Идеальная оптимистка• 16 августа 2020
Что с беларусами, чего они хотят?
О какой красивой жизни они мечтают в ес??? Украина тоже мечтала жить как в Англии, а живёт как в гондурасе! Неужели непонятно что единственное что нужно западу это земля для базы НАТО, а ракеты НАТО на Россию - это война!я посмотрела митинг их президента, я плакала, девочки, ну не может человекируливший страной 25 Л так нервничать
Если бы ему было все-равно он бы давно с потрохами сдал страну, народ, землю
Никому не нужен народ, мы с вами в этом уже убедились, так о каком ес и сытой жизни может мечтать Беларусь? Кого ставить? Клоуна, марионетку, актёра, олигарха? Кого?
Коренная киевлянка• 18 августа 2020
Ответ для vihola
Я не зрозуміла нашо згадувати події за царя гороха, якщо конкретно в 2013 всі жили добре, ніхто нікого не щемив.
Ну приїхало туди кілька десятків тому купка неадекватів і це привід втікати зі свистом в іншу країну? Звісно, ні. Просто ця інша країна сильніша, впливовіша і багатша. Просто хотілось більше бути громадянами цієї країни.
Ну одним словом, до ковбаси повернулись, чи там до зп і пенсій.
Саме так, питання в бажанні більш комфортного життя, а не в патріотизмі. Якби Україна була багатша та впливовіша за РФ, ніхто й нікуди навіть не смикнувся б.
Гороховая• 18 августа 2020
Якщо зрадники всі, хто не хочуть жити в Україні, то їх тут кожен другий. На жаль, на превеликий жаль. Ті, що з угорськими паспортами,ті , що дуже неохоче з заробків повертаються, ті, хто мріє виїхати, і, якби міг, одразу б злиняв..ті, шо виходять за будь-яких закордонних жонихів, тільки щоб виїхати ....Дуже сумно.
РозаФиалковна• 18 августа 2020
Ответ дляКоренная киевлянка
Если бы были нормальные партнёрские отношения...Были торговые войны, шантаж и прочее.
Ну как сказать. Нормальные партнерские отношения. Наш завод поставлял ГПА и насосы. Теперь практически стоит.
Ответ дляГрушки-яблочки
Вы мне кинули видео, подтверждающее, что все происходило под дулами автоматов ))) Так что мой вопрос логичен: где на ВАШЕМ видео зеленые человечки?
Я вам кинула відео у підтвердження того, що не всі, як ви висловились побігли вприприжку голосувати.
Що досить велика частина населення була проти. Визначити точну кількість неможливо, бо територія окупована, тому результати будуть необ’єктивними.
Людей з автоматами також показала.
Якщо їх не було конкретно на виборчих дільницях над головою виборця, але ходили по вулицях, захопили владу, всі стратегічні об’єкти, це не значить що їх не було.
Тому опускатись до маніпуляцій і пересмикувань не варто, інакше це буде моя остання відповідь.
Людей з автоматами також показала.
Воздух в банке• 18 августа 2020
Ответ дляГороховая
чого ви так - зрадники. на Канадщині, наприклад, дуже люблять Україну, співають українські пісні.
Ответ дляГороховая
Так і є.
Тому не варто прикривати свої банальні побутові потреби високим. Я про це і писала.
А ви чомусь намагаєтесь Донбас і Крим відбілити. Всі однакові.
РозаФиалковна• 18 августа 2020
Ответ для vihola
Я невірно написала.
Загалом, всю Україну.
Хотіла потім виправити, але було вже недоречно.
І Польщею тицяти мені не треба.
Польща такий ж окупант, імперіаліст та агресор в минулому, і зараз, як тільки крила розправила, поживитись не проти всім що лежить неправильно.
Ніхто її не виправдовує.
Загалом, всю Україну.
І Польщею тицяти мені не треба.
Ніхто її не виправдовує.
Стесняюсь спросить, а кто не оккупант и не империалист?
Украина отделилась без долгов, с работающей промышленностью, образованными людьми. Кто, простите, виноват что дошли до такого?
РозаФиалковна• 18 августа 2020
Ответ дляВоздух в банке
А еще учат нас правильному правопису((
Ответ дляРозаФиалковна
Україна була сателітом Росії до 2005, президенти були проросійськими, після Ющенка знову проросійський Янукович. Під російську дудку тут правили. Але своє рильце, кожного укоаїгця, також в пушку, не сперечаюсь.
Просто чомусь вже 29 років до виборів не допускаються гідні кандидати, грамотні реформатори. Не вірю, що їх не існує.
Значить, всім господарям вигідна саме така Україна.
Коренная киевлянка• 18 августа 2020
Ответ дляРозаФиалковна
Это однозначно плохо. Но ещё хуже, что продукция данного предприятия была ориентирована исключительно на данный рынок.
Гороховая• 18 августа 2020
Ответ дляВоздух в банке
Оце і є справжні бездоганні патріоти, до яких немає жодних претензій. Ось кого треба нам усім за зразок брати!
Гороховая• 18 августа 2020
Ответ для vihola
Так і є.
Не всі люди тільки шлунки
РозаФиалковна• 18 августа 2020
Ответ дляКоренная киевлянка
Не поверите МОСКОВСКИЕ эксперты на выставке в 2011 сказали тоже самое. ’Стратегически неверно иметь 90% экспорта в одну страну’. Отчет был на сотне листов. Думаете кто-то почесался?
Ответ дляГороховая
Вас ображає, що кримчан, які разом з Кримом звалили, створивши проблеми Україні, передумову для війни в Україні, ніхто патріотами України не ваажає, чи що?
РозаФиалковна• 18 августа 2020
Ответ для vihola
Так они ими НИКОГДА не были. Сами придумали, сами обиделись.
Воздух в банке• 18 августа 2020
Ответ для vihola
А що вас не влаштовує конкретно у моїх словах?
в чем-то согласна с вами, в чем-то нет.
Ответ дляРозаФиалковна
Я відповіда на коментар горохової, яка нарікає, що канадські емігранти, які втікали з окупованої фашистами та комуністами України, рятували свої життя та дітей, якоби кимось вважаються більшими патріотами ніж ті що разом з територіями звалили у мирні та ситі часи.
Коренная киевлянка• 18 августа 2020
Ответ для vihola
Можна імперію побудувати.
В російській імперії комунізму не було.
А заманити можна ностальгією за СРСР.
На це спокусився Крим і Донбас. Ну і на їхні пенсії та зп.
В російській імперії комунізму не було.
А заманити можна ностальгією за СРСР.
Так, пообіцяють ссср з безкоштовними квартирами, майже безкоштовною клмуналкою тощо і люди радісно підуть. А по факту, виявиться, що совок реанімувати нереально. Але це, виявляється, називається ’незалежність’, а не заміна хазяїна.
Коренная киевлянка• 18 августа 2020
Ответ для vihola
Думаю, все банальніше.
І це ніякий не «екзотичний вибір», насправді.
З часів Толстого там зовсім інший контингент проживає.
Одних татарів вивези майже пів мільйона, згноїли з них половину і заселили їхні домівки тими, хто не погидували.
Мене просто харить, коли одних демонізують, інших ідеалізують як по той так по цей бік.
Насправді, наші спокусились на блага Європи, там на російські.
І всі намагаються прикритись чимось високим, якимось цінностями і звинуватити інших в низьких потребах, хоча і в тих і в тих однакові потреби.
Повністю згодна.
Воздух в банке• 18 августа 2020
Ответ для vihola
Эмиграция украинцев в Канаду началась до оккупации фашистами и коммунистами.
19 сентября 1891 года в Канаду прибыли Иван Пылыпив и Василий Елиняк — первые переселенцы, которые положили начало массовой украинской миграции в Канаду.
Решились они на эту заокеанскую авантюру из-за слухов о «дармовой земле» — тогда в Канаде за 10 долларов можно было получить до 65 гектаров.
Масштабная миграция переселенцев из Галичины, Буковины, Лемковщины и Закарпатья в Канаду пришлась на вторую половину 1890-х. К этому приложил усилия львовский агроном Осип Олеськов, который развернул настоящую агиткампанию: печатал брошюры, статьи и рекламные объявления в газетах, объезжал украинские города и села с лекциями. И с 1986 года украинцы уже целыми группами выезжают в Канаду.
Ответ дляКоренная киевлянка
Мені здається, конкретно зараз ніхто нікому нічого не обіцяє.
Кожен собі малює в уяві що хоче. І плюшки і страшилки.