Анонимарик• 29 июля 2020
Кто был в Яремче?
Подскажите пожалуйста планируем из Яремче пешком прогуляться к таким местам:
Вольерное хозяйство, скелі Довбуша, г.Маковица, водопад Девичьи слезы.
Скажите пожалуйста, насколько далеко друг от друга они, можно ли все пройти одним маршрутом?
Веснушка• 29 июля 2020
Мы в один день утром пошли на вольерное хозяйство, а потом на гору Маковицу, возвращаясь обратно через ’стежки довбуша’. Было тяжко, сильно устали) Но вполне реально, то просто мы не тренированные.
Анонимарик
• 29 июля 2020
Ответ дляЖелезная тетя
нет, одним нет.
и стежки Довбуша.
Скели в другом месте.
и стежки Довбуша.
Скели в другом месте.
Спасибо!
Анонимарик
• 29 июля 2020
Ответ дляВеснушка
Спасибо! Т.е.они приблизительно в одной стороне?
А где Вы находили маршрут? Откуда идти?
неДоПриличий• 29 июля 2020
Стежка Довбуша переходе в стежку на Маковицю, на деревах є позначки куди йти. По дорозі до водоспаду Дівочі сльози буде вол´єрне господарство, там є і музей - Яремче в мініатюрі, а біля нього джерело, вода якого, за своїми властивостями, схожа на Трускавець. Але водичка довго не зберігається.
Анонимарик
• 30 июля 2020
Ответ длянеДоПриличий
Спасибо большое!
Дорога на водоспад Дівочі сльози, поруч з вольєрним хазяйство. І на Дівочі сльози іти не далеко км 1,5-2. Тобто можна на оленів подивитися і потім на водоспад сходити. Ще там поруч біля вольєрів є Ведмежа стежка. Локація в лісі. Різні стежки: пісок, мох, шишки, камінці, якесь болотце, кора дерева. Пеньки, перелази, по цьому всьому ви йдете босі! Займає по часу пів години. Екскурсію веде дівчина. На виході можна помити ноги))) Серветки вода з душу і мило, все є. Дуже класно! Потім такий релакс у ногах!
Стежки Довбуша зовсім в іншому місці. Бажано заходити на іхньому початку де локація Гугл. А не навпроти базарчіка і колій, то вже вихід скоріше. З стежок можна піти на Маковицю, потім назад через ліс. Якщо туди підете потрібно підготуватися. Вода, бутерброди, дощовики, кросівки і палки у руку, щоб дертися на каміння, і на Маковицю саму легше підійматися. У нас ця подорож з дитиною 8 років зайняла годин 7. Тобто розраховуйте що це на цілий день.
Анонимарик
• 30 июля 2020
Ответ для@льга
Спасибо!
Ответ для@льга
А где найти эту девушку, которая ведёт экскурсию.