Воздух в банке• 19 августа 2020
Ліжко із бука чи вільхи??? Що краще?? Порекомендуйте
Хто в темі?! Що сильніше , хочемо купити ліжко двухспальне і дитяче (200/90) приватне пп пропонує з вільхи, а в магазині дивлюся з бука продають, і різниця 200~~400 грн
Фекла Персиковна• 19 августа 2020
Ольха мягкое дерево, любые легкие вмятины, удары, сразу видны. Особенно если еще крашеное дерево, вид будет уже презентабелен. Бук покрепче.
Всех в сад• 19 августа 2020
Конечно бук, ольха мягкое дерево склонное к повреждениям. Есть из бука рената, рената люкс, нота, нота плюс... Обращайтесь
Воздух в банке
• 19 августа 2020
Ответ дляВсех в сад
Де можна побачити ціни?? На скільки білий колір практичний якщо бук??
Трахтибидох• 19 августа 2020
Теж слідкує за цією темою. У майбутньому хочу замовити. Спостерігаю за роботи одного майстра на Фб, дуже подобається. Там орієнтир цін 8-10. А яку ціну Вам прпопонують?
Му ма му ма му• 19 августа 2020
И я присматриваю кровать. Пока что остановилась на Лика Люкс. Но брать ещё не скоро, может и другую модель найду, получше.
Воздух в банке
• 19 августа 2020
Ответ дляТрахтибидох
Вільху за 4400 + 800 грн за білий колір
Всех в сад• 19 августа 2020
Ответ дляВоздух в банке
Білий фарбується щільно, звичайно краще морилка, але білий виглядає привабливо пишіть в особисте
Рву и мечу• 19 августа 2020
У нас из ольхи двухспалка 10лет, и двухярусная 14лет, как новые. Бук цвет древесины светлее и тверже, но и дороже.