Голубец• 27 августа 2020
Как подать на алименты если бывший муж работает В другой стране?
пьЯНА• 27 августа 2020
уже есть закон, обязательно подавайте
его на границе сразу уведомят!
лучше к юристу
его на границе сразу уведомят!
лучше к юристу
Просериарила молодость• 27 августа 2020
Подавать в суд для начала, пусть назначат сумму. Потом в исполнительную службу для рассчёта суммы. А потом через посольство той страны, где работает.
Ms. Android• 27 августа 2020
Официально или заводы-планиации Польши? Можно подать и в той стране, если он там долго находится.
всемВсёИмного• 27 августа 2020
1. Идете в суд и пишите заявление о выплате алиментов. На 1 ребенка - это 1/4 от доходов, на 2 детей - 1/3. Получаете Судебный приказ или исполнительный лист в суде ( по почте вам присылают копию просто для уведомления).
2. Берете оригинал судебного приказа или исполнительного листа + ваши банковские реквизиты и идете в Исполнительную службу писать заявление. Заявление подается по месту регистрации должника
Як стягнути аліменти на території іншої країни
Переїзд дитини або батька - платника аліментів на постійне місце проживання за кордон, зміна ними громадянства не позбавляють дитину права на утримання. Якщо дитина живе в Україні, а батько - за кордоном, позов про стягнення аліментів може бути подано до суду в Україні, за місцем проживання дитини.
Якщо рішення про стягнення аліментів з батька, який проживає за кордоном, буде ухвалено судом України, це рішення на території іншої країни виконуватиметься відповідно до Договору про надання правової допомоги.
Рішення суду України підлягає виконанню на території іншої країни після його визнання. Для звернення з клопотанням про визнання і виконання рішення суду України до компетентного органу іншої країни зацікавлена особа звертається до суду України, який ухвалив рішення.
Далі належним чином оформлене клопотання направляється компетентному органу іншої країни в порядку, передбаченому міжнародним договором України.
У більшості випадків такі клопотання за посередництва обласних територіальних управлінь юстиції надсилаються до Мін´юсту для подальшого відправлення компетентним іноземним органам.