Тепличная• 02 августа 2020
С чем у вас ассоциируется август?
Что навевает? Вам нравится такая погода, как сейчас? Мне уже прямо сентябрем подуло) Ночи в городе по +15.
Губы_зубы• 02 августа 2020
Я чомусь саме в серпні відчуваю скороплинність часу. Лише почалося літо- вже закінчується. Знову пролетів рік( на початку вересня мій день народження) І знову до школи.
Шумелка Мышь• 02 августа 2020
С арбузами, дынями, виноградом, концом лета, скорым началом учебного года