Идеальная оптимистка• 16 августа 2020
Что с беларусами, чего они хотят?
О какой красивой жизни они мечтают в ес??? Украина тоже мечтала жить как в Англии, а живёт как в гондурасе! Неужели непонятно что единственное что нужно западу это земля для базы НАТО, а ракеты НАТО на Россию - это война!я посмотрела митинг их президента, я плакала, девочки, ну не может человекируливший страной 25 Л так нервничать
Если бы ему было все-равно он бы давно с потрохами сдал страну, народ, землю
Никому не нужен народ, мы с вами в этом уже убедились, так о каком ес и сытой жизни может мечтать Беларусь? Кого ставить? Клоуна, марионетку, актёра, олигарха? Кого?
Ответ дляВоздух в банке
Эмиграция украинцев в Канаду началась до оккупации фашистами и коммунистами.
19 сентября 1891 года в Канаду прибыли Иван Пылыпив и Василий Елиняк — первые переселенцы, которые положили начало массовой украинской миграции в Канаду.
Решились они на эту заокеанскую авантюру из-за слухов о «дармовой земле» — тогда в Канаде за 10 долларов можно было получить до 65 гектаров.
Масштабная миграция переселенцев из Галичины, Буковины, Лемковщины и Закарпатья в Канаду пришлась на вторую половину 1890-х. К этому приложил усилия львовский агроном Осип Олеськов, который развернул настоящую агиткампанию: печатал брошюры, статьи и рекламные объявления в газетах, объезжал украинские города и села с лекциями. И с 1986 года украинцы уже целыми группами выезжают в Канаду.
Нащадки цих емігрантів вже повністю асимілювали і про Україну забули.
Досі намагаються зберегти культуру та мову якраз емігранти третьої хвилі, про яких я вище згадувала.
Вірніше їхні нащадки.
Мамин двоюрідний брат народився в Чехії на кордоні. В дорозі у штати. Батьки тобто тітка і два дядька маминих вже померли в нміграції. Вони там справді фанатики, заходжу в фейсбук іноді на мамине прохання, всі в вишиванках, діти, онуки. По всьому світу їздять з концертами, в самого хоббі бандура. Постить краєвиди України, цікаві місця, церкви українські спонсорує.
Самі там теж громадою збираються українською, свята влаштовують.
Я так не живу, мене тут від шараварщини ще зі школи нудить. Але їх не засуджую. Якщо людям добре так, чому б ні? Кому від цього погано?
Гороховая• 18 августа 2020
Ответ для vihola
Не всі, але більшість.
Як тут так і там.
Тому нема чого одним роги чіпати, а іншим німб.
Як тут так і там.
Оцим зроду-віку не займалася. Мій допис був якраз щоби трохи прибрати чіпляння рогів
Ответ дляГороховая
Так а хто роги вчепив?
Я про всіх однаково написала, що спокусились одні на західні блага, інші на східні. А мене тут закидали аргументами, як над кримчанами Україна всі ці роки знущалась і як справедливо вони її ненавиділи і чесно злиняли разом з територіями та майном українським.
Гороховая• 18 августа 2020
Ответ дляВоздух в банке
Хм, так это был шкурный интерес как у наших козлов отпущения? Быть этого не может. Наверняка за идею пошли.
Гороховая• 18 августа 2020
Причини еміграції населення ЗУ за І. Франком.
Засудити , звичацно, не можна, тільки співчувати.Але німці і росіяни там не при чому
Коренная киевлянка• 18 августа 2020
Ответ дляВоздух в банке
И что? Люди сделали свой выбор. Они кого-то убили, ограбили, чего-то лишили своим выбором? Их стараниями кусок Украины де-факто откололся, как Крым, например? Пенсии, зарплаты и прочие плюшки - это более ’патриотичный’ повод?
Ответ дляГороховая
Я вам вже пояснила, що нащадки тих українців асимілювали і забули що вони українці. Навіщо ви далі тягаєте статті Франка, який помер в дев’ятнадцятому столітті.
І німці і росіяни якраз причетні до третьої хвилі еміграції.
Бо то були страшні чоренні часи, коли вижити вдалось далеко не всім.
РозаФиалковна• 18 августа 2020
Ответ для vihola
Лучше бы они забыли. А так они спонсируют революции здесь, институт Вятровича и издевательства над правописанием. А Крым и остальное - это следствие
Ответ дляРозаФиалковна
Аякже, купка емігрантів спонсори революції, а не американські демократи.
Так-так, звалили разом з територіями та майном українським через якийсь інститут та правопис, не смішіть)))
Цікаво, чи звалили б, якби в Україні був вищий рівень життя ніж в Росії?
Ніколи!
РозаФиалковна• 18 августа 2020
Ответ для vihola
Ніколи!
Да нет. Не американцам же переживать за Украину. Вот говорящие головы украинских эмигрантов в ход шли. А теперь они уже и напрямую не стесняются вмешиваться.
Оставили бы ЧФ и русский язык в покое и никто никуда бы не сбежал.
А про уровень жизни я выше писала. В 90-е уже был такой вариант - ЧФ остался голодным, но русским
Ответ дляРозаФиалковна
Я вже вам відповіла, тоді всі були голодними, не треба там якийсь героїзм приписувати. Україна не була ситішою від Росії.
Використали кількох американців українського походження і що?
Це не значить, що революція через них і Крим відвалився.
Не фантазуйте)
Російські нацики і патріоти такі ж як і українські, хоч горохом об остінку.
Якби не ви, і не вони, не було в Україні ні революції ні війни.
І якщо українські патріоти мають законне право качати права тут. То російський патріотизм в Україні з прокачкою якихось прав, це взагалі нонсенс.
Подобається Україна, сидіть тихенько живіть, радійте, дякуйте, як українці в Канаді.
Не подобається, любите більше Росію?
Ноги в зуби і додому.
Не подобається, любите більше Росію?
Ноги в зуби і додому.
РозаФиалковна• 18 августа 2020
Понятно. Причинно-следственные связи вас не интересуют. Вы хотите назначить предателей. Успехов!
Малая еще та• 18 августа 2020
Ответ дляoksi-71
Автор, где у белорусов лозунги за ЕС?
Уже появились, так что не факт что там всё будет иначе.
Ответ дляРозаФиалковна
Якщо ви копаєте в еміграцію 19-20 століття, яка винна в тому, що Крим відвалився.
То я можу копнути в сталінські репресії, голодомор, гоніння, насильницьку русифікацію, колективізацію, це десятки мільйонів жертв. Це вам не діток в садочку примушувати українською розмовляти.
Як не соромно, хоч би не заїкались.
Воздух в банке• 18 августа 2020
Ответ для vihola
Як не соромно, хоч би не заїкались.
у вас смешались в кучу кони, люди...
Коренная киевлянка• 18 августа 2020
Ответ для vihola
Мені здається, конкретно зараз ніхто нікому нічого не обіцяє.
Кожен собі малює в уяві що хоче. І плюшки і страшилки.
Ну так. Хтось боїться повернення до срср, хтось заляканий страшилками про страшних капіталістів з заходу та мвф.
Коренная киевлянка• 18 августа 2020
Ответ для vihola
Ніколи!
Коренная киевлянка• 18 августа 2020
Ответ дляВоздух в банке
у вас смешались в кучу кони, люди...
Зато у вас везде виноваты украинцы и украинский, куда не кинь, как кость в горле.
Воздух в банке• 18 августа 2020
Ответ дляКоренная киевлянка
не по адресу пишите. я украинка. муж и ребенок говорят на украинском. прекрасно понимаю, воспринимаю и т.д..
Воздух в банке• 18 августа 2020
Ответ дляКоренная киевлянка
’еміграцію 19-20 століття, яка винна в тому, що Крим відвалився...’
- это не смешались в кучу кони, люди?