Мядуза аля моргонер• 18 июля 2020
Учёт в психиатра и вождение автомобиля?
Может ли человек находящийся на психучете водить авто?
Майор Медуза• 18 июля 2020
Ответ дляТамбовский мел
Щось з депресією. По батьку- був на офіційному лікуванні в державному наркоцентрі, вони занесли в базу. Права старі, він і не знав, поки поліцай права не забрав і не оштрафував.
Глеваха?
Никифорова АЮ• 18 июля 2020
Ответ дляТамбовский мел
Папа совершил ДТП в состоянии алкогольного опьянения? Почему полицейские его проверяли?
Наверное, возили на осведетельствование? И тогда всплыл этот учет в наркодиспансере.
Майор Медуза• 18 июля 2020
Ответ дляТамбовский мел
Не меліть дурниць- база є, недавно знайома зверталась, довідку не отримала, бо була в базі. Мого бать позбавили прав, бо засвітився в наркололічній базі.
А эта знакомая и правда странная, если всем знакомым рассказывает, что ей не дал справку психиатр.
Коко Шанель• 18 июля 2020
Ответ дляНикифорова АЮ
В приватну клініку звертались? Чи в ПНД. Це важливо.
Може і дурниця, але я сама лікар-психіатр і деякий час сиділа на видачі сертифікатів психіатра і нарколога. Можу пояснити, чому вони не отримали.
Скажіть, будь ласка, якщо у людини діагностована епілепсія, права вже ніколи не видадуть?
Никифорова АЮ• 18 июля 2020
Есть перелік захворювань і вад при яких особа не може бути допущена до керування відповідними транспортними засобами
Пункт:
29. Хронічні психічні захворювання і стани, що прирівнюються
до них і потребують обов´язкового диспансерного динамічного
спостереження. Епілепсія та синкопальні стани. Питання про допуск
осіб з вираженими формами пограничних нервово-психічних розладів,
пограничної розумової відсталості, затримками розумового розвитку
вирішуються в індивідуальному порядку.
Пункт:
вирішуються в індивідуальному порядку.
Никифорова АЮ• 18 июля 2020
Ответ дляКоко Шанель
Ответила постом выше.
В принципе, сейчас лечат эпилепсию, и если человек принимает поддерживающую терапию, то приступы под контролем. Могут дать права. Всё индивудуально.