14 августа 2020

Просто... не знаю кому розповісти

Коротко.
Купили квартиру мрії. Ведеться ремонт. Я думками-мріями вже там живу))) ( помешкання закритого, клубного типу)
Є один нюанс. Надзвичайно красива сусідка. Ще на етапі перших зборів мешканців, вона вирізнялась. Я бачу як на неї дивляться сусіди чоловіки. Це в повітрі відчутно. І мій туди ж.
Що мене здивувало. Мій чоловік серйозний. Нас запрошували різні сусіди на огляд ремонту, горнятко кави. До деяких я заходила. Він відмовлявся. І тут запросила ця дівчина. Я не захотіла, а він погодився на огляд квартири і приємне знайомство. Я пішла за ним. Мене вразило його фліртувате поводження. Як інша людина. Мене це бентежить... Потім вона заходила до нас подивитися.
Ми у шлюбі 18 років. Я чоловіка відчуваю інтуїтивно.
Що порадите?
показать весь текст
Меня не звали 14 августа 2020
Ответ дляКарамбулкул
автор, интуиция Вас не подводит. У мужа естественный кризис среднего возраста, а тут тебе пава. Присмотритесь к ней, найдите слабое место, оно точно есть. А дальше разберетесь, что с этим делать.
Зачем это надо, не много ли чести. Надо знать себе цену. Может это для автора соседка красивая, а для других так себе...
Не умею мерить 14 августа 2020
Автор, ви молодець. Все прораховуєте. Так і треба. Та баба - відьма, для розваги може весь ваш ЖК пере..ахи і пофіг їй буде, а вам потмі в психушці доживати.... Так що 1) перевірте, щоб квартира була оформлена на вас або половина так точно. Пофіг що в шлюбі куплена, має бути документю 2) твердо сказати чолвоікові - що якщо щось з тою бабою буде - квартира залишиться вам. Ідеально навіть шлюбний контракт оформити і це прописати
Не умею мерить 14 августа 2020
Ответ дляНа границе
я вас розумію.Ми з чоловіком вже разом 22 роки,змогобоку не було жодного разу ревнощів,він не давав приводу,допоки на дні народження не зявилася така ось фея.Я опісля просто поговорила, він не сприйняв сказавщо я надумала,ми посварилися.А потім мені передали відео де було зафільмовано все свято й чітко видно їїповедінку, ніби ненароком торкалася, шепнула на вухо щось,й т.д. Це відео я дала подивитися чоловікові.Дивився він його сам.Потім вийшовши з кімнати,попросив вибачення.Ми до сих пір іноді на святкуваннях зустрічаємо її,чоловік ігнорить а вона переключилася на інших.
Так і треба Мужики цінять насправді сім´ю затишок і жінок з високою самооцінкою.. якщо жінка себе поставить високо - то буде відводити погляд від таких с.к.
А я с Рио-де-Житомира! 14 августа 2020
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Наш пидстаркуватый сосед бросил жену с тремя детьми и женился на молодухе из четвертого подъезда. Мы в первом живем.)
До вас очередь не скоро дойдет судя по всему.
ЯяяКакаджамбо 14 августа 2020
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
До вас очередь не скоро дойдет судя по всему.

очередь из мужика
ЯяяКакаджамбо 14 августа 2020
Ответ дляНе умею мерить
Так і треба Мужики цінять насправді сім´ю затишок і жінок з високою самооцінкою.. якщо жінка себе поставить високо - то буде відводити погляд від таких с.к.
Соседка наверное и не в курсе, что такие мылые соседки уже ее сукой считают просто за то, что хорошо выглядит. Надо опустится до их уровня, тогда будет норм.
Не умею мерить 14 августа 2020
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Соседка наверное и не в курсе, что такие мылые соседки уже ее сукой считают просто за то, что хорошо выглядит. Надо опустится до их уровня, тогда будет норм.
Святая невинность, ага
ЯяяКакаджамбо 14 августа 2020
Ответ дляКактус из кожезаменителя
Серйозно ? На фото звичайна жінка
Ну видимо по сравнению с автором топ-модель
ЯяяКакаджамбо 14 августа 2020
Ответ дляНе умею мерить
Святая невинность, ага
Кто, одна или вторая?
ТрамвайGirl 15 августа 2020
Ответ дляКоролева Сарказма
Дякую усім за поради. Чесно в шоці, що тема стількох людей зацікавила...
Питали яка зовнішність...
Сусідка красуня. Дуже схожа на Ірину Шейк.
Я інша.
На фото замухрышка с обсосаными волосами
Скорая помощь 16 августа 2020
Ответ дляТигрЛьвович
Не переживайте так. Якщо постійно думати про подібне - можна зійти з розуму.
У чоловіка є брат двоюрідний. Тут хоч на хоч, а з ріднею пересікаємось. Він працює біля нашого будинку - у нього свій невеличкий магазин.
Йому 35. Жонатий ніколи не був. Більше того - в нього стабільно кожну неділю нова дівчина, як на підбір по 18-20 років усі. Постійно розповідає моєму чоловіку, як він розважається, що йому ті дівчата роблять в інтимному плані. Мені огидно. Не розумію, навіщо таке розповідати іншим людям.
Якось чоловік прийшов і аж світився від розповідей, яке в його брата було побачення. Я розумію, що при бажанні він може піти до свого брата і той знайде йому дівчину на один раз. Переживаю за це постійно. Проте чоловіку сказала, що у випадку подібної ситуації я нікого тримати не буду і вбиватись за ним теж. Подам на аліменти і допобачення. Він відповів, що навіть не думав про таке і просто підколює мене, переказуючи розповіді свого брата.
А у Вас одна сусідка, у якої скоріш за все вагон залицяльників. Не хвилюйтесь
Пидколюэ? ! Я думала это по другому называется
Скомуниздила 17 августа 2020
Автор , как дела?