vihola• 07 августа 2020

Якщо дітям нудно на морі, залишати їх вдома?

Чи їхати на три дні?
Моїм через три дні набридло.
Є ще ідея наступного року всіх в табір, самим в приємне місце, заточене не під дітей.
Хто ще так робить?)
Королева Сарказма• 07 августа 2020
Ответ дляСлабый пол
бывает, моя дочь 11 лет, не хочет никуда. во дворе компания человек 10....
А у моей в каждом новом месте новая компания за 5 мин. наверное, обусловлено тем, что мы часто переезжали, поэтому друзей она найдёт и на Луне
годовасик• 07 августа 2020
Ответ дляМолчавочка
Детям на море не бывает скучно!!!!!!
бывает. мои через две недели уже из номера не хотели выходить
автор vihola • 07 августа 2020
Ответ дляКоролева Сарказма
В нас один теж такий, але друг його вже поїхав. Інших поки не знаходить.
Одні хлопці вшили, одні фак показали, жалівся мені, коли в перші дні був відкритим до спілкування)
автор vihola • 07 августа 2020
Ответ дляДомовенок Зюзя
А де відпочиваєте? Що прямо наших не ає? Сестра в Кіріші, каже багато українців і рада, що немає кацапів.
В Болгарії. В нашому готелі практично нема ні українців ні росіян. Російських німців бачила. Мені росіяни не заваджають відпочивати. А вашій сестрі як заваджають?
Домовенок Зюзя• 07 августа 2020
Ответ для vihola
Ну коли ми відпочивали того року в Бодрумі , то слухати про їх Путіна, і Крим наш неприємно! І взагалі то війна з ними хіба ні? Вони мені і сестрі будуть бридкі тепер завжди.
Хачапууури• 07 августа 2020
Ответ дляДомовенок Зюзя
Удалено администрацией...
Домовенок Зюзя• 07 августа 2020
Ответ дляХачапууури
Удалено администрацией...
Ясно, тоді зрозуміла!
А то аж дивно не заважають, ще до війни їх терпіти не могла, хоч одиниці і були адекватні! Того року вибрали дорогих готель в я Бодрумі де їх мало практично не бути і то сиділо бидло і розказувало який їх Путін маладєц, що Крим забрав!
автор vihola • 07 августа 2020
Ответ дляДомовенок Зюзя
Нічого подібного не чула від тих з ким пересікалась. Звичайні люди. Не гірші і не кращі від наших.
Син попереднього президента тільки з росіянами в Лондоні дружить. Сам попередній президент з їхнім «обнімаю жму ручку», незважаючи на війну.
автор vihola • 07 августа 2020
Ответ дляХачапууури
Удалено администрацией...
Ви брешете, як завжди.
Але нічого дивного.
Почемучечка• 07 августа 2020
Ответ для vihola
боже, маразм, ви без попереднього президента і його сина хоч на морі можете спокійно відпочити??? то якась таємна пристрасть) Їжте варенички, не відволікайтесь
Почемучечка• 07 августа 2020
Ответ для vihola
Ви брешете, як завжди.
Але нічого дивного.
брешете постійно тут тільки ви
автор vihola • 07 августа 2020
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Можу. Це прихильники колишнього президента не можуть щоб не прилізти в кожну мою тему зі своїми тупити коментами)
кошкомышь• 07 августа 2020
Мы с мужем. Ребенок в лагере в среднем 2 смены за лето, одна обычная, 19 дней, и одна 10-14 дней. Мы в это время в двоем на недельку. Либо весной либо осенью втроем тоже на недельку куда-то. Кроме этого лета.
автор vihola • 07 августа 2020
Ответ дляПоддакиваю иногДА
брешете постійно тут тільки ви
Розумію, життя не вдалось, шукаєте з ким пособачитись. Але, будь ласка, без мене
автор vihola • 07 августа 2020
Ответ длякошкомышь
До мене тільки тепер дійшло, що всім так буде краще)
Почемучечка• 07 августа 2020
Ответ для vihola
ніхто навіть не згадував колишнього президента, ну крім вас, звичайно)) Любов є любов, що зробиш)
Домовенок Зюзя• 07 августа 2020
Ответ для vihola
Ну Зеленський теж дуже любить Путніна, якщо вже про президентів. ! Тільки до чого тут це🤷‍♀️
кошкомышь• 07 августа 2020
Ответ для vihola
Да, мы тоже не сразу к этому пришли, а только с взрослением ребенка. И ему с нами больше недели скучно и нам с мужем на о дыхе еще хочетс романтик...
Бесстыдница• 07 августа 2020
Ответ дляКоролева Сарказма
Чем занимались мои дети. Утром встали, 10 мин на сборы, в ресторан завтракать, 30 мин на завтрак, потом бегом в номер, одели купальники, поменяли памперс и на пляж. В 9 мы уже на море. С 9 до 11 они купались, копали, загорали, строили замки, делали зарядку с аниматорами. Потом с 11 до 12.30 мы шли на площадку, катались на качелях, бегали, прыгали. В 12.30 бежали в номер, за 30 мин все купались и переодевались и шли на обед к 13.00. До 14.00 обед. После обеда тихий час до 16.00. В 16.30 опять на пляж купаться до 19.00. Опять бежим в номер купаться и переодеваться. В 20.00 ужин. В 21.00 мы уже на улице. До 23.00 - 2 часа прыгали на батутах, кушали мороженное, гоняли на картингах, катались на аттракционах, иногда могли с мужем по коктейлю выпить, включив детям мульты на телефоне. В 23.00 укладывали детей спать и мы с мужем свободны, спускались в бар и могли уделить время друг другу. Через неделю дети не хотели уезжать. Им и скучать некогда было
У меня аж голова разболелась от вашего « отдыха»
Почемучечка• 07 августа 2020
Ответ для vihola
ооо, почалось)) це ж як потрібно не любити свого чоловіка, щоб надавати перевагу на відпочинку не йому, а колишньму президенту і створювати теми про вареники)))) ну не знайшла собі Алена Делона, а знайшла майже татка, то не потрібно злість зганяти на інших!
Домовенок Зюзя• 07 августа 2020
Ответ для vihola
Я не прехилтниця жодного! Я відповіла чим не подобаються росіяни!Ви ж перші почали приплітати президентів! Ви якась неадекватна, зла жіночка
Тепер я розумію ваших дітей! Я б за день там завила з такою мамкою
Домовенок Зюзя• 07 августа 2020
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Удалено администрацией...
автор vihola • 07 августа 2020
Ответ дляДомовенок Зюзя
Жіночко, заспокійтесь, розслабтесь, тема про відпочинок).
Почемучечка• 07 августа 2020
Ответ дляДомовенок Зюзя
Удалено администрацией...
так і я про це, запитала, чому хтось не хоче відпочивати з росіянами, їй нормально пояснили, приплела сина порошенка)
Почемучечка• 07 августа 2020
Ответ для vihola
онамаєш, а як же син порошенка?
Королева Сарказма• 07 августа 2020
Ответ дляБесстыдница
А мне понравилось. Правда в такой спешке бывают казусы. Один раз, вечером, я так спешила, что юбку длинную одела, а трусы с собой в ванную взять забыла. Думаю, выйду, в юбке, возьму и одену. Вышла, спешка, дети, муж подгоняет, про трусы забыла, так и пошла. Пошли со старшей на аттракцион « лавка» кататься, где скамейка вращается. Муж снимал на видео, как мы там пищим. И только уже вечером, когда вернулись домой, я стала смотреть видео и увидела, как развивалась моя юбка и как все созерцали меня без трусов)) благо, муж не успел видео родственникам разослать
автор vihola • 07 августа 2020
Ответ дляКоролева Сарказма
Ви звикли ходити без трусів?
Можна звісно забути, але як можна не згадати?)))
Бесстыдница• 07 августа 2020
Ответ дляДомовенок Зюзя
Удалено администрацией...
Фу .. какая вы
Сама начала писать про «кацапов», обзывать всех(.
Почемучечка• 07 августа 2020
Ответ дляБесстыдница
Фу .. какая вы
Нічого я не писала
Укуси меня• 07 августа 2020
Автор, все не читала. Полностью поддерживаю Ваш план, выбирайте лагерь с активным отдыхом, мой сын ездил в разные лагеря, последние 4 года ездит с определенной туристической организацией- и в лагеря с комфортными условиями, и в походы, и в палатках, всегда очень рад и доволен отдыхом. Родители в это время имеют возможность комфлртно отдохнуть на свое усмотрение. И все, кто пишут укор, что это Вы виноваты, что они не заняты- глупые комменты. Родители не аниматоры 24/7, им тоже нужен отдых и собственное пространство. Дети это очень классный бонус к нашей жизни, но у них своя жизнь, у родителей должна быть своя