КошкинДом• 24 июля 2020

Ищу гастроэнтеролога Киев

Подскажите пожалуйста врача именно кто хорошо лечит желудок?
+ такой бонус чтобы могла терпеть пациента истеричку, чтобы терпеливый врач был/была
Очень важно
Реанимация• 24 июля 2020
Может стоить сначало к психиатру тогда? А вообще есть институт на Вышгородской
Ситечко для мыслей• 24 июля 2020
Ответ дляРеанимация
Что за институт, расскажите! Тоже очень надо и живу рядом
Лика-прилипка• 24 июля 2020
Кривенко Татьяна из клиники ВНЛ
Реанимация• 24 июля 2020
Ответ дляСитечко для мыслей
Консультативне поліклінічне відділення є структурним підрозділом Державної установи ’Інститут геронтології ім.Д.Ф.Чеботарьова НАМН України, який надає спеціалізовану консультативно-діагностичну допомогу пацієнтам похилого віку міста Києва та областей України.

Основне завдання консультативного поліклінічного відділення:

якісне проведення діагностики захворювань, кваліфіковане проведення диференціальної діагностики складної патології на основі комплексного та всебічного обстеження хворих із застосуванням діагностичної техніки, запатентованих унікальних інструментальних та лабораторних методик;
забезпечення відбору пацієнтів до планової госпіталізації в лікувальні відділення клініки, згідно науково-дослідних планів.
Напрямами діяльності консультативного поліклінічного відділення є діагностика, лікування та реабілітація хворих з захворюваннями:

серцево-судинної (ішемічна хвороба серця, гіпертонічна хвороба),
дихальної систем (хронічний бронхіт, обструктивна емфізема легень),
нервової (дисциркуляторні ецефалопатії атеросклеротичного, гіпертонічного та дисметаболічного генезу, синдром м’якого когнітивного зниження, хвороба Альцгеймера, судинна деменція, емоційні розлади; залишкові явища перенесеного гострого порушення мозкового кровообігу, хвороба Паркінсона, симптоматичний синдром паркінсонізму),
опорно-рухового апарату (остеохондроз, остеопороз, захворювання суглобів),
шлунково-киш­кового тракту.
Прийом ведуть досвідчені лікарі-клініцисти вищої кваліфікаційної категорії, кандидати медичних наук за спеціальностями:

терапія,
кардіологія,
неврологія,
гастроентерологія,
ортопедія,
урологія,
гінекологія,
офтальмологія,
отоларингологія
Ситечко для мыслей• 24 июля 2020
Ответ дляРеанимация

шлунково-киш­кового тракту.

терапія,
кардіологія,
неврологія,
гастроентерологія,
ортопедія,
урологія,
гінекологія,
офтальмологія,
отоларингологія
Я знаю этот институт, но не думала, что там отделение гастроэнтерологии.
МРТ там делала и Доплер сосудов. Но, как там попасть к гастроэнтерологу не знаю 🤷‍♀️ в похилий вік ще не відношусь
Реанимация• 24 июля 2020
Я ребенка 10 лет водила. Правда к другому врачу. Я думаю проще всего выбрать врача. И позвонить договорится напрямую. Реально специ толковые