2020
Ответ дляБлoшка-матрешка
У моєму оточенні немає такого.
Мама Карло• 13 июля 2020
Ответ дляБлoшка-матрешка
Фу, какие они негодяи)))))
Я вот искренне не понимаю) Это как-то мешает Вам жить?
Мама Карло• 13 июля 2020
Ответ дляПеченюшка
У моєму оточенні немає такого.
Аналогічно)