Пешеходик• 31 июля 2020

Прошу допомоги компетентних людей

Біля нашого двору є недобудована церква,батюшка прибудував приміщення в якому править та проживає ,на скільки законе його проживання у церкві?також є факт того,що він зрубує кору з дерев(вже понівечено 6 дерев),2 з яких-всохлися,вчора ,коли він обрубував кору з каштану,викликали поліцію,він утік,поліція сказала,що це не їх компетенція і ми повинні звертатися у відповідні органи(у понеділок будемо звертатися у екологічну інспекцію),чи буде він нести відповідальність за незаконну вирубку дерев?ще є такий факт,що він потихеньку обгороджує територію,люди все життя ходять біля церкви,він неодноразово робив зауваження дітям і людям ,що вони не мають права там ходити,він розбив телефон одному з мешканців сусіднього будинку,коли той почав знімати його лайку ,як можна знайти на нього управу ?що робити в такій ситуації
Та легко!• 31 июля 2020
Це де таке?

Семена рукколы• 31 июля 2020
Шукати вищестояще керівництво в церкві, запрошувати канали, хай знімають сюжет про чудо-батюшку.
автор Пешеходик • 31 июля 2020
Ответ дляТа легко!
Це де таке?
Житомир
автор Пешеходик • 31 июля 2020
Ответ дляСемена рукколы
Написала журналісту,чекаю на відповідь
Виолала• 31 июля 2020
Прям не батюшка, а монстр какой то. Заприте его в том примищени- заколотите досками, пусть посидит подумает, как с мирянами общий язык наладить.
Та легко!• 31 июля 2020
Ответ дляПешеходик
Житомир
А що він хоче з тих дерев?Просто знищити?
Слабый пол• 31 июля 2020
Это что за батюшка такой? Какой церкви?
автор Пешеходик • 31 июля 2020
Ответ дляТа легко!
Так,вони з часом всихаються...
Та легко!• 31 июля 2020
Ответ дляПешеходик
Так,вони з часом всихаються...
Нема слів((Не долугий якийсь.Яка церква?

Виолала• 31 июля 2020
Ответ дляПешеходик
Так,вони з часом всихаються...
Да уж, этот старый идиот походу какие то настойки делает
Семена рукколы• 31 июля 2020
Ответ дляПешеходик
Написала журналісту,чекаю на відповідь
Всім підряд пишіть. Дядько явно хворий.... І має зірку в лобі
автор Пешеходик • 31 июля 2020
Ответ дляТа легко!
Православна
Сижу_и_плачу• 31 июля 2020
Ничего себе. Так может у человека, пардон, крыша поехала и ему в психдиспансер надо?
Слабый пол• 31 июля 2020
Интересно, а как это он так незаметно кору срубывает? Рядом дома жилые. Неужели никто не видел раньше? Это ж не одного дня работа.
автор Пешеходик • 31 июля 2020
Ответ дляСижу_и_плачу
Те що він неадекватний,це факт,сьогодні підійшли до нього,запитали навіщо ви це робите,а він каже то не я,я був на службі в той час(він був якийсь час в АТО),але є фото дворічної давності,де видно як він обрубує кору з дерева
автор Пешеходик • 31 июля 2020
Ответ дляСлабый пол
Ніхто якось не звертав до цього увагу,вже вчора коли з боку центральної вулиці помітили обрубану кору,викликали поліцію
Слабый пол• 31 июля 2020
Ответ дляПешеходик
А как он службу проводит? Адекватный?
автор Пешеходик • 31 июля 2020
Ответ дляСлабый пол
А как он службу проводит? Адекватный?
Не знаю
ОливьЕЖечка• 31 июля 2020
Ответ дляПешеходик
Так,вони з часом всихаються...

Ку ка ку ка ку• 31 июля 2020
Ответ дляВиолала
Я бы еще и подожгла, но я атеистка
Спрошу_ка_я_у_мужа• 31 июля 2020
Ответ дляПешеходик
Житомир
Он с диагнозом?
Амарилис• 31 июля 2020
Ответ дляПешеходик
Так,вони з часом всихаються...
Нужно замазать садовым варом, есть шанс, что выживут.
автор Пешеходик • 31 июля 2020
Ответ дляАмарилис
Дякую,будемо сподіватися,два дерева вже не врятувати ...
Беговая дорожка для носа• 31 июля 2020
Ответ дляВиолала
Та нет, похоже расчищает территорию, хочет сделать равнину вокруг своей церкви
Виолала• 01 августа 2020
Ответ дляКу ка ку ка ку
Я бы еще и подожгла, но я атеистка
Чтобы поджечь- это надо быть инквизитором. Просто проучить его местным надо. Тут дело не в том что он батюшка, а в том что гнилой человек.